Skoči na vsebino

ODHOD pred PARLAMENT


Noise

Priporočene objave

V bistvu je zalostno, da lahko Slovenci samo na tak nacin kaj dosežemo. Pa še to je vprašanje, ce nam rata.

Treba je pokazat politicnim svinjam, da so voljeni od ljudi, zato naj nas tudi upoštevajo.

Ce ne bomo pa parlament vrgl, pa same motoriste postavl na njihove lepe udobne zice.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK SE STRINJAM TREBA JE PROTESTIRAT, TREBA JE POKAZAT DA NI VSE OK,.....

SAJ MENE IN SE NEKATERE DRUGE NE MOTI TO, PROBLEM JE V LJUDEH KI NAS BODO PREDSTAVLJALI. JAZ BI SI ZBRAL NEKOGA DRUGEGA DA ZASTOPA MOJE INTERESE. PO KRATKIH PREDAVANJIH KI SEM JIH POSLUSAL V CELJU (MOTO BUM) SE MI NE ZDI DA BO VSA STVAR MELA DOLOCENO TEZO!!!!

ZDAJ PA ZAKLUCUJEM S TO DEBATO IN SRCNO UPAM DA SE MOTIM IN DA BO STVAR FUL USPELA. KOT SEM REKEL: MOGOCE PA BOM TUDI TAM, ODVISNO OD TEGA CE BO ZGLEDALO DA JE STVAR PRAVILNO ZASTAVLJENA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam lahko pridružim pri parlamentu z Aprilio classic 125? Bom full izpadu, ker bom imel naj "lažji" motor!!! Ma itak! Glede tromostovja pa predlagam, da se gremo ene parkat ponoci skozi mesto peljat, pa nam bodo še rade volje pustili!!!! Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda Mare, valda, da greš lahko z nami. V motorizmu pri takih zadevah pa res ni samo pomembno, da imaš težek motor, ampak za kaj se zavzemaš.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tako službo, da delam z diplomatksimi predstavniki iz cele evrope in mi vsi ful navdušeno razlagajo kako ob sredah vidjo cel kup motoristov na Prešercu in da jih je lepo vidt in oh in sploh.... Skratka, nobenega problema nisem nikol opazil od strani kogarkoli, ki je že videl poln trg motorjev in motoristov.

Tudi kurjenja gum in dirkanja ni toliko, da bi bilo lahko za koga motece.

Tale sredina srecanja so postala že prava Ljubljanska znamenitost in bi jo lahko Mesto izkoristilo v svoj prid, ne pa da nas preganja stran.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerkvi to pac ni v prid (govorimo o Franciškanih), ko se pa uboge ženicke in stari ateji bojijo oditi iz franciškanov iz maše domov mimo takih divjakov, malirajev, itd....

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Cerkvi to pac ni v prid (govorimo o Franciškanih), ko se pa uboge ženicke in stari ateji bojijo oditi iz franciškanov iz maše domov mimo takih divjakov, malirajev, itd....

Pupa

Briga me za KLER.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tut. Klinc gleda krizarje. Saj nimam drugace proti nobeni veri nic, ampak proti cerkveni ustanovi pa imam veliko proti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko pa smo ze pri hudicu in podobnih zadevah...

Vceraj sem se sel malo vozit, danes pa sem cistil motor. In kaj odkrijem v zadnji gumi?

EN OGROMEN CVEK!!!!

To pomeni, da je vprasljiv moj odhod pred parlament, ker moram postimati gumo. Ampak ne vem, ce bo to narejeno do srede... Jutri bo namrec scalo kot iz skafa, v torek pa ne vem, ce mi jo bodo v enem popoldnevu zrihtali. Upam, da mi jo bodo, drugace bo stala. Drzite pesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Cerkvi to pac ni v prid (govorimo o Franciškanih), ko se pa uboge ženicke in stari ateji bojijo oditi iz franciškanov iz maše domov mimo takih divjakov, malirajev, itd....

Pupa

Briga me za KLER.

hotschko

Saj mene tudi ne bi brigalo, ce nam ne bi zaradi njih odvzeli srede na tromostovju. Sedaj me pa se kako brigajo, pizde krščanske.

sorry, tudi jaz nimam nič proti veri kot taki imam pa proti cerkvi, kot inštituciji.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sorry, tudi jaz nimam nic proti veri kot taki imam pa proti cerkvi, kot inštituciji.

Pupa

Same here. Mislim, da je to mnenje vecine normalnih clovekov :-). Od kar mamo Rode-ta za uberschkofa sam drek meša in ugled Cerkve sesuva. Sej to pa ni slabo. Rode keep up the good work.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

sorry, tudi jaz nimam nic proti veri kot taki imam pa proti cerkvi, kot inštituciji.

