Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v 2005?


Špilferderber

Priporočene objave

debata za nabijanje..

do tega dne obrnil malce več kot 3000 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj stanje: 18497 km

10.3. ob registraciji: 13513 km

letos torej že : 4984 km

pa dans jih bo še ene 200 zraven tak, da obrne 5 k

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm enih 300-400 :hmm: :cry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo,zanimivo :hmm:

tuki se vsi neki hvalte al ne vem kako bi temu rekla

na oglasniku,avtonetu in teh zadevah kjer se prodajajo rabljeni motorji pa so stari po leto in dve in imajo tja do 10.000km,res zanimivo,in mogoče v celemu letu najdeš dva motorja stara cca 5 let z 80.000 in več tisoč kilometrov ma kaj pol vsi vrtite števce nazaj al kaj ker če glede na to da smo sedaj sred 5meseca in da se sozona še začela ni niti dobro in da imajo nekateri tud po 8.000km pa če jih nardi še 10 jih je potem 18 v enmu letu se pravi v dveh letih je to 36.000km,zdej pa mi nej en najde motor star 2 leti z 40.000km,na našem tržišču mu dam takoj za pivo ali dva :hmm: mislim da se bo treba mal zamislit,zakaj ni na našem tržišču motorjev z realnimi kilometri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi vrtijo števce ob prodaji svojga žrebca, kwa morš :BUA:

Letos mojih prevoženih je 1600 km, wikend še prihaja!!!

srečno v vožnji vsem motoristom

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na oglasniku,avtonetu in teh zadevah kjer se prodajajo rabljeni motorji pa so stari po leto in dve in imajo tja do 10.000km,res zanimivo,in mogoče v celemu letu najdeš dva motorja stara cca 5 let z 80.000 in več tisoč kilometrov ma kaj pol vsi vrtite števce nazaj al kaj ker če glede na to da smo sedaj sred 5meseca in da se sozona še začela ni niti dobro in da imajo nekateri tud po 8.000km pa če jih nardi še 10 jih je potem 18 v enmu letu

Jaz močno upam, da bosta poletje in jesen boljša od pomladi in da bo do 1.1.2006 bolj proti 30000 km! :OK:

se pravi v dveh letih je to 36.000km,zdej pa mi nej en najde motor star 2 leti z 40.000km,na našem tržišču mu dam takoj za pivo ali dva :hmm:

A velja tudi, če je moped že prodan? :whistle: Pa kaj drugega namesto piva?

mislim da se bo treba mal zamislit,zakaj ni na našem tržišču motorjev z realnimi kilometri

Jaz sem svojga 2000 GS500E prodajal (in prodal) z vsemi 64000km. Tudi brat je svojega 2003 FZS600 prodal z vsemi 46000km. Nobenega vrtenja nazaj! :fight2:

Je pa seveda tudi možno, da tisti, ki svoj moped vozijo preko 50000km, tega potem prodajo poceni kakšnemu znancu...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!