Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

evo jaz pičim zaj na golico,... :naughty: srebrna fazerka :naughty:

midva sva se pa srecala a mam prav pri cerkvi ti gor js dol maš plave pozicijske not skoda bi se lahk enkrat fiksno zmenli pa sli zadnič v tej sezoni skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva sva se pa srecala a mam prav pri cerkvi ti gor js dol maš plave pozicijske not skoda bi se lahk enkrat fiksno zmenli pa sli zadnič v tej sezoni skupaj

hhehe,ja bil sem jaz,...evo lih prišo nazaj,....ti pa na plavi yamahiki ne?

samo ni več to to,....težko je spravit gume na pravo temperaturo,tak da ni lih ziher,pač se bol na izi peleš ne....

pa kaj vem,če bo vreme še,ni panike za kako furo še,....samo mam feeling,da bla zadna golica letos :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhehe,ja bil sem jaz,...evo lih prišo nazaj,....ti pa na plavi yamahiki ne?

samo ni več to to,....težko je spravit gume na pravo temperaturo,tak da ni lih ziher,pač se bol na izi peleš ne....

pa kaj vem,če bo vreme še,ni panike za kako furo še,....samo mam feeling,da bla zadna golica letos :unsure:

ja plava yamaha.....res ni vec ziher mene je mal noslo sem in tja ko sem ga hoto mal pritisnit pol sem pa bol počas nazaj pelo je pa res velika verjetnost da je bla to tazadna letos pa lahk gremo proti mb-ju še kaj na kak kofe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golica 21.10.08-verjetno zadnja letos.....kr neke fotke,... :)

gogo 46...može kaka fura do mb.

post-21704-1224611964_thumb.jpg

post-21704-1224612181_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dejansmb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velja v priliki v mb na kavo ce ne prej v soboto ce bo vreme seveda saj tut js nebom vec izival golice mam spredno gumo zradirano pa nebi rad da policaji :fredy: gor spet kaj zasluzijo na moj racun je blo za letos dovol golice :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut MK Packenstein je bil danes gor ...med 12. in 13. uro, sam je bla pa taka megla, da smo jo lahk rezal... Pa vseeno je bla lepa fura!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere za OFFTOPIC sam kaj pa se je zgilo VFR-ki?

...nič resnega... počasi, počasi je med vrnitvijo začelo primanjlkovat štroma - torej regler? navitje? ...najprej smo ugasnal luči... pol ga je blo treba že na poriv užgat, pa je šla še 20 km, pa smo jo spet na poriv užgal pa je šla 5 km, pa spet na poriv pa 1 km, pa spet 500 m ... in konec ., je bil že kombi od kolega na poti... :unsure:

...je bil pa to prvi "njen" kiks v 65000 km zgodovini... - ji oprostimo? :whistle: Jaz ji! Njen "šofer" ji je tudi, glede na to da je blo do doma la cca 40 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nič resnega... počasi, počasi je med vrnitvijo začelo primanjlkovat štroma - torej regler? navitje? ...najprej smo ugasnal luči... pol ga je blo treba že na poriv užgat, pa je šla še 20 km, pa smo jo spet na poriv užgal pa je šla 5 km, pa spet na poriv pa 1 km, pa spet 500 m ... in konec ., je bil že kombi od kolega na poti... :unsure:

...je bil pa to prvi "njen" kiks v 65000 km zgodovini... - ji oprostimo? :whistle: Jaz ji! Njen "šofer" ji je tudi, glede na to da je blo do doma la cca 40 km...

Jaz bi ji oprostil, če bi bil BMW, tak pa ji ne... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prihajam iz nje,vsa z soncem obsijana in ob 11,15 je bilo 8,5*C,ceste skoraj suhe a previdnost ni odveč.Priporočam srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Obiskati že, obiskati... Samo bom še malo počakal. Da sonček posije in dež sol s ceste izmije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,da vam nardim malo luštov!

Golico sem obiskal 14.1 2009. Prevozno sredstvo je bil avto. :closedeyes:

post-12013-1232133959_thumb.jpg

post-12013-1232133973_thumb.jpg

post-12013-1232133984_thumb.jpg

post-12013-1232133999_thumb.jpg

post-12013-1232134018_thumb.jpg

post-12013-1232134033_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,da vam nardim malo luštov!

Golico sem obiskal 14.1 2009. Prevozno sredstvo je bil avto. :closedeyes:

A Motoristeka ni blo gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halls!

Še dober, da ni blo motoristov :whistle: . Po slikah sodeč si dober črto jahal :headbang: . :hmm: zato, ker si med vožnjo slikal?

Pa LP in srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halls!

Še dober, da ni blo motoristov :whistle: . Po slikah sodeč si dober črto jahal :headbang: . :hmm: zato, ker si med vožnjo slikal?

Pa LP in srečno.

Res! Priznam,kriv sem. :blush:

jutri okrog poldneva bi lahko bili gor :rolleyes:

A ste bli? Jaz sem bil na šihtu! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!