Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

živjo

a gre kdo danes pogledat če je še kaj snega gor js grem a gre še kdo lp poročam zvečer če je še kaj belo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil gor včeraj popoldan in je šlo bolj počasi, ker na več mestih popravljajo cesto. Nad vrhom pa je bil še velik oblah, da je bilo kar hladno in mokro. Cesta je bila na več odsekih zelo mokra in je bilo potrebno bit še kar previden.

Večji užitek je bil od krožišča do Radelj in po naši strani po suhi cesti domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil gor včeraj popoldan in je šlo bolj počasi, ker na več mestih popravljajo cesto. Nad vrhom pa je bil še velik oblah, da je bilo kar hladno in mokro. Cesta je bila na več odsekih zelo mokra in je bilo potrebno bit še kar previden.

Večji užitek je bil od krožišča do Radelj in po naši strani po suhi cesti domov.

se strinjam ja dans sem bil spet gor pa je že velik mokrih delov pa še poflikan asfalt od krožišča pa do radl je pa res zakon in prvi del golice do cerkve je tut ful dober vsaj zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po več kot dveh mesecih spet na gori. ja, še vedno je lepa. za turistično vožnjo brez problema. za malo bolj dinamično pa je treba biti pazljiv, saj je v senčnih predelih asfalt vlažen, vidljivost je slaba zaradi sence in sonca v oči. nov asfalt pa je še tako temen, da ne veš a je moker al suh. mislim, da je to bila zadnja letošnja golička.

za ta letni čas veliko prometa, a zaradi vremena nič čudnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor okoli 18 ure, ulovil še zadnje sončne žarke, cesta je bila prazna. Šel gor z Road Kingom (03) z namenom da ga "stestiram". Bil pozitivno presenečen nad vodljivostjo, motor se je dalo lepo peljat gor brez problema - edino parkrat sem podrsal. Skratka motor je naredil veliko boljši vtis, kot pa Fat Bob na Fakerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve kolegici z HD 883 speedster in midva s kolegom na Golici včeraj.....Vlažno, ko pes v ovinkih..... :closedeyes: Ena izmed zadnjih letošnjih se mi zdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bil gor 14.10,...ja mislim,da je bil še zadni tapravi dan za motor,...vreme super,čeprav,..nekateri ovinki bli kr mokri-od vlage,...ampak sn celo prvič podrsal z škornjem po asfajtu,hehe,...ampak golica je res vedno super!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami divjaki.... :naughty:

Zakaj divjaki?Tudi sam sem prvič v življenju brusil koleno na golici.Pa je bla hitrost okol 80km/h to pa ni glih divjanje!Golica je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj divjaki?Tudi sam sem prvič v življenju brusil koleno na golici.Pa je bla hitrost okol 80km/h to pa ni glih divjanje!Golica je zakon!

A kolena su brusil pri 80 na uro? :kva2: Vau.......morm probat O:-) ... ni druge....Kolega, si že slišal za hmmmm SARKAZEM.... :naughty: Seveda je zakon....... :photo:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene pa nekaj zanima,...mogoč malo neumesno vprašanja,....no...kolega ma duka2,pa ma leovince izpuh gor,...sam nima homologiranega,pa me zanima,če se lahk s tem po avstriji furaš,al so težave z polocajčki zagotovljene??'

hvala za odgovore....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene pa nekaj zanima,...mogoč malo neumesno vprašanja,....no...kolega ma duka2,pa ma leovince izpuh gor,...sam nima homologiranega,pa me zanima,če se lahk s tem po avstriji furaš,al so težave z polocajčki zagotovljene??'

hvala za odgovore....

Butasti niso, da ne bi ločili homologiranega od nehomologiranega...imajo napravo, ki se ji reče decibelmeter, turirajo motor na 6000 obratih in izmerijo glasnost na licu mesta.. ....Sedaj si pa naj kolega vzame koliko sam rabi.... :evilgrin: Aja, pa pogruntajo tud, če ima homologiran ror db killrje not al pa ne.....(da ne bo potem kake neumestnega podvprašanja) :topic: obstajajo teme o homologiranih/nehomologiranih rorih (Oprema), kjer bi bilo bolj primerno za tvoja vprašanja.......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butasti niso, da ne bi ločili homologiranega od nehomologiranega...imajo napravo, ki se ji reče decibelmeter, turirajo motor na 6000 obratih in izmerijo glasnost na licu mesta.. ....Sedaj si pa naj kolega vzame koliko sam rabi.... :evilgrin: Aja, pa pogruntajo tud, če ima homologiran ror db killrje not al pa ne.....(da ne bo potem kake neumestnega podvprašanja) :topic: obstajajo teme o homologiranih/nehomologiranih rorih (Oprema), kjer bi bilo bolj primerno za tvoja vprašanja.......

Ej Grunfi, kaj pa če se ti mašinca ne obrne na 6 jurčkov :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene pa nekaj zanima,...mogoč malo neumesno vprašanja,....no...kolega ma duka2,pa ma leovince izpuh gor,...sam nima homologiranega,pa me zanima,če se lahk s tem po avstriji furaš,al so težave z polocajčki zagotovljene??'

hvala za odgovore....

js sem se dve sezoni fural gor z "zelo glasnim" rorom (res, da v naselju nisem nažigal) in so me šele zadnje leto opozarjali (čeprav je na roru štampiljka o ustreznosti). policajček mi je rekel, da če me z decibelmetrom ulovijo je tablica adijo.(pa maš lahko desetkrat homologiranga).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Grunfi, kaj pa če se ti mašinca ne obrne na 6 jurčkov :(

Ti to zgolj provokativno, al maš res kako tako krntijo?? :unsure: Pametnovprašanjepametenodgovorpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene pa nekaj zanima,...mogoč malo neumesno vprašanja,....no...kolega ma duka2,pa ma leovince izpuh gor,...sam nima homologiranega,pa me zanima,če se lahk s tem po avstriji furaš,al so težave z polocajčki zagotovljene??'

hvala za odgovore....

evo moj primer

ustavli so me pri jezeru in je naredu en krog okol motorja da je preveru gume ki so ble ok pol pa je pogledu v ror in je reku da je ta izpuh dirkalni(akrapovič) brez homologacije in mi je takoj pribil 40 eurov kazni brez milosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem thanx za odgovore,.....

in bil kdo zadnje dni na golici? al ste že obupali letos? :hmm: jaz mislo dasns gor skočit,sam sn si premislo,pa sn šov bol na izi turo...mogoče bil danes celo zadni,dokaj topli dan,.. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj primer

ustavli so me pri jezeru in je naredu en krog okol motorja da je preveru gume ki so ble ok pol pa je pogledu v ror in je reku da je ta izpuh dirkalni(akrapovič) brez homologacije in mi je takoj pribil 40 eurov kazni brez milosti

Lani se je policaj peljal za nami skoraj pol poti na Golico in nas ujel ko smo mi ob jezeru popili že pol piva. Homoligiran Vinci a vseeno kazen 25 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!