Skoči na vsebino

BIKE WEEK KOBARID 2005 / 27 - 29 MAJ


JAZBEC

Priporočene objave

Bil v soboto,in si na hitro ogledal prizorišče,spil dve pivi in si mal bol podrobno ogledal kelnarco,nato pa počas proti domu...

Samo dve pivi, pa na motor... Dober si... Mene je voznje tako strah, da ce jih nimam 4 v zelodcu sploh ne upam na motor.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dve pivi, pa na motor... Dober si... Mene je voznje tako strah, da ce jih nimam 4 v zelodcu sploh ne upam na motor.

;)

Mah sej bi še kašnga več spil,sam itak ni blo profitno,k sm ga sprot švical vn-vročina za znort...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pipsi-maš pač smolo-mi smo tm spet prov dobr papcal in pupcal(alkofri seveda)

Lp

Za jesti in piti je bilo, to pa je tudi vse.Erotični show je bil daleč od obljubljenega (v petek ni bilo nič)sploh pa neprimerljiv iz prejšnjih let.

Žal mi je,da nisem bil na Pantersih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm jst sm bil tam v nedeljo in ni bilo ničesar več. Ene par šotorov je blo postavljenih... tko da sem se prvič nevede peljal mimo...in pristal v eni vukoje...

Sploh ne vem zakaj je bilo napisano, da traja tudi v nedeljo :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: ne govorit o Svinem kot vukojebini...res je obupno zakotna...se pa zna zgodit, da te kaka mladenka hitro "povukojeba" in doživiš pristno "vukojebanje" ne pa plastikseks v mestu... :afro1:

sicer pa nisem bil gor, lani je blo kar uredu razen dežja. a mate kašno slikco od letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!