Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Bil danes prvic na golici. cesta je :worship: ...

Obenem pa se najlepse zahvaljujem clanu in "sefu" kluba heavens devils za napotke, gostoljubje in spremstvo po meni neznanih cestah avstrijske koroške in upam da lahko kdaj vrnem uslugo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo prevozil včeraj okoli 2 ure. Bolj malo motoristov. Ob povratku so se stvari bolj razživele.

Kava v bifeju na ovinku ZANIČ :SS . Pivo boljše. :yes:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest končno najdu tole golico rolleyes.gif

Sicer s pomočjo motorista ki se mu zahvaljujem za pokazano pot worship.gif

Zanimiva zadeva vse dokler se nisva mal udarla z provido whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ni bilo gužve, so pa policaji lovili.

Enkrat skriti v gozdu, drugič že malo kasneje na ravnini pred naseljem.

Kdaj pa si bil gor? Jaz sem bil okol 4, pa nisem nobenga policaja srečal.

Sem bil pa prvič na golici in je res super cesta, edino tisti wannabe Rossiji mal kvarjo vzdušje, ko na taki cesti lovijo desetinke sekunde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne oz. zvečer dvakrat gor. Super!:rolleyes: Pa, ko sem se peljal naprej čez Avstrijo dvakrat policisti na motorju in imeli v obdelavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne oz. zvečer dvakrat gor. Super!:rolleyes: Pa, ko sem se peljal naprej čez Avstrijo dvakrat policisti na motorju in imeli v obdelavi...

...mojo malenkost in zakasirali 35€, pa dobro je... :rolleyes:

PS: Imaš orange barvo a ne?

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prav imaš, saj smo se videli. Tudi sam sem nekaj motovilil po krožišču. Ti imaš pa modro puščico a ne? Žal se zgodi, pa niso bili edini, srečal sem že dve patrulji prej.:headbang: Na srečo sem jih pravočasno opazil.:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prav imaš, saj smo se videli. Tudi sam sem nekaj motovilil po krožišču. Ti imaš pa modro puščico a ne? Žal se zgodi, pa niso bili edini, srečal sem že dve patrulji prej.:headbang: Na srečo sem jih pravočasno opazil.:evilgrin:

Jaz imam črnega Z-ja sem bil pa enak cas ob patrulji kot ta z modro R1, njega je pa prislo malo drazje, sem bil tudi prevajalec in mi je zato dal popust... :P

LP!

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa si bil gor? Jaz sem bil okol 4, pa nisem nobenga policaja srečal.

Sem bil pa prvič na golici in je res super cesta, edino tisti wannabe Rossiji mal kvarjo vzdušje, ko na taki cesti lovijo desetinke sekunde...

Okoli 15. ure sem bil.

Hvala vsem ki so opozarjali, čeprav sem vozil v mejah normale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

sam neki sem hotela povedat, da je ta cesta, kot tudi okolica res super, posebi za tiste ki drsajo... Vendar nekateri motoristi tukaj zelo pretiravajo, kot bi bili na drkališču, saj me je že enkrat en motorist skor zadev, ker je tk grdo pripeljal, čist po sredi ceste. Ko si v ridi, ti ne veš kaj bo prišlo, zato dejte biti previdni. Tud v hudi lukni podobna zadeva, kot da so sami na cesti :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jutr jo bom pa 99% spet, po dovgem cajto, obisko (dobim jutr izpit za 25 kw, zej sm 2 mesca biv peš)

se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jutr jo bom pa 99% spet, po dovgem cajto, obisko (dobim jutr izpit za 25 kw, zej sm 2 mesca biv peš)

se vidimo ;)

Nebi tako lahko...nov zakon 35 kw, poleg tega praktični preizkus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi tako lahko...nov zakon 35 kw, poleg tega praktični preizkus...

no no, sm vzdigno dans izpit, ce bi se prej pozanimal predn da mi pises, bi vedo da vela star zakon do 1 oktobra.

Sicer pa niti ne vem a sm dobo za 25 al 35 kw ker morm okol 10 dni cakat na nov izpit(kartica), zdej se lahk vozim s potrdilom :)

aja, placo sm 17,36 € ;)

ni bvo kake voznje itd

ce bom dobo izpit za 25 fajn ce pa za 35 pac jebi ga... sam da sm ga še zastojn dobo

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, sm vzdigno dans izpit, ce bi se prej pozanimal predn da mi pises, bi vedo da vela star zakon do 1 oktobra.

Sicer pa niti ne vem a sm dobo za 25 al 35 kw ker morm okol 10 dni cakat na nov izpit(kartica), zdej se lahk vozim s potrdilom :)

aja, placo sm 17,36 € ;)

ni bvo kake voznje itd

ce bom dobo izpit za 25 fajn ce pa za 35 pac jebi ga... sam da sm ga še zastojn dobo

Če mam jst za 35 :winkiss: Sedaj nevem a so spreminjali kaj al kaj hudiča? Če si dal pred sprejetjem novega zakona pisati 25kw dobiš avtomatsko za 35kw, če ne pa praktični preizkus :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!