Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Pozdrav vsem!

Sem sveži motorist (na cesti - do zdaj samo enduro) pa mi lahko napišete kako pridem na Golico?(večji kraji, odcepi, itd) Sem zelo radovedem, ko vsi tako hvalite!! :?

Sem pa iz okolice MB!

Hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem jo končno še jaz enkrat mahnil gor, bo treba v kratkem ponovit.

Okrog poldneva nobene pretirane gužve, razen na parkplacu na vrhu, ob jezeru pa prostora kokr češ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes malo po 16. gor. Gužva, da nimaš kje parkirat. Nekaj SG in MB registracij je blo gor. Kdo od tu ??

Jaz sem samo zakrožil in pičil proti domu, ker sem bil že od jutra napoti

Jawohl.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Sem sveži motorist (na cesti - do zdaj samo enduro) pa mi lahko napišete kako pridem na Golico?(večji kraji, odcepi, itd) Sem zelo radovedem, ko vsi tako hvalite!! :?

Sem pa iz okolice MB!

Hvala! :worship:

Branje te teme verjetno škoduje vsesplošni razgledanosti, anede? :evilgrin: Branje avto kart škoduje, tako pravijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpl!

Na koncu Radelj zaviješ desno za Radlpas,greš v Avstrijo,v krožnem križišču v Eibeswaldu zaviješ na izhodu za Lawamund in to je to!

Če pa prideš iz smeri SG,zaviješ v Dravogradu,ko prideš čez dravski most levo,pičiš čez mejo,malo pred centrom Lawamunda zaviješ desno in to je spet to! :D Ful je označeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že zdaj opravičujem vsem za rahel :topic:

A bi mi hotel kdo pogledat na pumpi v lavamund-u po čem imajo bencin in dizel?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar frustrirajoče je, ko se po dobro oprijemljivi, relativno široki in lepo speljani cesti z avstrijske strani pripelješ na bivši mejni prehod Radelj in takoj čez mejo zapelješ na tipičen slovenski popolnoma zdelan asfalt :cry:.

Pozabil si še na "grmičkarje"... V Avstriji enega ne vidiš, če bi bila Golica slovenska, bi sigurno cesto prekopal in položil ležeče policaje... Zakaj nas ti jodlarji ne okupirajo? :evilgrin:

grmičkar - policijsko inkasantsko govno znano zlasti v bivših komunističnih državah

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpl!

Na koncu Radelj zaviješ desno za Radlpas,greš v Avstrijo,v krožnem križišču v Eibeswaldu zaviješ na izhodu za Lawamund in to je to!

Če pa prideš iz smeri SG,zaviješ v Dravogradu,ko prideš čez dravski most levo,pičiš čez mejo,malo pred centrom Lawamunda zaviješ desno in to je spet to! :D Ful je označeno!

Hvala Halls, sigurno bom našel po tem podrobnem opisu! Sem pa tudi prebral skoraj celo temo o Golici in Route 69 (sem pa to opazil šele po tem ko sem postavil vprašanje :slap: ).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v petek prvič gor in kot je napisal halls, če prideš iz Dravograda, pičiš čez mejo in ob prvi tabli za Eibeswald zaviješ desno v

klanec. Potem pa samo gasa ....

Bencina v Lavamundu pa se mi zdi da je bil cenejši kot v slo (malo čez evro). Samo se mi zdi da je bil na koncu golice na eni črpalki še

cenejši (pod evro?).

A mogoče kdo ve, če se da na Avstrijskih črpalkah plačevati s kartico Maestro (NLB; SKB)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že zdaj opravičujem vsem za rahel :topic:

A bi mi hotel kdo pogledat na pumpi v lavamund-u po čem imajo bencin in dizel?

Hvala.

danes v lawamundu tankal 95 po 1.03€.

golica je pa tudi padla. jutri pa mogoče spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v lawamundu tankal 95 po 1.03€.

Taka je bila cena v nedeljo malo od gostilne route 69, proti Mariboru, na bencinski v mestu Leutschach

post-13958-1243354332_thumb.jpg

Pa še en video film:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadjic je gody našel eno pumpo, ko je bla cena iirc pod 0,9 :whistle:

Eibiswald, se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas se bom pa spt lahk pridružo ..... poletje, 2x na dan gr (najmajn) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadjic je gody našel eno pumpo, ko je bla cena iirc pod 0,9 :whistle:

Eibiswald, se mi zdi...

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadjic je gody našel eno pumpo, ko je bla cena iirc pod 0,9 :whistle:

Eibiswald, se mi zdi...

:topic:

Je pumpa prav v Eibiswaldu, ali misliš morda tisto v Schwanbergu - A1 mislim da se imenuje, ne me držat az besedo.

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"....malo pred centrom Lawamunda zaviješ desno ...."

In ker se nekateri peljemo tudi naravnost, bi bilo lepo, da nas tik pred zavojem desno na križišču ne prehitevate, ker se lahko brez potrebe zaletavamo....Bremborulz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......je pa zato v stainz-u € 0,946 (jet) in € 0,949 (mol), oba eurosuper95.

preveril danes. :whistle:

dizel je poceni: € 0,840 (jet).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......je pa zato v stainz-u € 0,946 (jet) in € 0,949 (mol), oba eurosuper95.

preveril danes. :whistle:

dizel je poceni: € 0,840 (jet).

:topic: kakšna je pa razlika med dizel in superdizel v avstriji? a to je podobno kot pri nas včasih d1 in d2, oz. pri nas je sprintdizel enako kot superdizel v A. ker superdizel je pa v A dražji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superdizel ?! ka te je to ?!?! :blink:

al je to samo tista finta od shell in BP ?

ne vem a je finta, samo v A majo skor vsepovsod dva dizla, tisti super je dražji kot pri nas (večinoma, ali pa tutu) tisti navadni pa je cenejši.

ne vem zakaj, ampak, da ni to mogoče slabo za sofisticirane moderne dizelaše(seveda, če je sploh kaka razlika)? vem pa, da so kamionarji že od nekdaj govorli, da je v A najboljši dizel (no, boljši kot pri nas, še posebej za pozimi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ja.

vecinoma shell in BP prodajata neke ultra duper super dizle; za ceno da glava pece.

sem vedno tankal navadnega (omv, jet, avanti, petrol, agip, whatever), se nikoli probleme imel. naj pa bi masine s temi novitetami baje porabile manj in bolje delovale (pravijo reklame in marketinski oddelki crpalkarjev, medtem ko oba avtomoto kluba v A nista opazila neke razlike; zdaj pa bodi pameten in vedi kako in kaj).

D1 in D2 je, enako kot v sloveniji, letni in zimski dizel (ali obratno, kaj pa vem. to delajo petrolejci aftomatsko). odstotek parafina oz. ledisce je pri zimskem nizje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!