Skoči na vsebino

majhna nesreca


stuhec

Priporočene objave

Lina žal ima bmw čist prav... Če imaš ti psa ali mačka spuščenega, moraš pač pregledat ograjo preden ga spustiš na vrt. Zakon pač od po cesti vozečih udeležencev zahteva predvidevanje ne pa da so vedeževalci. Po eni strani se tukaj pizdimo nad neurejenimi cestami, ko pa nam povozi mačka, ki pa na cesti res nima kaj iskak pa vsi popizdimo, češ kakšni prasci so ljudje ker kar zapeljejo čez...

Torej.. Narediš iz svojega posestva kletko in žival še zavaruješ pred takimi primeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ima BMW prav, ampak če bi folk-vsaj v naselju vozu po omejitvah se niti to nebi zgodilo, mogoče bi psa ranli-govorim za naš primer in bi psička še preživela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda...je odgovoren lastnik...in seveda je ograja fajn rešitev-predvsem tudi draga (za mačke ne pomaga nič) poleg tega...kje bodo hodile srne?--hodijo namreč mimo naše hiše)...ampak a date lahko tudi psu (moji so vsi kastrirani), ki se goni možnost, da bo (ker je skopal luknjo pod ograjo) prišel nazaj....Malček razumevanja, da pač žival ne pozna kaj lahko in kaj ne...in če pelješ čez naselje -vas...dej se zavedi, da lahko pride na cesto krava, pobegla svinja, gos, mačka, pes...zato je treba voziti 50-po omejitvah...Lej jaz živim na vasi...vozim se 4x gor in dol...ob vseh možnih urah in vseh letnih časih...moji starši tudi...pa nihče ni nikoli nikogar zbil.....situacij da bi lahko...z vso pravico... je vsaj ena na teden...pa pač ne uvlavljamo te svoje pravice.

Ne zanikm odgovornosti in ne mislim, da pes lahko hodi po cesti...se zgodi.....na živce mi gre smo dvojna morala in ta ferdaman egoizem --to fjakarsko držanje zakona-bom plačal za prehitro vožnjo...ti mi boš pa plačal škodo-ni čudno da postajamo policijska država, kjer samo kazen doseže nek namen in čist vse je treba zapisati, ker samodejno ni nič)....in ti nečloveški odnosi...te bom tožil(če bom imel škodo...če ne bom pač peljal naprej brez da bi sploh ustavljal)...ja pišuka a je res tega treba...vsi lohk mal pazimo pa bo ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in seveda zagovarjam mirno rešitev spora z dogovorom in dosegom konsenza sprejemljivega za obe strani.....namreč ko sem prebral,da te zanima,koliko je možakar vozil hitro, sem v momentu videl popolnoma isto zadevo kot pri zavarovalnici,kjer si že po defoltu polovično kriv,pa če je povzročitelj prevozil stop znak ker mu žena zjutraj ni dala, ali pa je morebiti pripeljal po tvojem pasu, ker te je hotel samo malo prestrašiti.......srce, tukaj hitrost nima blage veze....pes nima kaj iskati na cesti in pika...ravno tako kot ljudje na rolkah in rolerjih......tam jih enostavno ne sme biti......če ne bi bilo psa,ne bi bilo nesreče....simpl ko pasulj.....

žal pa se večina lastnikov ob takih neljubih dogodkih obnaša ekstremno ošabno in ni pripravljena za kakršenkoli pogovor,ali morebiten dogovor, saj se jim pes niti slučajno ne zdi vreden 5 para in vsem se zdi normalno,da je pač pes skočil na cesto,ti si pač imel slab dan ali slabo karmo.....v tem slučaju zagovarjam tezo "tožiti do amena", kajti ljudje se žal naučimo nečesa samo, če te nekaj krepko udari po žepu.....in prosim, nima to nikakršne veze z "american way of life", temveč z osnovno človeško kulturo in spoštovanjem do sočloveka.....namreč, če storilec ne spoštuje tvojih poškodb in škode, ki si jo utrpel , ne vidim nobenega razloga (celo zdi se mi idiotizem) da špilamo mati Terezo in se gremo neke božje nauke v smislu odpuščanja.....

bodimo pošteni.....bog nedaj, da bi bil na mestu psa otrok, kajti motorist bi bil takoj kriv,kajne......kaj je pa z starši, koliko so oni krivi?

