Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Jaz sem bil včeraj gor samo do polovice vzpona, ker je dalje deževalo. Ta del sem prevozil 2x in šel domov. Danes pa sva se z ženo peljala iz Dravograda v Lavamund, do Pliberka in nazaj v Prevalje.

Pravi ovinki bodo morali počakati na drugo priliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zdaj sem pa jaz slikal motoristeka :yea1: veliko motoristov in predvsem lepo vreme. :worship:

Lepota lepota... :lol1: fajn je bilo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nedeljo nas par motoristov iz celja štarta na golico, okoli 10.00 ure zjutraj, če bi šel kdo zraven naj mi javi na pm., ritem bo umirjen normalen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti grem popoldan malo pozirat :whistle:

če boš gor se pa mogoče kej oglasim naokoli

te rufnem prej

LP,Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš gor se pa mogoče kej oglasim naokoli

te rufnem prej

LP,Peter

Pokliči ja, če boš na "našem" koncu, gremo skupaj gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri okoli 10.00 ure zjutraj nas gre ene par celjanarjev in šentjurčanov na golico, ritem bo normalen, če gre kdo kle poleg naj se mi javi na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem Golico "razširil" :whistle: z F 650 Dakarčkom :OK: . Lepih točno 400 km.

Ob 10 h od doma via Vitanje - Slov. Gradec - Dravograd - Labot - gor po 69 :rolleyes: do rondoja - nazaj v Labot - pol pa -

via Ettendorf - St.Georgen - Eitweg - do Wolfsberga in naprej do St. Gertraud - desno smer Deutschlandberg do Weinebene - nato desno za Glashutten - Schwanberg - smer Ivnik (Eibiswald) do Vordersdorfa - Wernersdorf - St. Katarina - St. Oswald - spet desno proti Ivniku in pred odcepom za Radlje nazaj v breg proti Sv. Lovrencu - Radvanje (Rothwein) spet na cesto 69 - levo proti Labotu - Dravograd - Vitanje - dom.

Prekrižaril Golico in še bi se dalo. Špica.

Žal pri spustu za Labot pri restavraciji Koroški razgled videl pristajati helikopter, reševalci in policija pa pri motoristu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal pri spustu za Labot pri restavraciji Koroški razgled videl pristajati helikopter, reševalci in policija pa pri motoristu.

Mogu se je zvrnt par sekund pred nama s kolegom. Komaj sem opazil, da nekaj maha iz trave. Je pa bil motorist pri zavesti in jamral, da ga boli rama al prsni koš. Sem bol slab v nemščini, tko da so potem ostali prisotni klical na pomoč in se menli z njim. Kej več pa ne vem.

Lahko sam predvidevam, da ni poznal ceste in ga je presenetil ovinek. Če bi zravnal in odpelu na ravnost bi ustavil sred travnika in obrnil. Upam sam, da ni zadel v znak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Letos sem že kar nekaj odpeljal, Italijo, Hrvaško,Avstrijo do Švice in Velikega Kleka in nič se ne more primerjat z ovinki Golice do jeza, zares fantastično, ravno prav hitri, asfalt drži, dovolj široki, samo pazit na radarje pa je, so pa včasih skriti in jih nisem opazil vsakič, hvala Mariborčanu na zeleni ninji, ki me je pravočasno opozoril!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem že kar nekaj odpeljal, Italijo, Hrvaško,Avstrijo do Švice in Velikega Kleka in nič se ne more primerjat z ovinki Golice do jeza, zares fantastično, ravno prav hitri, asfalt drži, dovolj široki, samo pazit na radarje pa je, so pa včasih skriti in jih nisem opazil vsakič, hvala Mariborčanu na zeleni ninji, ki me je pravočasno opozoril!

to so besede!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem že kar nekaj odpeljal, Italijo, Hrvaško,Avstrijo do Švice in Velikega Kleka in nič se ne more primerjat z ovinki Golice do jeza, zares fantastično, ravno prav hitri, asfalt drži, dovolj široki, samo pazit na radarje pa je, so pa včasih skriti in jih nisem opazil vsakič, hvala Mariborčanu na zeleni ninji, ki me je pravočasno opozoril!

Drži kot pribito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil na Golici še pred pol ure. Tokrat sicer v dvoje, pa še do vrha nisva šla, samo do gostilne.

Na cesti je bilo gužvasto v obe smeri, vendar se je dalo peljati, kolikor se v dvoje pač da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor, bila fajn prazna cesta - popoldanski vrvež že odšel, tako da sem šel 2 krat. Rafael smo se srečali enkrat navzdol in navzgor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!