Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem bil na golici ustavljen in lepo posnet s strani policista na Črni HONDI CBR 1100 XX, prvič videna pa čeprav se gor vozim že kar dobrih 8 let... Tako, da pozornost ne bo odveč...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na golici ustavljen in lepo posnet s strani policista na Črni HONDI CBR 1100 XX, prvič videna pa čeprav se gor vozim že kar dobrih 8 let... Tako, da pozornost ne bo odveč...

Lp!

Potem pa slabo bereš to temo.... :naughty: BTW imajo tudi zlato XX-ko...

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na golici ustavljen in lepo posnet s strani policista na Črni HONDI CBR 1100 XX, prvič videna pa čeprav se gor vozim že kar dobrih 8 let... Tako, da pozornost ne bo odveč...

Lp!

in kk sta se zmenla???

fajn je blo.danes je bla ob dveh dokaj prazna, dobro uro kasneje pa nabita. prometa je blo res veliko. tudi avtov, avtobusov in ostalih nedeljskih obiskovalcev. tudi tri policijske patrulje, ki so menjavale lokacije. na srečo se niso skrivali med drevje ampak samo stali ob cesti.

obiskali so nas tudi "bratje" s celjskimi tablami (žalski grbi) od katerih sta se dva (r6 in stara cbr900-mislim) "veselo" drajsala mimo kafiča 10x, prijatelji so ju pa opazovali, kako se bosta kmalu zlomla v drevo ali ograjo, na srečo ni blo kaj...in tudi onadva poskrbela za mnenje o "sloweniše vanzin farerjih"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, js pač nisem imel dosti sreče.

Včeraj sva s Skinyem veselo priganjala konjička preko Pavličevega sedla, po Avstriji do Golice. Tam so naju, takoj po križišču, ko se zavije na golico, ustavili žandarji in mi veselo zakasirali "vstopnino", kot ji sedaj pravim jaz. Nikjer nobenega podatka o hitrosti, tudi radarja nisem videl. Le ustna izjava žandarja, "hondernojncen auf zibcig" (119 na 70) me je seznanila s stanjem. Po hitrem oblitju hladnega potu na vroče čelo, je sledila radostnejša novica, in sicer, da znaša kazen "fonfondrejzig ojro" (35 €). Brez oklevanja sem plačal in oddrvel 3 ovinke naprej, kjer je prijatelj že čakal s sendvičem v ustih:)

Sicer pa je to bila ena najlepših voženj do sedaj, lepa cesta, lepo vreme, tako da tudi ta kazen ni pustila slabega pečata na ta dan!

Lp, pa veliko sreče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, js pač nisem imel dosti sreče.

Včeraj sva s Skinyem veselo priganjala konjička preko Pavličevega sedla, po Avstriji do Golice. Tam so naju, takoj po križišču, ko se zavije na golico, ustavili žandarji in mi veselo zakasirali "vstopnino", kot ji sedaj pravim jaz. Nikjer nobenega podatka o hitrosti, tudi radarja nisem videl. Le ustna izjava žandarja, "hondernojncen auf zibcig" (119 na 70) me je seznanila s stanjem. Po hitrem oblitju hladnega potu na vroče čelo, je sledila radostnejša novica, in sicer, da znaša kazen "fonfondrejzig ojro" (35 €). Brez oklevanja sem plačal in oddrvel 3 ovinke naprej, kjer je prijatelj že čakal s sendvičem v ustih:)

Sicer pa je to bila ena najlepših voženj do sedaj, lepa cesta, lepo vreme, tako da tudi ta kazen ni pustila slabega pečata na ta dan!

Lp, pa veliko sreče!

Hja, toliko znaša vstopnina za obleganje Golice (welcome) :evilgrin: ....BTW čist spodaj je tabla omejitev 70 čez celi breg (vsaj zdi se mi tako)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil gor včeraj od 10.00 do 11.00 ure in ni bilo nobene kontrole. Samo fajn, fajn, fajn. Ampak preventivno pa gledam nasprotna vozil in čakam na kakšen potencialni signal, da je treba paziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obiskali so nas tudi "bratje" s celjskimi tablami (žalski grbi) od katerih sta se dva (r6 in stara cbr900-mislim) "veselo" drajsala mimo kafiča 10x, prijatelji so ju pa opazovali, kako se bosta kmalu zlomla v drevo ali ograjo, na srečo ni blo kaj...in tudi onadva poskrbela za mnenje o "sloweniše vanzin farerjih"

Ja pa še en razlog, da nas imajo tako "radi":

S "traktorjem" 105 km/h po Golici.

Ob trenutnem poteku dogodkov, se zna zgoditi, da bo meja zmerja manj šengenska.

Mogoče kdo pozna tega bistrega "traktorista"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kk sta se zmenla???

fajn je blo.danes je bla ob dveh dokaj prazna, dobro uro kasneje pa nabita. prometa je blo res veliko. tudi avtov, avtobusov in ostalih nedeljskih obiskovalcev. tudi tri policijske patrulje, ki so menjavale lokacije. na srečo se niso skrivali med drevje ampak samo stali ob cesti.

obiskali so nas tudi "bratje" s celjskimi tablami (žalski grbi) od katerih sta se dva (r6 in stara cbr900-mislim) "veselo" drajsala mimo kafiča 10x, prijatelji so ju pa opazovali, kako se bosta kmalu zlomla v drevo ali ograjo, na srečo ni blo kaj...in tudi onadva poskrbela za mnenje o "sloweniše vanzin farerjih"

Zmenit se je dalo tako, da je bil volk sit in koza cela...

Pa vas lahko sledi?

Sem se prav trudil, da mi ne bi ampak je na ravnini bil takoj za mano, ima le močnejši moped... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo popoldne bil gor po kakšnih 2-3 tednih, motoristov veliko - gužva. Škifi ravnokar postavljali radar v standardni zasedi - v gozdu pred bencinsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....BTW čist spodaj je tabla omejitev 70 čez celi breg (vsaj zdi se mi tako)......

........in se malo "cez" breg....... v bistvu do stajerskega dela te ceste, ki je kar dober del "dol po bregu" na drugo stran.

nic bat..... kazen € 35.- za prekoracitev do 40 km/h izven naselja bo kmalu past tense.

ce hoce kdo se prej vplacati nizjo pristojbino za uporabo golice..... do septembra je se cas. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........in se malo "cez" breg....... v bistvu do stajerskega dela te ceste, ki je kar dober del "dol po bregu" na drugo stran.

nic bat..... kazen € 35.- za prekoracitev do 40 km/h izven naselja bo kmalu past tense.

ce hoce kdo se prej vplacati nizjo pristojbino za uporabo golice..... do septembra je se cas. :krneki:

So pogruntal, da lahko z nami več zaslužjo zgleda.

Kolk bo pa nova tarifa ?? Se že ve ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes plačal 20 eur članarine sem pozabil vozniško doma :headbang:

So bili na prehodu Vič, a ne?

Je mene tudi nekaj "čekiral" pa nič našel.... :krneki:

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!