Skoči na vsebino

SREDE NA METELKOVI


Perla

Priporočene objave

Tadej, tudi ti si najprej temeljito spluval tisto "bazen zadevo" v BTC-ju. Potem si si pa premislil in popolnoma spremenil mnenje, a ne?

Alla

Če, bi natančno brala topic je nisem spluval, ampak sem pisal, kako je bilo pred leti na Kodeljevem in sem upal, da v Atlantisu ne bo tako. Sem šel preverit in sem napisal po resnici kako je.

Prav tako naj gre nekdo mal v okolico metadonskega centra, pa garantiram, da bodo spremenili pozitivno in usmiljeno mnenje do golazni.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in? Jih majo tam radi? Jim dajejo zastonj bajte na dragih parcelah? :blink:

Ne, prav o tem sem se z unim panksom pogovarjala. Zavzeli so prazna stanovanja, stare stavbe in razpadle tovarne. Pri njih gre tako - enostavno na vratih zamenjaš ključavnico in je potem tvoje - no.... vsaj za pol leta ali dokler te seveda policija ven ne vrže. Ampak dejstvo je, da to obstaja, da to je bilo in tudi bo........ Imajo prave diskoteve v zapuščenih halah in vsi vejo, da so tam in jih tam tudi pustijo. Pa niso ven iz mesta..... hudičevo blizu strogega centra so....... je tako, kot bi bili na Metelkovi......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj že obstaja - Goli otok.

Tadej

Pač ne. To je v drugi državi.

Yst bi jim postavil center v Portorožu, da bojo med sebi enakimi.

Aya, mogoče ti preveč zahajaš tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Wobi, v Portorož med hotele, da jim bo klima ustrezala, da bojo mel barvo tapravo, medtem, ko smo mi na šihtu, pa še med svojimi bojo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni Slovenija in nisi konstruktivno odgovoril na vprašanje!

Jest predlagam poligon na Počku. Mogoče bi jim SV odstopila prostor kje pri tarčah za tanke oz. artilerijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ti še nimaš otrok, ne? :hmm:

:nono:

Če bi jih on imel, bi bil sigurno bolj obziren, vzrokov in problemov vseh ljudi pač ne moremo poznati :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi imel otroke bi se raznim Počkom izognil...... se nažalost lahko kaj hitro zgodi, da se tudi tvoj otrok enkrat znajde na "Počku".......... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še današnji primer kako se golazen obnaša:

Ob 11:55 sem pešačil proti kliničnemu centru. Pred mano dva golazneža. Tko pešačimo po Rozmanovi ulici. Unadva kakšnih 15 m pred mano. Nasproti gre en star atek, za atkom pa še en star kuža (pasma podobna brierju). Atem se golaznežema umakne, kuža pa se s svojo dolgo dlako "podrajsa" po nogi od golazneža. Nič takega.

Toda golaznež se obrne in z vsem šusom našutira psa. Je zacvilil in dal rep med noge. Stari atek se začne nekaj razburjat una dva pa; Marš stari, pizda to materina.

Zdej se že na stare pse spravljajo :SS :SS :SS :SS

G O L A Z EN !!!

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, ti po moje živiš v Golazenlandu ... verjetno imaš nekaj na sebi, da jih privlačiš ... ali pa si bil v prejšnjem življenju eden od njih in se ti vse to vrača ...

teorijazarotepress :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti.... golazneže kličeš od đankijev do čefurjev do panksov in do vseh, ki sličijo na kaj naštetega........

in te resno sprašujem....

Golezen so zame uni metadonarji, ki mečejo uporabljene igle, serjejo in kozlajo po okolici, fehtajo, žicajo, ropajo, kradejo, brcajo pse na cestah.

Pa prosim Pupa zapomni si, da ne boš drugič navajala neresnic.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, ti po moje živiš v Golazenlandu ... verjetno imaš nekaj na sebi, da jih privlačiš ... ali pa si bil v prejšnjem življenju eden od njih in se ti vse to vrača ...

teorijazarotepress  :devil:

Na forumu imamo vsi pravico izražat svoja mnenja. Tak je pač moje mnenje.

A sem se jaz kdaj vtikal v tvoja mnenja, te zaradi njih mogoče žalil?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu imamo vsi pravico izražat svoja mnenja. Tak je pač moje mnenje.

A sem se jaz kdaj vtikal v tvoja mnenja, te zaradi njih mogoče žalil?

Tadej

Kdo te žali :eek: Sem samo izrazila svoje mnenje oz. ti hotela razložit => SHIT HAPPENS, MOSTLY TO YOU!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golázen -zni ž (a) manjše, odpor,

gnus vzbujajoče živali: vsa golazen je

prilezla na sonce; stenice in druga

golazen / pohodi to gnusno golazen //

nizko, navadno s prilastkom ničvredni,

škodljivi ljudje: hoteli so iztrebiti tatinsko

golazen; tuja golazen je gospodarila po

naši zemlji / kot psovka ti prekleta golazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golezen so zame uni metadonarji, ki mečejo uporabljene igle, serjejo in kozlajo po okolici, fehtajo, žicajo, ropajo, kradejo, brcajo pse na cestah.

Pa prosim Pupa zapomni si, da ne boš drugič navajala neresnic.

Tadej

kaki pa so razpoznavni znaki metaodanrja, ki meče uporbljene igle, serje in kozla po okolici, fehta, žica (fehtanje in žicanje je v bistvu isto), ropa, krade in brca pse po cerstah? Mislim........ kako veš, da je to eden od golazni? Mogoče je samo brezdomec, lahko, da je zapit... mogoče je celo narkoman in ni na metadonu... mogoče žica in meče uporabljene igle, ampak ne brca psov in ne krade.... mogoče kozla, krade in brca, pa ne fehta in ni metadonar????

kako to pogruntaš?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bratom Podpoštenjakom bo na naslednjih volitvah kandidiral za poslanca v DZ. Ker bo povščeči babicam bo imel v predvolilnih anketah veliko podporo, dokler ne bodo na dan prišli njegovi skriti frizerski nagoni. Nato bo iz protesta pred Metelkovo gladovno štrajkal in ker niti to ne bo pomagalo si bo zvil en špinel. Nato bo dal pobudo, da se na Metelkovi zgradi kokošja farma. Ker ne bo dobil potrebnih soinvestitorjev bo ustanovil novo stranko Golazen.

A misliš tole ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tadej bo zdej razočaran, ker baje ne bojo naštimal parka z igrali namest Metelkove. Sm vidu že maketo, kaj bo tm zrasl. :grim

post-5669-1119011981_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!