Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Zakaj bi bila nazakonita, podatki, ki jih zbirajo niso zaupne narave. Policisti tudi pri nas vpišejo ustavljeno vozilo v poročilo o opravljenem delu, za zagotovitev varnosti cestnega prometa se lahko in se tudi, uporabljajo taksni podatki, slikanje na javnem kraju pa spet ni nezakonito...

LP{M}

Ko pa povežeš podatke ustavljenega voznika s sliko in jih daš v bazo podatkov pa moraš že imeti kakšno zakonsko osnovo.

Pa to že ni več za to temo. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa povežeš podatke ustavljenega voznika s sliko in jih daš v bazo podatkov pa moraš že imeti kakšno zakonsko osnovo.

Pa to že ni več za to temo. trance_28_offtopic.gif

Temu bi lahko rekli tud logično sklepanje....whistle.gif si pa lepo opisal postopek ugotavljanja identiteteevilgrin.gif za kar nedvomno imajo zakonsko podlago....grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar iz Golice, vreme super, tut motoristov je blo vlko, da skor ni blo placa parkirat pr bifejo :worship:

So pa nažalost mogli tut enga z helikopterjem odpelat, sam zgleda ni blo kaj hujšega (sm se ustajo pa vpraso ce je vse vredo, pa so rekli da je, nasledno rundo ko sm se gr plo sm pa vido da je tam ze helikopter)), pa tut z motorjem ni blo hujsega ... upam da bo vse OK!

Je pa tut kot vedno neki redneckov, posebej bi bvo treba omenit enega z SG registrsko (ravne) zlata honda hornet novejsi letnik, ki si mel zadaj sopotnico oba sta mela sam jakne pa celado, vozla sta na polno, da ne omenim po zadni koli pred rido nato te je pa zanselo na drug pas (budalo jedno, ka ce bi glih nekdo prplo taj jaaao :headbang::headbang: ) in pa še razno sekanje ovinkov :headbang::headbang: da ne omenim še drugega, bog ti pomagi :trance_33_sleep:

lpo bote! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar iz Golice, vreme super, tut motoristov je blo vlko, da skor ni blo placa parkirat pr bifejo  :worship:

So pa nažalost mogli tut enga z helikopterjem odpelat, sam zgleda ni blo kaj hujšega (sm se ustajo pa vpraso ce je vse vredo, pa so rekli da je, nasledno rundo ko sm se gr plo sm pa vido da je tam ze helikopter)), pa tut z motorjem ni blo hujsega ... upam da bo vse OK!

Je pa tut kot vedno neki redneckov, posebej bi bvo treba omenit enega z SG registrsko (ravne) zlata honda hornet novejsi letnik, ki si mel zadaj sopotnico oba sta mela sam jakne pa celado, vozla sta na polno, da ne omenim po zadni koli pred rido nato te je pa zanselo na drug pas (budalo jedno, ka ce bi glih nekdo prplo taj jaaao  :headbang:  :headbang: ) in pa še razno sekanje ovinkov  :headbang:  :headbang: da ne omenim še drugega, bog ti pomagi  :trance_33_sleep:

lpo bote!  :winkiss:

Se mi je zdelo, da je helikopter prišel po enga našega, kar pa je že tako nek standard na Golici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes šok na golici na :slap: nisem mogel mimo oranžnega trika ded se je peljal ko budalo :worship:

Si imel v mislih tega? ;)

post-17572-125467669231_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ta ja sem se peljal za njim dol v lawamind pa ni šlo mimo , če bi šla pa gor bi bila verjetno druga pesem :devil:

Sm tud tebe kliknu v elementu :whistle:

post-17572-125473255702_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm tud tebe kliknu v elementu :whistle:

post-17572-125473255702_thumb.jpg

Ta ovink je pa hudičevo zaj... ko si prvič na golici! Je kolega Deki kr bol supermoto stil prvič prpelu, je šlo na tesno. Je šment ker je vedno tolk ljudi na levi, pa mal pogledaš tja, pa se ovink kr nekako prehitro zapre :) Drgač pa je luštn gor ne da

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEPOOO si me ujel ti bi bil za policaja dober :photo:

Čist po slučaju, zelo na hitro kliknu :D

Pa saj ste čist lepo prpelal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ovinek vedno opeljem lepo zaradi občinstva ,sem pa že dvakrat videl pozerja kako se je odrsal v ograjo in enkrat pod rob v borovničke . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ovinek vedno opeljem lepo zaradi občinstva ,sem pa že dvakrat videl pozerja kako se je odrsal v ograjo in enkrat pod rob v borovničke . :headbang:

POZER!!!!!!!!!!!!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZER!!!!!!!!!!!!!!!! :evilgrin:

priznam da ovinek odpeljem lepo počasi zato da si me ljudje lahko dobro ogledajo in celo poslikajo :SS

moje ime je bna in sem pozer :OK:

:yea1:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam da ovinek odpeljem lepo počasi zato da si me ljudje lahko dobro ogledajo in celo poslikajo :SS

moje ime je bna in sem pozer :OK:

:yea1:

Pozdravljen bna! Radi te imamo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam da ovinek odpeljem lepo počasi zato da si me ljudje lahko dobro ogledajo in celo poslikajo :SS

moje ime je bna in sem pozer :OK:

:yea1:

A ni luštn, če je izjava "podkrepljena" s fotko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!