Pupa

Same here. Mislim, da je to mnenje vecine normalnih clovekov :-). Od kar mamo Rode-ta za uberschkofa sam drek meša in ugled Cerkve sesuva. Sej to pa ni slabo. Rode keep up the good work.

hotschko

Prej si omenjal v drugem topicu da si najmanj nuklearni fizik, ampak slovenščina ti pa ne gre glih najbolj od rok.

Mislim kako lahko napišeš človekov?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko predlogov in vsega , kar je o.k. In sploh ni treba izbirati med njimi - ali ali, ampak je najbolje, da jih zbiramo - in in. In pred parlament in v parlament in lobiranje in še kaj. Mimogrede, ko mi je B. Pratnekar dal gradivo na Celjskem sejmu, sem o tem seznanil (poslal e-maile in jim dal gradivo natisnjeno vse poslance iz našega konca (LDS, ZL, SNS, nekaj svetovalcev v vladi.... in obljubili so...(saj vemo obecanje-lude glave radovanje). V prejšnji sestavi DZ sta bila dva zaprisežena motorista (Roman Jaklic in še eden) pa ste videli, kak bebav zakon so sprejeli ostali, no Jaklic je ostal in še kdo. Minister za okolje in prostor ima scooter, nima pa avtomobila.... in še kaj bi se našlo. Kar se pa klubov (je cistro vseeno, za katerega gre) tice, me pa ne skrbi, da ne bodo podprli zahtev, saj so se vsi klubi vedno odlikovali po pripadnosti motociklizmu in so tudi zato eni bili v sporu s prejšnjimi radoživimi veseljaki. O.K. Se vidimo v sredo pred parlamentom

Srecno

A.L.G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen leko! upam,da nisi se vsega prebral,ker ce bi nebi pisal in se udejstvoval "totih bedarij" in si nebi prizadeval postati "rinez".

cim vec,ko boste rovarili po poslanskih glavah (ideolosko in idejno seveda!,ne s skalpeli ali sekirami),tem vec boste lahko dosegli.se pa iz znanih razlogov ne bom udejstvoval pohoda na plecnikov parlament.

shit,sorry pohoda PRED parlament seveda.

best

Ice

Edited by - Ice on 10/06/2001 20:30:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: In ker je ravno sreda, gremo potem, ko Barbika dobi našo peticijo in zrecitira obljube, še k Prešernu, ki bi bil prav gotovo bajker, ce bi takrat to bilo.

Srecno

Leko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, kje se dobimo ? Men sicer še zdej ni jasno kje je ta servis Barje - a je to iz Vica proti NM (torej proti smeri urinega kazalca) ali obratno (v smeri urinega kazalca) --> od tega je odvisno kdaj in kje se dobimo, namrec...

Dejte Ljubljancani povedat...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bencinski servis, kot ce bi prisel z morja in bi sel proti Novemu mestu - se pravi je to bencinski servis v smeri PROTI urinemu kazalcu. Bo v redu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da... Prav ima. To je ta servis, ceprav sem preprican, da obstaja neka dolocena masa ljudi,ki jo bomo gledali cez cesto na drugo pumpo.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A damo kar državni udar izvest. Bom potem jaz predsednik.

Avtomobile bi prepovedal, motorji bodo opraviceni davka in registracije, bencin bi bil po 50, futr in pivo enkrat ceneje, za prekoracitev hitrosi pa bi lepe policistke(v kopalkah) delile nagrade.

VOTE FOR ME

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze v topicu sreda na tromostovju vprašala, pa ni nihce odgovoril, pa bom še tukaj.

Je kak prostovoljec, ki bi še mene spotoma pobral? Sicer pridem z avtom.

Pa tocno uro in kraj za motosvetovce, da tocno vemo, kje se dobimo.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, zal to ne bom jaz! V sredo imam sluzbene obveznosti (cel popoldan), zato pa bom v mislih z vami. Saj moralna podpora tudi velja, a ne?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem ze v topicu sreda na tromostovju vprašala, pa ni nihce odgovoril, pa bom še tukaj.

Je kak prostovoljec, ki bi še mene spotoma pobral? Sicer pridem z avtom.

Pa tocno uro in kraj za motosvetovce, da tocno vemo, kje se dobimo.

Pupa

Ce hoceš te jaz poberem, ceprav nisem preprican, da se boš hotela z italjansko mašino peljat. Mogoce pa ja, pustimo se presenetiti .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!