Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

od 1993 tudi mene noben vec niti povohal ni zaradi tega.

BTW suslja se, da bodo palicaji spet imeli "zasedo" pri rondoju (eibiswald-radlje-soboth) v eibiswald-u. hrup, tablice, prometne itd.

kk to misliš "šušlja"? a je kolega od puncine najboljše prijatlce povedo v službi tajnici??? al kje to zveš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk to misliš "šušlja"? a je kolega od puncine najboljše prijatlce povedo v službi tajnici??? al kje to zveš?

vse se zve. ni dovolj da ti koristno informacijo pove :unsure: . no se jaz ti potrdim, da bo ta vikend pester :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se zve. ni dovolj da ti koristno informacijo pove :unsure: . no se jaz ti potrdim, da bo ta vikend pester :grim

od kod ti informacije? sej ni treba podrobno po imeni in priimku. pač me zanima, ker vem kako se potem neke butaste info širijo po principu babačulababarekla!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kod ti informacije? ...

Jaz sem pa dobil druge informacije. Da Ice nima pravih vez in njegova informacija ne velja. Ti kar pejt gor, n'č bat.

Aja. še to. Povedala mi je tašča, ki je imela danes obisk s tistega konca. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se zve. ni dovolj da ti koristno informacijo pove :unsure: . no se jaz ti potrdim, da bo ta vikend pester :grim

Kar naj bo. A ni napovedano slabo vreme?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tašča nafukava narod... :lol1:

motoristek, samo me res zanima od kod ljudje zvejo, da bo na golici "racija"!! a piše v kakem cajtngu?! al na internetu policija odbjavi?!

pa se ne hecam, res me zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil v nedeljo za DAN MLADOSTI zgoraj, bi ti bilo hiter jasno zakaj! S kolegom sva srečala ob ca. 14.00 dva Rotekreuza, ki sta jo mahala proti vrhu! Hkrati pa sva ustavila na počasnem delu ob modrem BMW K1200S (MB registracije), ki je ustrelil iz levega ovinka malo pod vrhom. Upam, da z voznikom ni hudega! Si po vsem tem pričakoval kaj drugega? Nihče ne uživa, če ima delo z zvito pločevino ali celo s poškodbami! Pa srečno! :yea1:

motoristek, samo me res zanima od kod ljudje zvejo, da bo na golici "racija"!! a piše v kakem cajtngu?! al na internetu policija odbjavi?!

pa se ne hecam, res me zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pravkar prišel iz Golice šov sem preko Dravograda pa potem čez Golico pa čez Maribor nazaj do Celja. Morm rečit da ste tisti ko ste v bližini doma mate res srečo, no sej mi od malo delj pa mamo pač lepo turo. Z veseljem se še vrnem na Golico.

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar razmišljam, da se zmontiram pa na Golico potegnem....a kaj veste, če je kaj policajev danes gor.....???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tudi danes gor. Srečal 3 motoriste.Vroče za popi....

Pa malo pod vrhom je sredi ceste ležala ogromna povožena srna :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar razmišljam, da se zmontiram pa na Golico potegnem....a kaj veste, če je kaj policajev danes gor.....???

Jst sem šov okol dveh mimo pa do sv.oswalta ni blo nobenga policaja, pol sem pa za slovenijo zavil, tak da naprej pa ne vem kok je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, samo me res zanima od kod ljudje zvejo, da bo na golici "racija"!! a piše v kakem cajtngu?! al na internetu policija odbjavi?!

pa se ne hecam, res me zanima!

Ice tam živi in morda tudi kaj po televiziji povejo o nesrečah in istrelkih, morda napovejo poostren nadzor... ko bi znao. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar razmišljam, da se zmontiram pa na Golico potegnem....a kaj veste, če je kaj policajev danes gor.....???

ni druge k pa se zapelat pa prevert, če so kje palicaji....dons jih jst nisem vidu enker.....

bo vroče, bo fajn :naughty:

joj blo vroče, joj blo fajn... drugič pa povej kedi misliš hodit gor, da čepe vzamem s sabo :evilgrin:

nič, grem zdej sladoled papat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni druge k pa se zapelat pa prevert, če so kje palicaji....dons jih jst nisem vidu enker.....

joj blo vroče, joj blo fajn... drugič pa povej kedi misliš hodit gor, da čepe vzamem s sabo :evilgrin:

nič, grem zdej sladoled papat :whistle:

ko najdem cajt grem zmeraj ggor!!! čepov ne rabiš, kr svojo mašino navij v višave pa bo!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice tam živi in morda tudi kaj po televiziji povejo o nesrečah in istrelkih, morda napovejo poostren nadzor... ko bi znao. :naughty:

:grim

.......+ "obcasno" mi "en insajder" "vcasih" "malo nekaj" namigne. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

.......+ "obcasno" mi "en insajder" "vcasih" "malo nekaj" namigne. :whistle:

"TI JE" "NAMIGNIL" "KAJ ZA DANES" "?"

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sveze informacije z golice.

mene so spet malce pokasirali :grim

razmišljam da se bom začel z peciklom počasi vozit čez golico :grrr

če joče da ga ustavijo. mi je moja druzba čisto dovolj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar nazaj... kak je blo lepo... šeeee.. :krneki:

Greeninja si bila ti gor danes? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar nazaj... kak je blo lepo... šeeee.. :krneki:

Greeninja si bila ti gor danes? :krneki:

Aha. B)

In nismo se vrnili suhi. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!