Skoči na vsebino

ODHOD pred PARLAMENT


Noise

Priporočene objave

quote:

Pervy a te jest tud lohka?

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

NE KER SI NOCEM TEBE V OPRIJETEM LATEXU NITI PREDSTAVLJAT, KAJ SELE DA BI TE RES VIDEL!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NE KER SI NOCEM TEBE V OPRIJETEM LATEXU NITI PREDSTAVLJAT, KAJ SELE DA BI TE RES VIDEL!!!!

Hmmm, a ni bilo govora o nekem "hurtingu"?

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno se je vecina spravila pripravljat za pohod nad parlament, ker je forum pricel normalno teci.

Zastopajte nas castno!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bomo!

Vidva Pervy pa Einherjer se pa pobijta med sabo. Bosta vsaj dva manj privrženca ne žensk v MC-jih. Manj ko jih bo, vec bomo imele ženske možnosti, da bomo enkrat enakopravne.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh boy,samo za pet minut grem s foruma,pa se otroci ze spet hebejo v glavo.ts ts ts....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein...: pri dobremu sado-mazo tudi latex ne sme manjkat, ampak za zenske da ne bo pomote. ti bi si ga tak namesto deznega domov odnesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva zdej? kje ste bli? imamo zaupno sporocilo,da vas ni bilo na TV.kaj se to pravi? pa motoristicne pravice itd.?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi prišel, pa bi videl.

Sicer smo pa bili kar zbrani: Noise Data, Uzzy, Gregs, Einherjer, Climber, FP, Puma in moja malenkost.

Drugace pa je bilo baje cca 300 motorjev. Pahor obljubil, da bo v 14 dneh sporocil, kaj od zahtevanega bodo lahko sprejeli.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer smo pa bili kar zbrani: Noise Data, Uzzy, Gregs, Einherjer, Climber, FP, Puma in moja malenkost.

Carica Pupa

Name si pa kar pozabila pa še razvažal sem te naokoli.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sem zdele en film gledala, pa sem nekaj zacela premišljevati, pa mi je potegnilo, da sem tebe pa kar pozabila napisati.

Jebemti stari, sorry, res ni bilo namerno.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je OK izpadlo, ni kaj.

Fotke so že, jutri poskeniram in objavim, da boste tudi ostali vidli kaj zaboga smo tam delali .

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregledal dokumentacijo, ki leži na internetu Državnega zbora.

Predlog Zakona o spremembi zakona o varnosti cestnega prometa (ZVCP-B) predvideva samo nekaj sprememb okoli alkohola in odvzema dovoljenja (samo tiste kategorije, ki si jo zasral, ne pa cele vozniške knjižice), o motorskih izpitih nic.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOGAR NI BLO VCERAJ PRED PARLAMENTOM, PA JE VEDU DA JE ŠTRAJK GA JE LAHKO SRAM DA NI PRŠEL.GLEDE METELKOVE PA POZOR!!!! PODEN!!!!! PA PAZTE VSI KI SE PRIPELJETE Z METELKOVE JE KMALU EN JAŠEK BREZ POKROVA FI 80 CM GLOBOK CCA 1 M. ZATO CE ZAPELEŠ TJA NOTER SE TI NAJBRŽ NE PIŠE DOBR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metelkova se bo šele razvila, saj bo do naslednje srede tam tudi boljšjak !

Mislim, pa da bo trajalo preden se bodo vsi nealternativni ljudje navadili, da pa metelkova ni samo "pakao droge i zla", v tistih prostorih je ogromno organizacij in potemtakem zaklaj ne tudi motorkult:

GLEDE reportaže na TV-jih o odhodu pred parlament pa samo slabe stvari.

Ce je kdo gledal POP i RTV slo mu je jasno cem govorim, namrec obe televiziji, sta na koncu reportaže, zopet in ponovno predstavile motoriste, kot divjake.

POP z legendarnim posnetkom iz Maribora, voditelj na SLO pa s komentarjem o nocnem hrupo brez dušilcev.

MISLIL HALLLLLOOO !