....srčece....SAMO ZATE....pozorno preberi in mi nato v svojem neponovljivem in enkratnem stilu pokaži (ali pa me citiraj) kje piše , da je treba za vsako ceno tožit.....

....zavarovalniški agent Lina.....pozorno preberi moj post še enkrat prosim.....

...mačke,psi,konji,krave,rolkarji,sloni,žirafe in podobne stvari NIMAJO kaj iskati na cesti....in če nimajo kaj iskati na cesti je popolnoma ista figa koliko pelješ....kajti če teh stvari ne bi bilo, ne bi prišlo do nesreče.....in škoda je lahko tudi večja in ne samo manjša....namreč pri 100 km/h imaš zelo malo časa za razmišljanje in reakcijo, pri 50 km/h pa lahko narediš bedarijo (poskušaš se izogniti in se vgraviraš v nasproti vozeči avto,ali pritisneš na sprednjo bremzo kot konj in se uliješ po asfaltu,itd....)

in skrajno-vzgojni ukrep "toži do onemoglosti" je ravno za take ljudi, ki iščejo vsemogoče načine da bi se oprali krivde v stilu "prehitro je vozil,če bi bilo drugače,bi bilo pa tako in tako,itd...."....če si ponosen lastnik živali,otroka,stvari in ostalih reči,potem si tudi popolnoma odgovoren za nastalo škodo in situacijo.....in tukaj ni kakšne prevelike filozofije......motoristu lahko napišejo kvečjemu kazen za prekoračitev hitrosti (kar je edino pravilno.če mene vprašaš)....

sem sedaj kaj bolj jasno napisal?

in še enkrat....SAMO ZATE razlaga zakaj zagovarjam tako stališče....

in seveda gre tudi meni dvojna morala zelo na živce....namreč vsi bi imeli mačke in pse (ker je verjetno to cool,ali pa je premalo pozornosti in ljubezni pod domačo streho), nihče pa ne bi bil odgovoren za pizdarijo, ki bi nastala....sploh zato, ker so ograje predrage,kajne....pa boge kužke ne moreš držati zaprte, če jih nekaj srbi in jim seveda kot lastnik moraš dati možnost da se gonijo (pa čeprav lahko nekdo nastrada)....da,da,...ta dvojna morala je krasna stvar in blazno raztegljiv pojem po potrebi in ko to rabiš,kajne.....

srčece,sebe smatram za izredno pazljivega motorista,kajti drugače verjetno ne bi bil med živimi do dandanes..in zavedam se, da se takšna neljuba stvar lahko tudi meni pripeti (namreč nimam refleksov s svetlobno hitrostjo, pa tudi razmere na cesti ne dovoljujejo vedno tega)......pa vendar ko napišeš,da moramo vsi malo bolj paziti pa bo, sem mišljenja, da morajo vsi pasjeljubci,mačkoljubci,ženskoljubci in podobni ljubci bistveno bolj paziti na svoje razvedrilne stvari in biti odgovorni....

drugače lahko kajhitro rata še več seljakov HHV in potem imamo naravno selekcijo....

seljak BMW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem naj se postavijo znaki...kot divjad na cesti..pes na cesti...v tem primeru..si čist brez možnosti...očitno se disciplina lahko doseže samo s tem. Zanimivo, kako so eni pripravljeni paziti če jim odvzameš možnost ,,uveljavljanja,,.

