Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Jaz sem bil gor v sredo :) Poezija. Malo po nevihti je blo, sonce je sijalo, vroče pa ni več bilo. Policajev nobenih, avtov nobenih, motoristov pa nekaj malega. Morm it enkrat noge namočit v ono jezero (sej je Klopniško, ne?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil gor v sredo :) Poezija. Malo po nevihti je blo, sonce je sijalo, vroče pa ni več bilo. Policajev nobenih, avtov nobenih, motoristov pa nekaj malega. Morm it enkrat noge namočit v ono jezero (sej je Klopniško, ne?).

Ni,ni! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj je štart.... :whistle:

jaz pa kolega greva iz mb nekje ob 14 tako da enih 15 iz lavamünda v brege :trance_33_sleep: al pa malo prej, odvisno če kaki kafe vmes pade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa kolega greva iz mb nekje ob 14 tako da enih 15 iz lavamünda v brege :trance_33_sleep: al pa malo prej, odvisno če kaki kafe vmes pade

No ja...sem bil tko zgodn, da sem še zehu vmes. Drgač so me pa obvestil, da si morem za jutri fraj zrihtat...tko da jutri tud štart...

Popravljeno . Popravil bedo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo. taprava temperatura :closedeyes: malce osvezujoče prazna cesta in nobenih policajev :naughty: tako, da bo treba ju3 se enkrat ponovit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Eni se pa prav radi slikate :P

Sploh, če imamo nove špegle... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me nazaj iz Golice, ja ni kej še vedno je lepa. :worship:

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me nazaj iz Golice, ja ni kej še vedno je lepa. :worship:

tako je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep vikend je bil. v soboto popoldne sem turo zaključil čez golico. dolga stran mi zadnje cajte bolj paše kot kratka, verjetno zato, ker je na kratkih ponekod asfalt res ža pošteno "rebrast"! danes sem spet šel na dolge. ob šestih je blo prazno, avtomobilskega prometa pa polno! uspešno prestal radar kontrolo za ograjo pri pumpi. me ni mogel nihče opozoriti, ker se vozeč iz nasprotne strani žandarja spoh nista videla. k sreči se skozi naselja pazim. manj sreče je imel voznik MB CLS z mb tablicami, in gsxr za mano s ce tablicami, ki sta ga dobila na 70 s 111 kmh. pa tablico sta mu merila. bla sta ful zagrižena (verjetno zato, ker sta mogla v nedeljo popoldne delat, mi jim pa smetimo po golički :)) meni je hoto nekaj za avspuh gledat, pa sem mu hotel pokazat homologacijo, pa je rekel samo, da je preglasen. med obdelavo sta laufala proti laserju vsakič, ko se je v daljavi zaslišalo brnenje motorja. sem hot še malo gledat, kaj bosta s celjanom naredla,pa je blo že meni nerodno, ker sem se tako obiral. potem sem šel do eibiswalda pa nazaj, pa jih že ni blo več tam. kak kilometer višje pa mi je isti žandar skočil na cesto kot fu... pa me ustavil še enkrat. verjetno m je slišal na daleč. ga pozdravim še enkrat, pa me vpraša, če sem šel prej že na drugo stran.potem se pa z kolegom, nekaj dogovarjata, domnevam, da zaradi glasnega auspuha, pa drugi samo zamahne, pa reče : es ist ok! pa grem. verjetno se jima ni lublo hecat z mano, pa mojim rorom!

taka je moja današnja izkušnja. nauk je: skozi naselje se vozi zmerno, pa boš pršparo ojre.

fajn je blo.

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še stare Vespice se upajo gor, enim pa srce pade v hlače, ko vidijo hrib...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še stare Vespice se upajo gor, enim pa srce pade v hlače, ko vidijo hrib...

So imeli srečanje... :naughty:

post-2154-1215403597_thumb.jpg

post-2154-1215403644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni jr včeraj šlo na tesno s časom, zato sem bil enkrat gor dopoldan ob 10.00 in enkrat pozno popoldan ob 18.00. Bemti, ... obakrat je bilo kar hladno, prometa pa tudi kar nekaj.

Bomo videli, kako bo kaj konec tega tedna.

LP

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep vikend je bil. v soboto popoldne sem turo zaključil čez golico. dolga stran mi zadnje cajte bolj paše kot kratka, verjetno zato, ker je na kratkih ponekod asfalt res ža pošteno "rebrast"! danes sem spet šel na dolge. ob šestih je blo prazno, avtomobilskega prometa pa polno! uspešno prestal radar kontrolo za ograjo pri pumpi. me ni mogel nihče opozoriti, ker se vozeč iz nasprotne strani žandarja spoh nista videla. k sreči se skozi naselja pazim. manj sreče je imel voznik MB CLS z mb tablicami, in gsxr za mano s ce tablicami, ki sta ga dobila na 70 s 111 kmh. pa tablico sta mu merila. bla sta ful zagrižena (verjetno zato, ker sta mogla v nedeljo popoldne delat, mi jim pa smetimo po golički :) ) meni je hoto nekaj za avspuh gledat, pa sem mu hotel pokazat homologacijo, pa je rekel samo, da je preglasen. med obdelavo sta laufala proti laserju vsakič, ko se je v daljavi zaslišalo brnenje motorja. sem hot še malo gledat, kaj bosta s celjanom naredla,pa je blo že meni nerodno, ker sem se tako obiral. potem sem šel do eibiswalda pa nazaj, pa jih že ni blo več tam. kak kilometer višje pa mi je isti žandar skočil na cesto kot fu... pa me ustavil še enkrat. verjetno m je slišal na daleč. ga pozdravim še enkrat, pa me vpraša, če sem šel prej že na drugo stran.potem se pa z kolegom, nekaj dogovarjata, domnevam, da zaradi glasnega auspuha, pa drugi samo zamahne, pa reče : es ist ok! pa grem. verjetno se jima ni lublo hecat z mano, pa mojim rorom!

taka je moja današnja izkušnja. nauk je: skozi naselje se vozi zmerno, pa boš pršparo ojre.

fajn je blo.

Ja..v nedeljo so res verjetno imeli dosti dela. Tudi sam sem čez ovinek (polna črta - v bližini jezera) prehiteval VW Golfa - karavana, temno modrega, pa nisem opazil, dva v uniformah v njem. Nič nista cenila moj umetniški nastop in sta poskušala luč nataknit vendar sem pa bil malce prehiter zanju. Sta se pa potrudila ter uspela ustaviti kolega za menoj in zahtevala, da me pokliče po GSM...nakar sem se kar sam nazaj pripeljal po nekaj minutah (ker sem pač kolega pogrešal) pa se me je ta mlajši od modrih sposodil, da sem 15 min poslušal o neki "normalni vožnji" itd, pa pokazati homologacije za izpuhe, pa merila sta kot tablic itd...Kasneje pa sta se prestavila nekam nižje v smeri Aibla. Hja..bo treba malce bolj previdno v naseljih in pri prehitevanjih!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes bil prvič na golici (z motorjem). Prva 2 km je bilo super, potem se je malo navlažila, na koncu je bla pa že tako mokra da je teklo od nje :whistle: Šel sem pa gor in dol po počasnem delu. Srečal sem pa vsega skupaj 8 motoristov. Za prvič je bilo super. Drgač mi je bila pa zelo zelo všeč cesta od pliberka do lavamunda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je najbolj fajn od vrha, mimo jezera, do rondoja, pa nazaj. :blush:

:yes: Lepi dolgi hitri :whistle: ovinki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!