Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

tak jaz grem na golico malo brusit. gre kdo zraven..... aja policaji naju 100% ustavijo tako, da na lastno odgovornost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili včeraj gor.

Spet se je izkazala za muhasto vzpetinico ... od daleč v soncu, na vrhu v megli.

Pa 10 stopinj je kazalo. Brrrrr ...

Ampak, bilo je prav luštno!

:worship:

He, he, so dečki vsi videli enega policaja, ki je bil tako zlit s kandelabrom, da ga pa jaz niti pod razno nisem niti opazila, kaj šele zagledala.

Je pa meril v nasprotno smer. Pa vendar ... ni bojazni. Po Golici se pa res vozim (skoraj) po omejitvah, ne vem zakaj, ampak tam pa mi res ni gušt se nekaj vun silit.

Je lepa, pa opazujem naravo.

Vse, razen kandelabrov, ki so podprti s policaji ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil gor v nedeljo, sicer popoldan, po 16. uri. Cesta skoraj prazna, srečal sem pet-šest motoristov v obeh turah skupaj in sicer od vznožja do jezera in nazaj. Tudi policajev ni bilo.

Se pa strinjam, da je bilo zgoraj hladno. Brrrrr...

Upam, da bo naslednji teden kaj boljše vreme in višje temperature, saj imamo 25. praznik, če pa ne pa bo par dni kasneje zopet vikend.

LP

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ljubitelji Golice. Prosil bi za informacijo kje in kako se pride na Golico če prideš iz gorenjske smeri oz. avstrijske koroške npr. če prideš čez Jezersko oz. kako se imenuje po nemško. Hvala že vnaprej. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ljubitelji Golice. Prosil bi za informacijo kje in kako se pride na Golico če prideš iz gorenjske smeri oz. avstrijske koroške npr. če prideš čez Jezersko oz. kako se imenuje po nemško. Hvala že vnaprej. :worship:

Jezersko-Železna Kapla (Eisenkapel)-Pliberk(Bleiburg)-Labot(Lavamünd)-smer Dravograd(SLO)-na koncu kraja zaviješ levo (smer Eibieswald, Soboth).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob pol treh je bila obsijana s soncem :) in nikjer nobenega policaja niti motorista..

Ali je bila cesta povsem suha, ali kje še kaj vlažna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se poigraval z idejo, da bi se zapeljal na Golico... :whistle:

Sicer sem naredil 100km po Koroški, na to pa sem parkiral motor in šel še malo letet.

Za vikend me ni doma tako, da bo morala počakati vsaj do ponedeljka.

LP

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je bila cesta povsem suha, ali kje še kaj vlažna?

Takrat je bila suha. Kasneje se je pa menda spet ulilo. Si moral met kar sreco v teh dneh s soncem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre mogoče še kdo danes gor? :whistle:

čak da prorihtam motor pa grem spet čez mejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....na to pa sem parkiral motor in šel še malo letet......

Se strinjam. Ni lepšega, kot zvečer v miru enega zrolat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj sem jo naskočil :winkiss: ! Ni si še čisto opomogla od včerajšnjega deževja! Na cesti je blo dosti iglic od smrek ter kar nekaj storžev :unsure: . Drugače pa je blo kar zadovoljivo. Vreme pa je blo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bilo hudo... :cry: sva z kolegom pomagala pri prenosu ponesrečenca iz rešilca v helikopter... Kolikor sem opazil po hlačah in obutvi, je bil čoperist... videlo se je da je krvavel iz ušes in ust... v nezavesti je še bil ko so ga dali na aparate pred vnosom v heli...

ko smo ga prenašali...sem opazil na tistem aparatu za puls....115.... :surrender: mislim,da je to kar dober znak...

ključnico je imel zdrobljeno pa na prsih je imel 2 velike modrice....nič kaj lep prizor...

roke so bile tudi čisto porezane...

imam tudi nekaj video materiala...ko bo čas...bom porihtal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so nekaj popravljali škarpe iz smeri Lavamunda in je treba bit pozoren, ker niso imeli čisto nič označeno....

Hvala bogu, da me je en Z GSXr - om opozoril nanje!!!!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za opozorilo!!!

Pred tednom dni sem bil gor v soboto in nedeljo, obakrat popoldan in je bilo super.

Mogoče bom Golico ta vikend izpustil; naj kar v redu in v miru škarpe popravijo :rolleyes: ...

LP

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!