Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Še je aktualna trance_25_naughty.gif

grem v kratkem mal pogledat gor whistle.gif

Ta video ni posnet danes... sedaj ni več tak kot je na video... je cesta v senčnih delih že fulmokra in masna... bil včeraj gor, bilo nas je 5 motorjev smo bili samibife na parkingu in v dolini je zaprt. Drugač pa bila je lepa furica

post-21479-125857848084_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek bmwslo bi lahko primerjal z dunajskim valčkom, onega FZ1 pa z akrobatskim rock'n'rollom. Starejši kot smo, bolj smo za valček... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek bmwslo bi lahko primerjal z dunajskim valčkom, onega FZ1 pa z akrobatskim rock'n'rollom. Starejši kot smo, bolj smo za valček... whistle.gif

Mislim, da je tisti voznik dosegel najvišjo hitrost 181km/h, če sem dobro videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dobimo v soboto gor?

Pogojno da, če bom preživel petkov večer whistle.gifdrunk.gif

:lol1:

Pogojno da, če bom preživel petkov večer whistle.gifdrunk.gif

trance_21_laughing1.gif

Bom pa še en valček worship.gif odpeljal

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ob 16:00 na Golici +2C, ponekod na cesti še sneg .... sicer pa me je preveč zeblo v prste, da bi napravil kakšno fotko :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta video ni posnet danes... sedaj ni več tak kot je na video... je cesta v senčnih delih že fulmokra in masna... bil včeraj gor, bilo nas je 5 motorjev smo bili samibife na parkingu in v dolini je zaprt. Drugač pa bila je lepa furica

post-21479-125857848084_thumb.jpg

Mater ko sem gledal posnetek, sem si mislil ta pa ima zimske gume, da ga lahko tako šibatrance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no, da vas razveselim.......... avstrijci (motoristi in vascani) se ze pritozujejo nad "balkanezerji", ki uporabljajo golico kot d(i)rkalisce.

samo se vprasanje casa je....... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mas.

avstrijski motoristi nimajo NOBENE koristi od tega, da golico uporablja vedno vec wanna-be slovenskih rejserjev. da ne govorimo o odvozu mrtvega mesa od tam v dolino.

se se kdo cudi, da je na koroski strani omejitev 70 za enosledna vozila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mas.

avstrijski motoristi nimajo NOBENE koristi od tega, da golico uporablja vedno vec wanna-be slovenskih rejserjev...

avstrijci pa vozijo tako kot se zagre? bemtiš, enkrat sem šel tam čez in vsi tisti palcaji sam za balkance? bomo mogl še mao davkov gor dat ne sam kazni puščat de polcaj ne bodo delal zgube...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mas.

avstrijski motoristi nimajo NOBENE koristi od tega, da golico uporablja vedno vec wanna-be slovenskih rejserjev. da ne govorimo o odvozu mrtvega mesa od tam v dolino.

se se kdo cudi, da je na koroski strani omejitev 70 za enosledna vozila?

Naj živijo avstrijski trafikanti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avstrijci pa vozijo tako kot se zagre? bemtiš, enkrat sem šel tam čez in vsi tisti palcaji sam za balkance? bomo mogl še mao davkov gor dat ne sam kazni puščat de polcaj ne bodo delal zgube...

thja, tudi na golici so bila dolocena nepisana pravila v odnosu motorist-policaj. do neke mere se je vse dalo.

stala je nastala, ko so slovenci te meje porusili, ne ignorirali. pa mamo spet hard-core action s strani zakona.:doze:

Naj živijo avstrijski trafikanti !

najbrz ne vec dolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih ni bilo toliko motorjev. Zadnja leta pa, če nimaš motorja, je nekaj narobe s tabo. Vsaj v moji okolici je tako, da ''mora'' vsakdo imeti motor. Pa ne sme biti pod 600 kubikov, najraje 1000 ali več. Ob vikendih se pa pol spravijo gor in norijo. Sicer naravna selekcija dela, ampak slabo luč se pa meče na vse motoriste. In avstrijskim žandarjem dam kar prav, da ustavljajo in kaznujejo. Sem se že parkrat vprašal, kdo je zdaj normalen in kdo ''neumen'': eden ki na Golico pelje 70/uro (pač omejitev...) ali oni ki ga prehiti s 170/uro... In kot je Ice napisal: zato pa je omejitev 70 za enosledna. :slap:

---

In če bodo Golico zaprli za enosledna vozila, se bodo ti rejserji preselili drugam. Tega ne gre preprečiti. Upam samo, da ne bodo odkrili ''moje ovinkaste ceste... :whistle:

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, pa vse kar je pod 100PS je že zelo švohno, jedva da spelje.

Sicer pa Golica ni samo B69, tudi z druge strani (weinebene) itd. so lepe ture in bikers pointi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom Slavcem sva jo danes "napadla" - prevozla. Do cerkve je super, od tu naprej malo peska po ovinkih in mokrega asvalta, vendar čisto normalno prevozna. Temperatura je bila čisto ok, prav prijetno toplo. Sicer pa slika pove dovolj.

post-12240-126883169223_thumb.jpg

post-12240-126883236508_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj sva se spustila po isti strani (čeprav to nerad delam), ker sva nato nameravala ob Dravi v Volkermarkt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Včeraj me je na Golici ustavil letečman. Pokasiral mi je 55 evrov,ker nisem imel dB kilerja v avspuhu. Moral sem ga zmontirat na mestu,če ne bi bla kazen večja,ali pa bi me celo odpeljal na merjenje hrupa.Je dvakrat povdaril,da če se v Sloveniji lahko vozimo brez,tega v Avstriji ne bodo dopuščali.

Tako,da sem imel policijsko spremstvo do bankomata v Eibiswaldu.

Kolk sma se pogovarjala (moja nemščina ni glih ....),bodo poostrili nadzor nad tehnično brezhibnostjo motorjev.

Zdelo se mi je,da mu je bilo zadovolstvo gledat slovenčka,kako montira dB kiler kar tam na cesti. :trance_33_sleep:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdelo se mi je,da mu je bilo zadovolstvo gledat slovenčka,kako montira dB kiler kar tam na cesti. :trance_33_sleep:

bodi preprican, da z enakim zadovoljstvom gleda avstrijca to poceti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!