CE TO NI HUJSKANJE NARODA ne vem kaj je

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moramo zaceti lobirati na dnu.

Vsi motoristi SLO prostovoljno zbrati denar za dva motorina in ju podariti odgovornima urednikoma obeh dnevnikov (na Slo1 in na Pop), da postaneta naša

Potem pa naprej.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim je Ice to tudi napovedal... Manjka samo se da cez en teden vsi pozabijo na to (vkljucno s Pahorjem)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbika je pozabil že tisti trenutek, ko je izpred parlamenta odpeljal zadnji motorist.

Takih peticij dobiva kolikor hoceš in jih uspešno arhivira v okrogli fascikel.

Okrogli fascikel = koš.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vas lahko samo neki prosim.

Pocakajte malo, pa potem kritizirajte. Najbolj na zivce mi gre, da vsi tako pesimisticno gledate.

Zakaj pa naj bi kar vsi nic ne delali, pa spreminjali. Mogoce pa bo kaj bolje!!

Ce pa cez dva oz. tri tedne ne bo nic, se pa takrat oglasite na tale topic, pa pluvajte, kolikor vas je volja!!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A vas lahko samo neki prosim.

Pocakajte malo, pa potem kritizirajte. Najbolj na zivce mi gre, da vsi tako pesimisticno gledate.

Zakaj pa naj bi kar vsi nic ne delali, pa spreminjali. Mogoce pa bo kaj bolje!!

Ce pa cez dva oz. tri tedne ne bo nic, se pa takrat oglasite na tale topic, pa pluvajte, kolikor vas je volja!!

Carica Pupa

Bravo Pupica. 100% agree. In sploh ni bilo negativno prikazano na POP-u, ker jih par poznam, ki so videl in so rekl: "kul".

Se moja mama, ki nas je vidla po mestu vozt je rekla, da je bilo velicastno in ful impresivno. Nekaj smo dosegli: "Opozorili nase in naše probleme".

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa,

v politiki se v 2 - 3 tednih ne zgodi nic, razen ca sam šef rece: tako bo. Potem obstaja možnost, da bo kaj v doglednem casu.

To ni crnogledost, ampak realnost, pa ne crna, ker sem optimist po srcu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako je bilo po televiziji objavljeno, ampak on ni rekel, da bodo zakoni že kar sprejeti v 2-3 tednih, ampak da bo v tem casu videl, koliko se da storiti. Obljubil je pred vsemi motoristi in pred kamerami, da bo v 2h tednih poslal pismo Motoristicni zvezi, v katerem bo povedal, koliko in kdaj se bo dalo rešiti.

To je vse, kar je lahko takrat obljubil in tudi povedal, da se mu zahteve oz predlogi zdijo razumni in sprejemljivi.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa,

dežural sem pred tv Pop in menim, da je bil prispevek korekten, tudi filmsko. Še posebej, ko ste na koncu, ko je Barbika vsem zaželel srecno vožnjo, zaploskali.

Med prispevkom so vtaknili tudi poslanca SDS Franca Sušnika, ki je kot župan Vranskega razložil, da bodo tam zidali motodrom in da bo on na njem tudi dirkal.

Sama veš, da bom sam še kako vesel zakona, ki me bo brez bolecin popeljal v neomejeno kategorijo.

S svojim optimizmom hocem povedati le to, da vaša prisotnost vceraj pred parlamentom še ni koncna bitka. Je le zacetek. Pokazali ste, tudi v mojem imenu le to, da menimo, da bi bile spremembe potrebne in smiselne.

Poslancev in vlade pa s tem še nismo prepricali, ali pa kot kdaj tovornjakarji, stisnili v kot, da bi kaj spremenili.

Danes je v Delu v kroniki fotografija s pohoda nad parlament, spodaj pa med drugim piše da je stranka SMS na vecerni tiskovni konferenci podprla zahteve motoristov. Žal nic ne piše, da so rekli, da bodo v parlamentu sprožili ....

In tako bodo rekli skoraj vsi, da podpirajo, sprožil pa

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo pri roki Delo in scanner... Menda sem na tisti sliki v njem... Pa me firbec matra..

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!