Zanimivo je tudi, da kdor ima vsaj malo čuta za živo bitje...nima na vesti psov mačk in ježov  itd...enim je pač vseeno in arogantno po sistem ,,to nima kaj početi na cesti zbijejo vse....dokler ne naletijo..na žival, ki jim povzroči škodo in takrat če se le da bi dobili vse tudi za psihične posledice čeprav imajo bolAno pamet že od rojstva.

Da ne bo pomote...pazim na svojega psa...pazim na vse kar se lahko znajde (tudi če se po zakonu ne sme) na cesti....pa ne toliko zaradi škode...bolj zaradi vesti. Tudi jaz se jezim če po cesti leta ščene brez glave in pameti...in vozim temu primerno...pa bi ga lahko mirno povozila...čisto nenadno je od domačih živali zelo redko...ponavadi so v naselju in ne skačejo iz grmov na cesto......pri srni je to pogosto...sam tam ga najebeš TI...ker nisi pazil kljub znaku in pol se niti ne razmišlaj o tožbah...v bistvu se spizdi čimprej stran...čisto tiho kot rit. Tule bi pa herojsko tožil..samo zato ker pač lahko.

In nesreča se zgodi..jebat ga tako je, ne obsjam vsakega, ki zbije pač karkoli že....vendar če se to zgodi in ne dogaja.

Sicer sem o tem pisala že v drugi temi...in se mi nekak ne da razlagat vsega od začetka.

Zanimivo...eni nikoli nimajo problemov na cesti eni pač skoz....skoz jih nekaj jebe...pa magari zaklet motor...vedno je za nesposobnost (tu pri motorizmu šteje tudi in predvsem PREDVIDEVANJE-zaradi lastne varnosti-pač motor ni avto, kjer si lahko dovoliš veliko več) vozečega krivo nekaj drugega.....in če je to pes..tralala..TOŽBA. :surrender:

sem za...takoj naj se postavijo znaki...samo,ko bojo zakonsko določili,da lahko psi,mačke,nage ljubice,krave,sloni prosto hodijo po cesti in ovirajo promet...pa ko bojo plačali cestnino,davke in ostala sranja kot vsi udeleženci v prometu ...do takrat pa naj ostanejo tam,kjer morajo....

in ja,če zbijem srno kljub znaku,bom tiho kot rit in zelo vesel, če ne dobim kazni (kljub temu,da sem ignoriral znak....),če pa ne bo znaka za divjad bom pa normalno tožil lovsko društvo (ali pristojne),ker niso poskrbeli , da te srne ne bi bilo tam....

in nihče ne zbije vse živo na cesti samo zato,ker to tam nima kaj iskati,temveč se vsak temu izogiba,kolikor je to mogoče,kajti že navaden cucek ti naredi lahko ogromno škodo....in če ne poznaš lastnika,si zaključek kdo krije povzročeno škodo ustvari sama....

in tukaj čut do živega bitja nima nikakršne najmanjše veze....namreč če naletim na mačko,psa,ježa ali karkoli temu podobnega v deževnem vremenu mi verjemi, da bom mrtvo-hladno in brez trenutka razmišljanja zapeljal čez....temu rečem "bad karma" ali naravna selekcija....in če pričakuješ od mene, da se bom probal izogniti temu in sebe spraviti v življensko nevarnost si se hudo uštela.....

in samo mimogrede.....stari motoristi v veliki večini poznajo takšne situacije in vozijo skozi naselja previdno (no,ne ravno po omejitvah).....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je bil za avtom, mislm da pr pravilni hitrosti t.j. 40km/h nebi niti zablokiral, psička je bila pa zelo mlada, in smo pazli da ni ušla na cesto, in je bilo to zgleda prvič in zadnjič :cry:  da je ušla na cesto, lih noben ni gledu... Sam slišali smo pok in cviljenje

zelo mi je žal za tvojo psičko,verjemi,kajti spoštujem vsako živo bitje (pa čeprav si mogoče ne zaslužijo)...

