Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

no od danes dalje tudi jaz v klubu golica :whistle: :whistle:

aja 30 km/h prehiter, pša brez prve pomoči. če potegnem črto aja v sloveniji bi bilo 1000€ :headbang:

Hvala k se me spomnil. Že letim po prvo pomoč....

Kje se to pa ustavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo kdo naskoči dans? Js bom okol 2h gr :winkiss:

Aja, tta prva pomoč je pa jeba ja ... mam jo že pol leta doma, sam je problem ko je nimam kam dat, ruzak je pa neodobno nosit ker mam želvo pa še ščitnike na jakni, pol pa mal moti ... na motorjo pa sploh ni palca nikjer, pod zico ni placa niti za denarnico (ok, sej niti nimam tajga zica da bi ga lahk takoj odpro, ker ni temu namenjen, ga morm dov odšravfat ...) :hmm:

Se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala k se me spomnil. Že letim po prvo pomoč....

Kje se to pa ustavil?

radar je bil skrit pri pumpi. torej spodaj ko se ze dol spuščaš. ustavili so pa naju v naselju ki zal ne vem kako se imenuje. aja btw tisto selo ma bankomat :grim celo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo kdo naskoči dans? Js bom okol 2h gr :winkiss:

Aja, tta prva pomoč je pa jeba ja ... mam jo že pol leta doma, sam je problem ko je nimam kam dat, ruzak je pa neodobno nosit ker mam želvo pa še ščitnike na jakni, pol pa mal moti ... na motorjo pa sploh ni palca nikjer, pod zico ni placa niti za denarnico (ok, sej niti nimam tajga zica da bi ga lahk takoj odpro, ker ni temu namenjen, ga morm dov odšravfat .. .) :hmm:

Se vidimo ;)

Poznam situacijo ja.. ruzak, drugače pač negre :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radar je bil skrit pri pumpi. torej spodaj ko se ze dol spuščaš. ustavili so pa naju v naselju ki zal ne vem kako se imenuje. aja btw tisto selo ma bankomat :grim celo

Meni je pa policaj z radarjem lepo pokimal v tistem naselju. Aja, sem se lepo manirlih peljal 70.

Hozija sem pa po vsej verjetnosti srečal med Labodom in Vičem, se je vračal, jaz pa se šele gor odpravljal.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa policaj z radarjem lepo pokimal v tistem naselju. Aja, sem se lepo manirlih peljal 70.

Hozija sem pa po vsej verjetnosti srečal med Labodom in Vičem, se je vračal, jaz pa se šele gor odpravljal.

A sma se pozdravla (no js tk vsakega) ? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi danes samo ta počasni del, ki je bil brez plavih.

Smo pa po poti v A srečali kar 5 njihovih motorjev . Toliko na tako malo km še ne :devil:

Smo se pa samo srečali in vsi so lepo odzdravili :worship:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sma se pozdravla (no js tk vsakega) ? :winkiss:

Veš, da sva se pozdravla. Bili ste trije motorji, ti zadnji v skupini. Tudi jaz vsakega pozdravim, policaje tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, da sva se pozdravla. Bili ste trije motorji, ti zadnji v skupini. Tudi jaz vsakega pozdravim, policaje tudi.

Aaa, sm se že spomno :D

Ja, enima dvema krajtlihoma sm se na rit zalimo :P

Drugic pa pomahi da bom vedo da je to motosvet zadeva :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ja nisem vedel da si ti. Samo na poti mi je kapnilo, da bi znal biti, -teh motorjev ni tako veliko na Koroškem. Drugič bom pa že pomahal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi danes samo ta počasni del, ki je bil brez plavih.

Smo pa po poti v A srečali kar 5 njihovih motorjev . Toliko na tako malo km še ne :devil:

Smo se pa samo srečali in vsi so lepo odzdravili :worship:

Spet so ga tišal... :whistle:

post-2154-1211735159_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ja nisem vedel da si ti. Samo na poti mi je kapnilo, da bi znal biti, -teh motorjev ni tako veliko na Koroškem. Drugič bom pa že pomahal.

Če misliš točno tega (Tomos 125) ... sm edini ko ga mam ;)

Drgač SM jih je pa kr neki (KTM-ov predvsem)

Se pozdravimo na vlko drguci, have fun :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nista dva Tomosa 125 SM....? No, potem si pa še bolj nezgrešljiv, če ga imaš edini daleč naokoli... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nista dva Tomosa 125 SM....? No, potem si pa še bolj nezgrešljiv, če ga imaš edini daleč naokoli... :whistle:

Ne bi vedo da bi bla 2 ... pomoje ga mam sam js ... če ne bi zihr vedo da ga ma še nekdo, ker tta "teen" generacija še kr vemo 1 za drugega kdo ma kir motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo cudno,da so ti gnjavili za prvo pomoc :?

:grrr ne ni. meni so ze 1993 tezili zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ne ni. meni so ze 1993 tezili zaradi tega.

Pol pa mam samo jaz taksno sreco;mene se ni policaj nikoli vprasal za prvo pomoc;itak jo mam vedno zraven,tak da ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa mam samo jaz taksno sreco;mene se ni policaj nikoli vprasal za prvo pomoc;itak jo mam vedno zraven,tak da ni panike.

saj zato pa si mene najdejo :grim . meni se pa tako od daleč vidi da sem magnet za policijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na golici je lepo

ija ija o

:whistle:

Mi vidimo samo take policaje... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na golici je lepo

ija ija o

:whistle:

To je sicer lahko zelo relativno....... :whistle:

joj tale tema mi skos lušte dela :angry:

Hmmmm, ti pa meni........... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sicer lahko zelo relativno....... :whistle:

Hmmmm, ti pa meni........... :naughty:

Za nas hropce :whistle: je tudi kaj takega lepo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nas hropce :whistle: je tudi kaj takega lepo... :yea1:

Saj pravim, vse je relativno....tudi za nas hropce..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa mam samo jaz taksno sreco;mene se ni policaj nikoli vprasal za prvo pomoc;itak jo mam vedno zraven,tak da ni panike.

od 1993 tudi mene noben vec niti povohal ni zaradi tega.

BTW suslja se, da bodo palicaji spet imeli "zasedo" pri rondoju (eibiswald-radlje-soboth) v eibiswald-u. hrup, tablice, prometne itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreča se nikol ne vozim po hitrem delo (nimam kaj za delat, motor ne gre tolk pol je pa douhcait) ... tk da skos počasn del napadam :P

Na počasnem delu sm pa sam 1x srečo 2 policaja ki sta tičala v grmovju z radarjo in streljala na mimovozeče namenjene proti vrhu ... ko sm se js prplo sta rada kr dov dala, ko sta vidla da mi motorn e gre nikamor (najvec 70 km/h gre v klanc) :lol1: ... (Navzdol pa gre 120 :P)

Sm jo mislo jutr napast ... sam mam problem ... lih prei mi je zadna guma crknala :cry:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!