Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

hm, :hmm: ne vem kak se jo da s takimi kravami na polno :eek: :evilgrin:

Lahko greva enkrat skupaj, pa te bom poskušal dohajati... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greva enkrat skupaj, pa te bom poskušal dohajati... :rolleyes:

Misliš da bi blo pometno kakšne zakajlane cilindre v ograjo ven vlečt :eek: :eek: drgač pa ni problema zopet mal obujat spomine od golice.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da bi blo pometno kakšne zakajlane cilindre v ograjo ven vlečt :eek: :eek: drgač pa ni problema zopet mal obujat spomine od golice.. :evilgrin:

Prav imaš, sem sam ugotovil, da je golica prehitra za mene in bom moral najti bolj zaprte ovinke.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš, sem sam ugotovil, da je golica prehitra za mene in bom moral najti bolj zaprte ovinke.... :whistle:

Pa ne da hodiš z Radeljske strani gor :slap: :whistle: tudi z dravograjske strani se lahko zmenimo za kako furco :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da hodiš z Radeljske strani gor :slap: :whistle: tudi z dravograjske strani se lahko zmenimo za kako furco :lol1:

Radeljske :slap: tam se tako samo pussyji vozijo :whistle: fura :kva2: može jože.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem bil tudi na Golici - jaz ji kar rečem cesta 69 . Zdi se mi zelo zanimiva in fain za polagati seveda na tistem bol počasnem delu . Policaje sem pa videl skoraj na vrhu počasnega dela pri eni ošteriji kjer sta samo stala in opazovala .

Presenetilo me je to da imajo hitrost izven mesta (omejitev ) 100 km/h pa ni bilo glih izven naselja pri nas bi bila tabla sigurno 70 km/ h he he ... :lol1:

Srečal sem skupinico čehov ki so nardili 750 km samo zaradi te ceste . Tam so se vozli tri dni od jutra do večera jaz pa sem bil le dva dni od jutra do večera seveda vmes sem šel še na južno .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody je moral gumo menjat.

Pa ko sva kofetkala v Radljah, je prišel na idejo, da se vrneva v Mb preko Golice.

Vreme je bilo tak-tak, malo me je skrbel dež.

Ampak, ker imam jaz (no, moj moped) tudi nove gume, jih bi bilo treba tudi na Golički sprobat, al? Rečeno, storjeno.

Bilo je ... mrzlo! Tik pod težkimi, deževnimi oblaki ni bilo tistega pravega užitka, pa vendar ... Golica je pač Golica, meni je ta cesta še vedno zelo všeč, pa pika.

:worship:

Jasno, Godyju so vmes popustili živci in kolikor me je prej naganjal naprej, tako hitro je potem tudi švignil mimo mene, ko sem "sanjala" skozi ovinke. Je pa res, da mi ni nikoli izginil iz vidnega polja, torej, tak fejst počasna pa tudi nisem bla, hm? :P

Šminker terasa na vrhu pa je bila popolnoma prazna. :?

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, Godyju so vmes popustili živci in kolikor me je prej naganjal naprej, tako hitro je potem tudi švignil mimo mene, ko sem "sanjala" skozi ovinke. Je pa res, da mi ni nikoli izginil iz vidnega polja, torej, tak fejst počasna pa tudi nisem bla, hm? :P

He, he, he....si kar lahko predstavljam kak bi zgledlo, če nebi sanjala :rolleyes: . Tisti, ki vaju je pa vido pa je omenjal kamikaze :whistle:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he....si kar lahko predstavljam kak bi zgledlo, če nebi sanjala :rolleyes: . Tisti, ki vaju je pa vido pa je omenjal kamikaze :whistle:

:worship:

He, he, ataIBA, je bilo včeraj res bolj na easy. Eni bi rekli, da je bilo pussy. :P

Sem Godyju še kosilo dolžna, pa prišparanega ne bi raje plačevala za članstvo na Golici, kot pravi Vuk.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, ataIBA, je bilo včeraj res bolj na easy. Eni bi rekli, da je bilo pussy. :P

Sem Godyju še kosilo dolžna, pa prišparanega ne bi raje plačevala za članstvo na Golici, kot pravi Vuk.

:whistle:

Sobotna furca po jodlariji je minila brez clanskih prispevkov za vse udelezene...je pa res, da smo bili najblizje Golici v Labotu(Lavamünd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no od danes dalje tudi jaz v klubu golica :whistle: :whistle:

aja 30 km/h prehiter, pša brez prve pomoči. če potegnem črto aja v sloveniji bi bilo 1000€ :headbang:

post-16508-1211645143_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no od danes dalje tudi jaz v klubu golica :whistle: :whistle:

aja 30 km/h prehiter, pša brez prve pomoči. če potegnem črto aja v sloveniji bi bilo 1000€ :headbang:

mislim da sem te videl, ko so te imeli plavi v obdelavi....beli triumph?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no od danes dalje tudi jaz v klubu golica :whistle: :whistle:

aja 30 km/h prehiter, pša brez prve pomoči. če potegnem črto aja v sloveniji bi bilo 1000€ :headbang:

Za to clanstvo pa ti ne bom cestital...samo cudno,da so ti gnjavili za prvo pomoc :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem te videl, ko so te imeli plavi v obdelavi....beli triumph?

jap pol si prav videl. aja pa se črnega kawla Z je tudi obdeloval :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to clanstvo pa ti ne bom cestital...samo cudno,da so ti gnjavili za prvo pomoc :?

hja. pač kaj naj. no jaz sem dobo 55€ kolegu sem pa shandlal na 35 € :krneki: pač moj škif je bil bol zajeban :unsure:

aja majo pa geotrikotnike za merjenje nosilcev tablic :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no od danes dalje tudi jaz v klubu golica :whistle: :whistle:

aja 30 km/h prehiter, pša brez prve pomoči. če potegnem črto aja v sloveniji bi bilo 1000€ :headbang:

ejej ti si pa res zgleja magnet za škife...hahaha 55 evrov niaš se kaj sekirat, jaz se bom res še samo po avstriji fural...to ti je pravi motoristični raj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejej ti si pa res zgleja magnet za škife...hahaha 55 evrov niaš se kaj sekirat, jaz se bom res še samo po avstriji fural...to ti je pravi motoristični raj

hja se dobro da sva iz obratne smeri sla, ker če bi proti dravogradu bi pa najeb....... :whistle: no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja se dobro da sva iz obratne smeri sla, ker če bi proti dravogradu bi pa najeb....... :whistle: no

mater mi smo tud dans polno škifov srečali, nasrečo smo šli vedno v nasprotno smer, enkrat sma se glih srečala ko sn bil v največjem nagibu, mi je samo blendal haha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap pol si prav videl. aja pa se črnega kawla Z je tudi obdeloval :rolleyes:

A je mel črno sivo/bel vanucci kombinezon in sharkovo čelado z črnim vizirjem? Če si slučajno toliko videl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mel črno sivo/bel vanucci kombinezon in sharkovo čelado z črnim vizirjem? Če si slučajno toliko videl?

ne ni bil ta.

aja fantje za ju3 so zopet napovedane kontrole in po novem se tudi oni vpikujejo v prve pomoči. zato ker se samo slovenci kao brez njih vozimo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tudi danes gor, pa zgleda, da "članarina" od začetka leta še kar velja. Sem imel mir pred policaji. :whistle:

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!