žalostno,da mora nekdo ali nekaj plačati s svojim življenjem vašo nepazljivost....verjetno boste sedaj bolj pozorni na takšne stvari...

in naj se sliši še tako nečloveško ali morbidno mislim da je sreča, da je bil tip z avtom...predstavljaj si, da bi bil kakšen neizkušen motorist, ki bi zabremzal do amena in se ulil po tleh....si mogoče zlomil kakšno kost...ali pa se poskusil izogniti psu in zapeljal pred avto....

kako bi lahko shajal s svojo vestjo do konca življenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je res, sam če pogledamo drugače, pri 40km/h bi ustavil, vem pa da je še zmer šansa da se v nasproti vozeč avto pribije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da jaz nisem objavil te teme, da bi se tu stritali glede teh kosmatincev, pes v glavnem mora bit na ketni ali zapret, zakon dopusca, ce ni ga lovec lahk ustr., pa pika, ce ima pa keri kaj od teh kosmatincev odvec, lahk prinese do mene, imam takega ki obuzuje take :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW tako kot ti prebereš izbereš iz mojega tisto kar ti pač ustreza...pol si jaz nekak dovolim isto. In btw..srne ne plačujejo cestnine :doze:

Naravna selekcija...no glh tako naravna kot smrt zaradi zdrsa na zdrobljenem polžu :doze:

Stuhec...kaj bi ti rad?...a usrati se znaš sam ali rabiš koga da ti ritko obriše?

Mogoče bi dal drugič oglas na radio...da si ti na cesti...da se zapre vse živo kar leze in gre...in pošlje cestarje, da ti pometejo cesto...itd....

:music2: ,,Ti si rojen za lopato...la la la,, ...Ata vedno rekel je ; ,,sin, pusti avto pust šolo...zate doma imam čist novo karjolo,,...la la la :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga lina

mene je sam zanimalo, ce je imel ze kdo podobne izkusnje in kaj je najboljs

ce je pa zakon proti tvojmu cucku da se prosto sece pa je najboljs da se z njim skup privezez na ketno in se bosta lahk sama prosto setala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga lina

mene je sam zanimalo, ce je imel ze kdo podobne izkusnje in kaj je najboljs

ce je pa zakon proti tvojmu cucku da se prosto sece pa je najboljs da se z njim skup privezez na ketno in se bosta lahk sama prosto setala  :OK:

stuhi ta je pa kruta :wacko: ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakon proti tvojmu cucku da se prosto sece pa je najboljs da se z njim skup privezez na ketno in se bosta lahk sama prosto setala  :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stuhi ta je pa kruta  :wacko:  ;)  :P

ni kruta, za take je to dejstvo, ni druge resitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fulll smešno :blink: ......čaki da še enkrat premislim....ma ni ne smešno ne kruto v bistvu:,, Je to vse kar tvoja domišljija premore,,?..žalostno ...tok mlad pa tak prepih...kot tvoja vožnja v svetu psov in vseh, ki ti jemljjo koncentracijo na cesti. Pa ne se tok sam sebi smejat...lohk se ti še rana od padca odpre...pa bo treba spet na MS pisat kaj naj narediš.

A sem mooče v skuter kategoriji? :blush:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako bi se stvar odvijala v našem primeru, kej je na začetku ulice z obeh strani rumen okrogel znak z rdečo črto, spodaj pa piše dovoljeno za lokalni dovoz. Na tej ulici so samo tri hiše, kjub termu pa se večkrat mimo peljejo razni neznanci, ki jim ni mar za prometne znake in grejo tu čez da imajo 100m bližje. Običajno niti ne ravno polahko.

Kadar je naš psiček spuščen, je vedno zraven tudi kdo od nas, pes pa tudi prečka cesto. Sosedje pač vejo, da ni dobro divajti mimo, pa tudi sami imajo majhne otroke, ki se večlrat igrajo na cesti, zato vsi previdno vozimo.

