Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Bil gor, bila fajn prazna cesta - popoldanski vrvež že odšel, tako da sem šel 2 krat. Rafael smo se srečali enkrat navzdol in navzgor.

Prav gotovo. Upam, da se naslednjič srečava na kakšni točki in še kaj spijeva zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav gotovo. Upam, da se naslednjič srečava na kakšni točki in še kaj spijeva zraven...

:topic:

Ni problema. Voziva tak redke motorje, da sva na koroškem skor edina. ZRji modri mislim da so eni trije, pa moj rumenozemfast švab. Skor ne more bit kdo drug .)

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker del Golice pa bolj furate.

Tahitrega ali počasnega ali oba enako ?? Men ta počasen bolj sede in čez tahitrega skor ne grem več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Golici:

V času ko si to slikal sem bil gor! Samo si tako fotorgrafiral, da ni ne mene in ne motrja na sliki (CBR 100 RR, Repsol ..SG...)! , je pa od prijatelja motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker del Golice pa bolj furate.

Tahitrega ali počasnega ali oba enako ?? Men ta počasen bolj sede in čez tahitrega skor ne grem več :whistle:

Samo počasnega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času ko si to slikal sem bil gor! Samo si tako fotorgrafiral, da ni ne mene in ne motrja na sliki (CBR 100 RR, Repsol ..SG...)! , je pa od prijatelja motor!

Sorry dam za :beer2: drugič! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker del Golice pa bolj furate.

Tahitrega ali počasnega ali oba enako ??

najboljših je prvih par ovinkov.. nova cesta proti strmemu delu.. pa od jezera dalje ko so oni dolgi zaviti ovinki :worship: milina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker del Golice pa bolj furate.

Tahitrega ali počasnega ali oba enako ?? Men ta počasen bolj sede in čez tahitrega skor ne grem več :whistle:

Meni bolj zaviti del bolj sede, se pa občasno spustim do Radelj, v krožnem obrnem in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepo vreme, malo hladnejše proti večeru, so pa bili gor samo avstrijski kolegi, pa še teh bolj malo. Usekala eno debato s starejšim možakarjem iz Avstrije.

Šel dvakrat gor pa dol, pa potem nazaj do MB.

LP

post-21064-1219690543_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo jo nisem... :whistle:

Kere to ? Golice al rožce :whistle:

Prve... :naughty: danes jo naskočim... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajte vsi skupaj, morda se pridružim jutri...

Meni, če se bo dopadlo grem tudi jutri ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni, če se bo dopadlo grem tudi jutri ... :whistle:

SUPER! Ti samo uživaj, jaz imam danes neke sponzorske obveznosti in mi Golica ne znese časovno.

Jutri popoldan prav gotovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.. smo bili gor. Prvi vtis da imam občutno prešibek motor za take podvige :whistle: , drugi pa zanič asvalt. Nevem, v ovinkih je tak treslo, sploh spredi, ko da bi preskakovalo nekaj.. tega zaenkrat še nisem opazil nikjer, vsaj ne na vsakem ovinku :krneki: Je bilo pa kr frišno gor jop..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja občutno prešvoh motor za tja gor ko je tak hrib da ne gre nikamor :whistle: na vrhu pa nobenga slovenca.. sami avstrijci -_-

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub želji, se mi danes ni izšlo, da bi se zapeljal. Največ je bilo krivo hladno vreme, ali pa sem se preko poletja zaradi sončnih dni preveč razvadil... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli danes z klubskimi kolegi gori ko smo se vračali iz fure po the cesti..

ja nič, cesta enkratna, folka gori polno, policajev na srečo nikjer... skratka super fura, super cesta, super družba..

in ne sploh ni slaba cesta in ne sploh ni blo premrzlo.. idealno :worship:

edino gume bo za menjat ker z m3 nisem kaj preveč zadovoljen..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!