Skoči na vsebino

SREDE NA METELKOVI


Perla

Priporočene objave

Posredujem vam sporocilo Motorkulta:

SREDE NA METELKOVI

Mestna oblast, cerkev in policija so nam letos onemogocili zbiranje pred Tromostovjem. Z zagroženo kaznijo nas je represivna triada prisilila, da prekinemo s prostovoljno kulturno umetniško dejavnostjo v centru mesta.

Ker se z ubogimi na srcu, duši in uniformi ne bomo ukvarjali, smo se odpeljali na Metelkovo. Pregnani iz prerije v rezervat bomo vsako sredo, vse poletje razstavljali motorje in plesali ples duhov tistim, ki se bojijo, da Evropa ne bo prenesla našega nacina življenja.

Zagrmelo bo pred Gromkim v sredo, 13. junija ob 18.00 in se bliskalo v noc. Deževalo ne bo.

Za biološke potrebe poskrbljeno.

Ride with Rockers and exult with Motorkult !

Zelim vam lep dan,

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na evo, to je pa res pametn plac. Pa še motoristi iz drugih krajev, ki ne morejo priti zaradi uboge razdalje 100 km ne bodo vec mogli govoriti, da je to samo pozerstvo sredi Ljubljane, da nas vsi vidijo. Tja zihr ne bo ljudi, ki gredo pac samo mimo, kakor so prej hodili mimo tromostovja.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi na Metelkovi se ne boste dolgo pozirali, ker mislijo tisti plac zravnati z zemljo in pozidati na novo, predpostavljam da popolnoma protimotoristicno.

Piše v casopisih.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jih bodo pa se od tam pregnali, jim ne bo preostalo drugega, kot da si poiscejo nov kraj, kjer jih ne bodo sikanirali (pa tudi ce je treba na tej strani Trojan).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama foušerija vas skupi drži. Pa kaj ce smo ljubljancani tako zorganizirani, da se znamo zmeniti in dolociti dan in kraj našega druženja.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni fousija! Mi bi vam samo pomagali, ce vam mestne oblasti mecejo polena pod noge.

Ponavljam se enkrat: to ni fousija, temvec solidarnost!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi v celjskem koncu se tudi redno dobivamo.

Jaz se z ženo dobim vsak dan. In to veckrat.

Pa tudi organizirano, je država (maticar) potrdila.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa metelkova je meni ful vsec, ce se boste zaceli tam dobivat povejte se kako sredo oglasim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce prav pomislim, bo na Metelkovi res manj poziranja, ampak dobrega sladoleda iz Sam-Sare pa ne bo....

Vseeno sem pa proti temu, da nam oblast (po moje se najbolj pa cerkev) krati pravice zbiranja kjerkoli. A potem, ce bom sel na kaksen sladoled in parkiral motor, me bo kaksen cajkan hitro za vrat, pa poloznico v roko?!?!?!?!? Je*em jim sunce zarko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se kdo malo pozanima kako je to z ustavo in zakoni v LJ.ni mi cisto jasno ne zakaj in ne na kaksni zakonski podlagi so to prepovedali.da pa niso trgovine in kafici okoli preserca zainteresirani za malo prometa pa nakako ne verjamam.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno gre za parkiranje na obmocju, namenjeno pešcem (peš cona), voziti se pa tam itak ne sme (po peš coni), razen bicikli s hitrostjo premikanja pešca.

Brrrm

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no potem je pa vse jasno.vsi pesci se lahko vozijo s kolesi in scooterji po pes coni,ampak motorja tam ne smes parkirati.zdaj vem zakaj.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor se meni zdi,je vsem mestnim uradnikom prepizdila služba.Na vse možne nacine se trudijo,da jih ne bomo ponovno izvolili,vikico pa sploh ne.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metelkova ja - hvala lepa!

Smo že hodili tja pred dvemi leti. Vse zanemarjeno, vse v razsulu. Pa še sami zadrogiranci. Mene že ne boste videli tam.

Bom šel rajš na prešerca pa ceprav sam. Tam je vzdušje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vzdusje pa je bilo na presercu.... Sicer malo pozerskega (kar ima vsak clovek v krvi - samo raven je razlicna), ampak se vedno prav fletno... Bomo videli, ce se bo kaj podobnega zgodilo na Metelkovi. Upajmo na najboljse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor se ne strinjam z ukinitvijo moto srecanj na prešercu!Metelkova po mojem ne bo tako zazivela-ali pac!Mi pridemo na prešerca 1krat na teden v tako velikem številu pa nas vsi šimfajo-naši vrli taxisti tam stojijo cele dneve pa se policaji sam miže mim sprehajajo.Res pa je da se pridemo tudi malo pokazat!!!!!(zakaj pa ne)Moje mnenje pa je da nažiganje motorjev, pokanje in divjanje do magistrata res ne sodijo v ožje središce mesta!Malo strpnosti!

PS-Se vidimo v sredo na prešercu?(odvisno od višine predpisane kazni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Metelkova ja - hvala lepa!

Smo že hodili tja pred dvemi leti. Vse zanemarjeno, vse v razsulu. Pa še sami zadrogiranci. Mene že ne boste videli tam.

Bom šel rajš na prešerca pa ceprav sam. Tam je vzdušje.

Se popolnoma strinjam! Tako slabo mi pa spet ne gre, da bom ob sredah na Metelkovi smrdel!

mejte se!

jado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cao easyrider!

Ves da bomo se klamfal!Vi kar dobre skup zlagate!NPR:Ej se dobimo v sredo na prešercu cajkoti napišejo približn 10 kazni(vec se jim itak nau dal) pol pa si stroske razdelimo!!!!!::::::::))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priloga od Pupe za Tadeja:

Letos sem bil že dvakrat na Tromostovju pa je blo ful motorjev. Sice neuradno pa kaj. V sredo 23.5. nas je prišla pogledat celo županja pa ni nic težila.

Najvec kar lahko dobiš je listek za npcno parkiranje. Ce so lahko taksisti cele dneve visijo na tomostovju, bi pa lahko tudi mi ob soncnih sredah.

Meni je metelkova ful v kurcu. Sami narkomani in klošarji med podrtimi bajtami. Hvala lepa! Jest bom še kar naprej hodu na Tromostovje ob sredah pa bo kar bo.

Tadej

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja: dokler nisem imel motorja je blo vse OK in full je blo dobr vidt motoriste na Prešercu kot ena velika družina! Glede metelkove pa se mi zdi, da je tam le eno veliko zbirališce igel in kokainarjev! ali pac ne ? Bom šel enkrat pocekirat! V zahvalo mestu LJUBLJANA pa sledece: lahko bi kadar šli cez center ljubljane ( PONOCI), pa bi naredili vsak vecer okrog 11 enih 5 krogov, pa bi se nas kmal navelical!E, za kazen za PREŠERCA!! mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ob treh na Šubicevo, potem pa na levo krog in mimo Kongresnega po Wolfovi do Prešerna in njegove muzice. Bo šlo v dveh urah, se bojo policaji prestrojili, bo Vika dojela, ste za to

Srecno

Leko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpašanje, ce kaj takega že nimajo v mislih organizatorji tega protesta.

Sem pa skoraj 100%, da bodo namenoma šli na tromostovje po koncanih demonstracijah.

Ali pa tudi ne.... potem bomo šli pa samo mi iz motosveta, kajne fantje in dekleta?

Kdo pa se sploh namerava udeležiti protestov?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!