Kako bi se stvar končala, če nam psička zbije nekdo, ki sploh nima kaj iskati na tej cesti!? Se bojim, da bi se lahko v efektu zgodilo tudi kaj takega, da "divjak oz. voznik" sploh ne bi več mogel tožit za poškodbe svojega prevoznega sredstva. Edino potem bi jaz šel pač nekam.... :xx:

Preventivno včasih postavimo kar avto na cesto (tudi sosedej ga večkrat) in kdor pride "nepovabljen" potem pač rikverca, pa tudi hitrost mora že prej upočasniti, ko vidi oviro na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej česa vse se tukaj vse ne prebere...otroci se igrajo na cesti...sej je znak za prepoved :blink: ... preventivno umaknite otroke s ceste, ne pa avtomobilov nastavljat da se bodo otroci lahko na cesti igrali (si ne predstavljam da se froc tega navadi, prideš nekam na obisk -> on pa na cesto igrat se)...

nadalje: psi so pač živali in kot take ne vedo da ne smejo na cesto... primerjava s srnami

pes je domača žival, kako jo sploh lahko primerjaš z srno :krneki

stuhec u skuter kategoriji, nisem mogel mimo tega...v kateri si pa ti lina?

ko ti zmanjka pa take brezvezne mečeš gor...

in ja, po vaseh je še dosti psov ki se prosto gibljejo, včasih je moj med njimi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težave z odgovarjanjem na forum. Kaj čmo, seljačina, pa ne zna...

Zatorej odgovor, ki čaka že od prejšnjega tedna:

Ugotavljam, da tisto kar je Cyc pri politiki, je Lina pri cuckih. Neomajen branik in borec za svoj prav. Sem lepo povedal? Ali naj raje ponovim v stilu:

...kmetavzarstvo brez primere...orto zahojenost...in popolna nesposobnost razumevanja česarkoli izven vaše predstave

? Raje ne!

... Tole tožarjenje in nastopanje s puško in cegli...

In ti Horjo kot strašno skuliran pravičnik in alfa in omega pravičnosti v naravi... :grrr -mali bog s puško

Kje v tej temi sem kakorkoli omenil puško in svoje lovsko udejstvovanje?

Mi meriš gate po svoji riti? Je človek po tvoje lahko vedno na vseh področjih okvalificiran samo po eni svoji dejavnosti? Tisti, ki ti je trenutno najbolj pripravna?

Mi boš naslednjič očitala, da se bojiš, da te bom z motorjem povozil, huligan motoristični, ker tu zmerjaš? :hmm: No mogoče tega ravno ne, ker si slučajno nekaj zraven. Boš raje izbrala tisto, da te bom z ribiško palco nalomil pa na trojčka zapel, ko sem taka baraba ribiška?

Tudi najboljšemu lastniku se lahko zgodi da mu pes pobegne in tole mahanje s civilnim tožbami..je tako ameriško...kr vsak ki ima 5 min cajta bi njeki tožil...Pa kva vam je ste čist bebavi.

Ameriško ali ne. Demokracija pač ... Samo zate ali tudi za nas, da se bomo sami odločali za uporabo legalnih poti, ki so na voljo? Brez da bi nas zmerjala za bebote? Ali bo potrebno najprej tu vprašati za tvoje dovoljenje?

In tole:moj OTROK...kaj če bi otroka...mojega otroka...otrok...pa kaj je to?..sami ...obsedenci, ki celo od mene pričakujejo, da bom salutirala, če bo mimo prišel njihov vunderkind.....nikoli in nikdar.

:blink: Otrok ali pa stara mama, v tem primeru ni važno. Smo le podajali primerjave in nihče ni tu povzdigoval kakšnih "vunderkind"-ov, kot tako lepo bleb.. upss, navajaš. In tako otrok kot stara mama sta v prometu pod posebnim varstvom. Prav je, da tudi drugje. Prej kot cucki!

