Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Par dni nazaj sem bila prvič gor. Majka! Mism da se bom počas začela vozt samo še pr severnih sosedih. Super fogli, lepe ceste pa prijazni policaji :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4x fočk :worship: , policaji so se samo gor in dol peljali, no midva pa tudi od vznožja do jezera štiri ponovitve :OK: . Je pa pihalo in toplo tudi ni bilo preveč, luštno pa :yes: :yes: :yes: :yes: . Potem pa še na Jezersko :kva2: . In nič naju ni dež dobil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi js sem jo danes prvič letos.

mrzla je še. samo ovinki so pa še zmeraj isto fajn...

še jo bom letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila hladna in vlažna(severna stran), srečal nekaj motoristov, a samo z A oznako :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, tut Mashina gre dons mal tam mim sprehodit gume ...

Je bil fajn sprehod, ja!

:naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil 2x na Golici. Vreme super, malo mrzlo sicer. Prometa minimalno, motoristov tudi začuda malo. Prvič je smrdelo od (iz?) motorja, ko sem se ustavil :) Vedno boljše gre, samo bi še vedno rabil nekoga, da mi pokaže idealne linije. A slišim koga, da se javlja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil 2x na Golici. Vreme super, malo mrzlo sicer. Prometa minimalno, motoristov tudi začuda malo. Prvič je smrdelo od (iz?) motorja, ko sem se ustavil :) Vedno boljše gre, samo bi še vedno rabil nekoga, da mi pokaže idealne linije. A slišim koga, da se javlja?

Išči jo med levo in desno bankino...

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil 2x na Golici. Vreme super, malo mrzlo sicer. Prometa minimalno, motoristov tudi začuda malo. Prvič je smrdelo od (iz?) motorja, ko sem se ustavil :) Vedno boljše gre, samo bi še vedno rabil nekoga, da mi pokaže idealne linije. A slišim koga, da se javlja?

A si zamenjal Golico za dirkališče ?

Na Golici ni idealne linije, je samo varna linija.

In iz Dravograjske smeri gor jo imaš na enem ovinku celo označeno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil 2x na Golici. Vreme super, malo mrzlo sicer. Prometa minimalno, motoristov tudi začuda malo. Prvič je smrdelo od (iz?) motorja, ko sem se ustavil :) Vedno boljše gre, samo bi še vedno rabil nekoga, da mi pokaže idealne linije. A slišim koga, da se javlja?

Zviki - da nisi ti zamenjal Grobnika pa Golice? Eno je dirkališče ,drugo pa navadna - vendar čudovita - turistična cesta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden me zbombardirate do konca. Vem, da Golica ni Grobnik. In obratno. In mi tudi verjemite, da ne dirkam gor, ampak vozim bolj dinamično kot pa turistično. Glede idealne linije - nisem mislil idealne dirkalne linije ampak linijo pri kateri lahko ovinek spelješ čimbolj tekoče in dinamično. Upam, da se zdaj razumemo. Strinjam pa se mashina s tabo, da je ta cesta preprosto čudovita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi samo čudim takšnim in podobnim postom :) V podobnem je nek uporabnik spraševal zakaj ima nepravilno obrušene stopalke...

Verjetno ko najdeš idealno linijo in pravilno obrusiš stopalke, tega tukaj ne boš več mogel deliti z drugimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden me zbombardirate do konca. Vem, da Golica ni Grobnik. In obratno. In mi tudi verjemite, da ne dirkam gor, ampak vozim bolj dinamično kot pa turistično. Glede idealne linije - nisem mislil idealne dirkalne linije ampak linijo pri kateri lahko ovinek spelješ čimbolj tekoče in dinamično. Upam, da se zdaj razumemo. Strinjam pa se mashina s tabo, da je ta cesta preprosto čudovita.

Nevem zakaj bi ti naj kdo kazal linijo, a ni najbolje da sam naštudiraš zadevo lepo počasi kako se da dinamično odpeljat, da sam študiraš, sebe, motor ovinke?

Drugače pa po moja boljša opcija, če se ne motim 14 tega meseca študirat linije na dirkališču, pa mislim da je celo vodena vožnja kjer ti pokažejo kako se peljati, pa tam verjamem da najdeš koga ki ti bo z veseljem pomagal čimbolj dinamično odpeljati krog.

Pa ne mislim nič slabega, ampak ti želim veliko užitkov v vožnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden me zbombardirate do konca. Vem, da Golica ni Grobnik. In obratno. In mi tudi verjemite, da ne dirkam gor, ampak vozim bolj dinamično kot pa turistično. Glede idealne linije - nisem mislil idealne dirkalne linije ampak linijo pri kateri lahko ovinek spelješ čimbolj tekoče in dinamično. Upam, da se zdaj razumemo. Strinjam pa se mashina s tabo, da je ta cesta preprosto čudovita.

Glede na to, da ne "loviš sekund" (kot praviš, da se zavedaš, da to ni dirkališče) je vsaka linija 'idealna'. :naughty: Znotraj toleranc pač - vstop čimbolj na široko v ovinek, dotik temena ovinka in izstop široko, vendar ne preveč, da ne ogrožaš drugih ... več varnosti, ko hočeš, bolj se drži v desni polovici cestišča ... in temu primerno zmanjšuj odpiranje plina in ostrost zaviranja ... da se ne zvrneš čez rob ali poljubiš ograje ...

Sicer pa - pišem ti same samoumevne reči. Če rabiš res 'vodiča za idealno linijo na golici', potem motorji in javne ceste morda niso zate ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Da povzamem, da lahko zaključimo. Ne divjam. Vozim tako, kot si napisal. Je pa res, da bi najbrž na dirkališču bolj užival kot na javnih cestah. Pustmo zdaj to. Če me vidite na Golici (srebrn GSR , SG tablica- me le pozdravite ). Lep dan še naprej. Zgleda, da bo dans tudi treba it gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pet stopinj bolj toplo še mora biti, pa bo golička taprava.

dans je spet nekaj škropilo na vrhu.

bom še probal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sonce, tri stopinje več kot včeraj.

kr dvakrat sem jo. no, 69 do jurija sem sprobal. fajn tura. lepi kraji. še bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obiskal danes

ja ja golica je kot cukrcek!worship.gif

sam cukri nisoza vsak dan

k lahk dobis sladkorno od taplavihheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam pa se mashina s tabo, da je ta cesta preprosto čudovita.

se ne strinjam. preprosto in enostavno veliko prevec bitumenskih zalivk kjer "jih sploh ne rabim".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!