Skoči na vsebino

ropot v motorju


zverko

Priporočene objave

ene tri tedne nazaj sn se mal zložu z motorjem :( (yamaha yzf 600 thundercat),sn se 14 dni zezal da smo spravl zadevo skupi.dans ko sn dal gips dol z roke,pa gremo.......a ne za dolgo...po ene 10 min,mi je začel po mašin neki ropotat :angry2: zdej smo spravl zadevo domov,pa malo razdrli......

zdej me pa zanima kva bi lahko blo????mislem kva vse je možno da mi je šlo falit??jaz malo sumim na ležale na glavni gredi. :?

aja pa še to me zanima če ma kdo kakšne načrte od mašine,da bi mel saj malo lažje delo(bomo sami mal šranfal) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to me zanima če ma kdo kakšne načrte od mašine,da bi mel saj malo lažje delo(bomo sami mal šranfal) :grim

v temi fzs 600 imas nekje link do service manuala. Masina thundercat-ke in fazer-ja je itak ista.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diagnoza na daljavo brez da povohas/pogledas/poslatas motor/masino ima enak smisel kot sex preko interneta......... samo pol uzitka. ucinkovitost enaka.

probaj torej ti prej ugotoviti vzroke ali se bolje se zadrcati do enega serviserja tvojega zaupanja.

BTW tema o thundercat ze obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A motor razen ropotanja normalno dela (ima dovolj moči, ne cuka, ne trokira,... )? :hmm:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na yamahini strani imaš parts lists al diagrams al neki tazga za vse modele, pa poglej.

Če je res kakšen ležaj na ojnici al pa glavni gredi, poglej po ebay.de za drugo mašino. Opilkov ne spraviš več iz mašine. Sorči.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...neki me zanima,a je motor takoj ugasnil ko si padel,...al je še laufal na tleh??

ker če je laufal še na tleh,zna bit da je par sekund brez olja laufal :wacko: ...sem že slišal za tak primer,ko se je tip zložu in motor ni ugasnil...mašina je pa na suho laufala in tud zaribala .) ....no sicer to pr teb očitno ni...lahko pa da so kakšne posledice zarad tega .)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A motor razen ropotanja normalno dela (ima dovolj moči, ne cuka, ne trokira,... )?  :hmm:

neki cajta je delal ok......... nakar je začelo vedno bolj tolčti not po motorju,pol je pa začel zgubljati moč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...neki me zanima,a je motor takoj ugasnil ko si padel,...al je še laufal na tleh??

ker če je laufal še na tleh,zna bit da je par sekund brez olja laufal :wacko: ...sem že slišal za tak primer,ko se je tip zložu in motor ni ugasnil...mašina je pa na suho laufala in tud zaribala .) ....no sicer to pr teb očitno ni...lahko pa da so kakšne posledice zarad tega .)

lp cagiva B)

motor je po padcu še neki cajta lavfal,ko sem se pobral pa letu k njemu,pa je že ugasnu,po vsej verjetnosti je oljna pumpa res šla v prazno(brez olja).......zdi se mi da je bil motor obrnjen ravno na tisto stran kjer ni pumpe. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki cajta je delal ok......... nakar je začelo vedno bolj tolčti not po motorju,pol je pa začel zgubljati moč....

Slabo kaže. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!