....ne morem pa garantirati, da mi ne bo zaradi nenadnega dogodka ušel (ipak je živ in ni zategnjen z vzgojo)

Kdor pse res pozna in jih ima na mestu, katero psom pripada, ve da je pri psu vzgoja alfa in omega. Tako kot v njegovem nekoč naravnem okolju. In ti psi sigurno niso zategnjeni. Ostali pa imajo cucke, za katere se res ne ve, kakšno lahko še zagodejo! Nekateri od njih se tega vsaj zavedamo in poskušamo narediti vse, da se kaj takega ne bi zgodilo!

....-Maščevanje kot pri šiptarjih?

Maščevanje bi bilo, če bi eliminiral lastnika. On je kriv za tisto kar počne njegov pes. Odstranitev nevarnega psa na tak ali drugačen način je le eliminacija nadaljne grožnje.

Jaz za mojega psa nosim odgovornost....-

Glede na to, da se zgražaš nad sodnim načinom poravnave škode in bolečin, presneto dvomim v to tvojo izjavo!

Je pa v tem kratkem stavku zajeto celotno bistvo te debate. Biti odgovoren in za morebitne posledice odgovornost tudi prevzeti.

A nekateri tega nikakor nočejo razumeti, čim gre za njim omiljeno bitje, pa naj bo to otrok ali pes.

Zanimiva vzporednica, kajne?!

Mislim, da sem povedal vse in dovolj in se imam lep namen iz te brezplodne debate umakniti. Razen, če se ne bodo nadaljevale žalitve in podtikanja. Pričakujem preveč?

LP orto zahojen kmetavzar in pravičniško skuliran bog s puško HHV :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo.....seljak....ti res nič ne razumeš.... .)

Pozdrav

seljačina BMW

PS: a flinto si lahko sposodim? Namreč pri nas sosed kar naprej spušča agresivne pse na cesto,da se malo "zgonijo".....meni je malo škoda karbonske puščice (pa niti mi je ni škoda,samo malo draga je...).......

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina, brez besed sem

poves lahk sam: kolko km imas pod sabo z dvokolesnikom

malo se na to stran me malo spuci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV

Kje v tej temi sem kakorkoli omenil puško in svoje lovsko udejstvovanje?

Alzheimerjeva mogoče?...Samo...navadna demenca???

Ja pišuka, ko je pa o cuckih govora, je pa naenkrat vse dovoljeno in vse drugačno.

Da, treba je lastnika tožit do spodnjih gat, cucka pa na licu mesta s ceglom potolčt do konca! Zakaj? Da ne bo naslednjič skočil pod kolo mojemu otroku, ko jih že vlečeš na plano!

In še to v vednost, vem kaj govorim! Vsak dan se vozim mimo svečk ob cesti, kjer je cucek povzročil smrt kolesarja! In lastnikom se jebe in pes še vedno počne pizdarije. Slučajna priča pač ni hotela policiji nikoli izjaviti tega, kar se ji je enkrat zareklo. Ob prvi priliki, ki se bo meni ponudila, bo ta pes šel v večna lovišča! Ti ni všeč moja izjava? Briga me! :devil:

Baba čula baba rekla

Ostali pa imajo cucke, za katere se res ne ve, kakšno lahko še zagodejo! Nekateri od njih se tega vsaj zavedamo in poskušamo narediti vse, da se kaj takega ne bi zgodilo!

Se ne ve. se ne ve. se ne ve.-sploh kar takole samoangažirano (verjetno mulcev ki divjajo z avtomobili ne loviš in jim vzgojne klofute talaš?

Statistično gledano...se ve da je možnost minimalna in ja trudim se močno, zelo močno, za enkrat mi uspeva že celih 6 let... ker pobirati svojega psa s ceste....je izredno žalostno...dam roko v ogenj da ne bo nič?...ne, za razliko od presenečenih voznikov VEM da je pes živ, da mu lahko v glavi zašmelca vsak moment.....

