Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Fočk ...

Med cca 14.00 in 15.00 na vrhu nabene naše tablice, samo neki Švicarji. Pipeljal iz "ta hitre" smeri in naprej v dolino proti Lavamundu. Inkasantov videl nič :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ste imeli vsi "srečo".. Ko sem šel jaz včeraj iz Labota gor, je bilo nad vrhom vse črno.. Nekaj časa sem še vozil, potem so me pa dežne kaplje prepričale, da se je treba obrnit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre danes kdo gor,okrog dveh štartam iz Maribora.

Jaz prišel že nazaj... :naughty:

post-2154-1212232695_thumb.jpg

post-2154-1212232736_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. B)

In nismo se vrnili suhi. :grrr

Mi pa komaj, se je vscalo 5 min. za tem, ko smo parkirali!!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn jo tut! po dolgem in počez! blo je idealno! vlko mbjev! pa bedo je bil tut! zej pa mislim, da je 1m ne bom mogo. grem na dopust!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor okoli 16. ure, se je bilo treba it ohladit. Zgodila se je pa huda prometna nesreča, so motorista s helikopterjem odpeljali, bog mu daj dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 4rih je na drugi ridi (iz Lavaminda) levi-prva je desna ta pa je dolga in se gre skozi kar z brzino nekdo iz koroske s kozjo bradico letel iz nje .. K sreci ni blo hujsega. Sem ga videl hodit okrog..sem pa videl spuro ko je zaviral sredi ride, pa me zanima kaj je blo.Kak traktor ali kaj podobnega? Ziher kdo ve. Me zanima ker sem veckrat na teden tam pa da vem kje pazit..

Lp S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 4rih je na drugi ridi (iz Lavaminda) levi-prva je desna ta pa je dolga in se gre skozi kar z brzino nekdo iz koroske s kozjo bradico letel iz nje .. K sreci ni blo hujsega. Sem ga videl hodit okrog..

Glede na zgornji post:

Zgodila se je pa huda prometna nesreča, so motorista s helikopterjem odpeljali, bog mu daj dobro.

in na informacij na:

http://kaernten.orf.at/stories/282251/

ni bilo ravno nedožno.

Čimprejšnje okrevanje želim.

PS

Očitno je bila pretekli vikend morija tudi na (avstrijsko)koroških cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vceraj je bila golica najprej samo rahlo vlazna pod menoj, a vedno visje kot sem se vzpenjal bolj je mokrila. na koncu me je poscala od nog do glave.

proti jezerskemu par ur prej ni blo fajn. pa cesta preko crnivca (? kamnik-gornji grad) je za pozabiti.

in tudi cez radlje nisem prevec uzival; mastna cesta zaradi izhoda iz kamnoloma.

po AC proti domov sem dobil pa se fango in kneipp pakungo v enem: naliv-prsenje-mocen naliv-zelo mocen naliv-toca-prsenje-mocen naliv-prsenje-naliv-pikanje.

usnje se se vedno susi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj je bila golica najprej samo rahlo vlazna pod menoj, a vedno visje kot sem se vzpenjal bolj je mokrila. na koncu me je poscala od nog do glave.

proti jezerskemu par ur prej ni blo fajn. pa cesta preko crnivca (? kamnik-gornji grad) je za pozabiti.

in tudi cez radlje nisem prevec uzival; mastna cesta zaradi izhoda iz kamnoloma.

po AC proti domov sem dobil pa se fango in kneipp pakungo v enem: naliv-prsenje-mocen naliv-zelo mocen naliv-toca-prsenje-mocen naliv-prsenje-naliv-pikanje.

usnje se se vedno susi.

Tebi sploh ni treba v Wellness... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, sparam kjer se le da. :whistle:

sem prej pozabil omeniti: od parkirisca do vhoda sem sel po suhi cesti. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj je bila golica najprej samo rahlo vlazna pod menoj, a vedno visje kot sem se vzpenjal bolj je mokrila. na koncu me je poscala od nog do glave.

proti jezerskemu par ur prej ni blo fajn. pa cesta preko crnivca (? kamnik-gornji grad) je za pozabiti.

in tudi cez radlje nisem prevec uzival; mastna cesta zaradi izhoda iz kamnoloma.

po AC proti domov sem dobil pa se fango in kneipp pakungo v enem: naliv-prsenje-mocen naliv-zelo mocen naliv-toca-prsenje-mocen naliv-prsenje-naliv-pikanje.

usnje se se vedno susi.

Saj bi človek to pisanje lahko razumel kot opis :naughty: .... fuj, fuj :eek: , kaj vse lahko človeku padne na pamet :whistle:

.) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na lepo vreme da jo spet naskočim

Matr zei majo tti krajtlihi fuzbal bomo mogli skos osebne vn vlacit, pa se zei ko bojo pocitnice ko bom 2x na dan zgora ... no upam da bojo nas motoriste kr spuscali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah Avstrijci ne kontrolirajo kaj dosti pa sem bil dva krat v Avstriji z motorjem in v sredo še v Louisu z avtomobilom.

Verjetno je drugače, če imaš kombinezon v barvah šahovnice naših sosedov...

Tako pa se le lepo počasi pripelješ, dvigneš vizir in lepo pozdraviš, ni potrebno nič dokumentov iz žepov vlačit. Sicer pa so to samo moje izkušnje v tem tednu.

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah Avstrijci ne kontrolirajo kaj dosti pa sem bil dva krat v Avstriji z motorjem in v sredo še v Louisu z avtomobilom.

Verjetno je drugače, če imaš kombinezon v barvah šahovnice naših sosedov...

Tako pa se le lepo počasi pripelješ, dvigneš vizir in lepo pozdraviš, ni potrebno nič dokumentov iz žepov vlačit. Sicer pa so to samo moje izkušnje v tem tednu.

Rafael

Nimam vizirja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi človek to pisanje lahko razumel kot opis :naughty:

saj je. opis mislim. :grim

.... fuj, fuj :eek: , kaj vse lahko človeku padne na pamet :whistle:

.) :P

ja na kaj pa ti mislis, ti pokvarjenec stari, ti ?!? :blink: :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na lepo vreme da jo spet naskočim

Matr zei majo tti krajtlihi fuzbal bomo mogli skos osebne vn vlacit, pa se zei ko bojo pocitnice ko bom 2x na dan zgora ... no upam da bojo nas motoriste kr spuscali ;)

Hozi, ka pa na Sleme ne gres? So boljse ride za tvoj moped..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi, ka pa na Sleme ne gres? So boljse ride za tvoj moped..

Sej grem veckrat sam ko ni tk fajn zgora ko pa na Golici, pa še js vozim na koleno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na kaj pa ti mislis, ti pokvarjenec stari, ti ?!? :blink: :P B)

Pojma nimam, vem da je hudo zanimivo :hmm: , ampak sem že pozabooo :cry: . Asociacije so mi zašvasale skozi mozek, pol pa pao mrak na oči.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......... pol pa pao mrak na oči.

O:-)

samoiniciativen mrak ali napeljan zaradi "zunanjih" impulzov (mati z valarjem prek kible) ?!

BTW druga varianta baje boli. :whistle:

pa da ne bo totalka :topic: danes nisem imel casa za vlazne orgije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!