Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v 2005?


Špilferderber

Priporočene objave

Glede na to, da je podnaslov tudi tedenski, mesečni, letni popis števcev, mu ta užitek lahko tudi dovolite ali ga vi/mi razumete/razumemo ali ne .)

Pozdrav od Roberta

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od konca maja, 17200km, danes odjavil cestni motor, hard sezona pa itak nikoli ne mine, tko da tistih 1500 na sezono po terenu se ne šteje...

uživajte tisti ki se še vozite po cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registriral 19.aprila stanje stevca 4197 km

odjavil 11. oktober stanje števca 12206 km

SKUPAJ: 8009 km

Od teh kilometrov jih je bilo cca. 2800 po Korziki.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 4.6., pa do zdaj ko ni več vremena z gipsom na roki 14 dni 10628 kilometrov, pa verjetno še kakšen letos pade, drugo leto pa čim več........predvsem varnih.............brez nesreč.......... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno 830 :closedeyes: letos jih pa mislem narest 960, da bom lohk spomlad se do servisa u menges prsu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cirka 6400 z Multi-špagetom in še kšnga jurja ali dva z drugimi artikli (Kawa Ninja 6, HD Elektroslajd, BMW K1200R, Aprilia MX 125, Suzuki GSX-1300R Hayabusa...) . Vsak posebej mi je bil v slast in strast, le odsek na Kačyihh ridahh se mi je malček zataknil v grlu - a sva se potem pogovorila in sva poslej spet prijazna eden z drugim. O gradnji kapelice na tistem ovinku v mojo čast še razmišljam - notri bi bil seveda kipec moje malenkosti v nadnaravni velikosti, s pridigaško privzdignjenim, žugajočim kazalcem :OK:

Jst sm zlo zadovoln, tut, če bi jih blo sam 640, bi bil contenta..

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pod skuterji ni podobne teme bom kar tukaj napisal :) Letos sem prevozil 7200km, naredil par daljših tur ( MB - Ljutomer, MB - Leibnetz, MB - Fala, MB - Ptuj x krat :D in še Lenart parkrat). Glede na to da je skuter 50cc in je bilo letos poletje bolj tako se mi zdi kar dosti :) Bomo vidli naslednje leto, če še bom delal kilometrine s skuterjem ali z motorjem :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na spomlad z endurco 50ccm okol 2000 potem z cestakom 50ccm 4000 zdaj pa mam 125ko zaenkrat brez izpita 2000 torej nekje 8000 km vse skupaj letos!

Za drugo leto nacrtujem vsaj se pol vec torej okol 12 do 15000 km!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V lepih starih časih (beri 25 let nazaj) tudi do 25000 na leto v trdem MZ jevem sedlu, pa še kaj je bilo takrat trše! :oops: Sedaj, za letos bodi dovolj le 7500 v mehkejšem sedežu, pa s tršimi koleni. :eek: Je šlo pač malo nižje. Tudi to se premika kot mi !

Pa lepe praznike vsem skupaj.

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15768 km :)

upam, da bo letos vsaj blizu tega :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15768 km :)

upam, da bo letos vsaj blizu tega :yes:

Bravo ZDRAWC to delaj! želim ti srečno 2006 zdravja in veliko(še več)prevoženih km v tem letu!!! :OK: :D :worship: :kva2:

post-2665-1136111486_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!