Več se mi ne ljubi iskat in lepit in stričt...eh bv

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozna za dodati še en stavek:

Mi postane slabo, ko zagledam mularijo z novo Ninjo (to Nedeljo naprimer)...ki jo sprobava kok leti vsa vaška mularija...brez čelade...puuuunim po vaški ravni cesti z dovozom vsakih 50m? GROZA ME JE....sploh če manjka mače pri hiši.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stavljam da se froc tega navadi, prideš nekam na obisk -> on pa na cesto igrat se)...

nadalje: psi so pač živali in kot take ne vedo da ne smejo na cesto... primerjava s srnami

pes je domača žival, kako jo sploh lahko primerjaš z srno :krneki

stuhec u skuter kategoriji, nisem mogel mimo tega...v kateri si pa ti lina?

ko ti zmanjka pa take brezvezne mečeš gor...

Ni primerjava.(.pes srna...)

(stuhec v skuter kategoriji.....)

V bistvu me ne razumeš...delaš na čist drugi frekvenci...mene to sploh ne moti... zato se ne bomspuščala v razlago

lina,  brez besed sem

poves lahk sam: kolko km imas pod sabo z dvokolesnikom

malo se na to stran me malo spuci

Kaj a si brez besed...al bi rad bil brez besed...al zakaj potem še vprašanje? In od kdaj boš ti meni namigoval koliko lahko povem (si od doma navajen na ketno?)

Dvokolesnik.. :blink: kakšna poetika.:mellow: ...kolo?....dostikrat...avtomatik...dostikrat (gre 40...oz pri kateri brzini je tebi zmanjkalo ceste)...flekser...vsak dan...Vespa....no ker ni registrerana...občasno....MOTOR...sem sopotnik (izpit imam)....ja sem in tudi sva že naletela na razjarjenega psa...tudi bremzali smo že...tudi zijali...bejž jeb** ti m*** ...tudi dol sem že šla in ustrahovala psa, (ker me je za gleženj ujel), da se je umiril....presenetil me / naju ni nikoli do te mere, da bi človek padel od same panike ali presenečenja...da ga ne bi videl...kaj naj ti rečem...najbolj na knap je šlo pri srni ...in kaj sedaj?.....Naj pograbim edino rešitev, ki jo ti poznaš...(res si ubogi).... KETNO?...

....Gede na to, da mate ,,formalo,, prav...in kriv je lastnik (to mi je kristalno jasno že cca 20 let)...imaš pravico povoziti vse kar je tam in ni z znakom ,,določeno,, da to je tam lahko...in kultura (čese temu sploh lahko tako reče) vožnje je pri nas taka kot jo zagovarjte tule...KATASTROFA na celi fronti....In sedaj lahko razmišljate kdo ima prav...in počakajte še kakšno z zakonom določeno odločbo z kakšno novo pravico.....seveda na najboljš račun ,,neljudi,, ker zadnjo pravico, da imate prednost npr. vam bo itak vzel človek, ki je pač prepričan v svojo genialnost vožnje (glej statistiko koliko poškod/smrti povzročijo psi), in zakon ti prepoveduje skriviti mu samo en las...do takrat si pa le dajte duška s tožbami zaradi strgane hlačnice in fantomskega srahu (katerega ne bi doživeli če bi svoje vozilo obvladali)ki vam ga je povzročlo vaško bevskalo.

In tole prepričanje da vožnja po prednostni pomeni absolutno prednost in da to vedo vsi...zato ti pač lahko voziš hitreje, ker kazen za radar boš že plačal...ni najboljša popotnica...sploh malo čudna za 30 let starega prekaljenega voznika dvokolesnika :eek: ...ni primerjava ni določilo da ti to počneš...mogoče boš našel bit ki sem jo hotela povedat v vsem tem pisanju znotraj te teme.

dobro vprašanje  :grim

Oproda? :doze:

....Sančo Pansa je bil velikokrat tepen, postajal pa je vse bolj neumen kot njegov gospodar....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale "majhna nesreča" se spreminja v katastrofo. :yes:

Našega pesa je dvakrat avto povozu, pa enkrat avtobus, pa se noben še ustavu ni. Je bil bolj majhne pasme. Pol je pa umru naravne smrti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!