Skoči na vsebino

ODHOD pred PARLAMENT


Noise

Priporočene objave

Za to bomo pa mirno sedeli in pocakali.

Sem že enkrat rekla, ce ne danes, pa jutri, pojutrišnjem, itd.... vse dokler nas ne bodo enkrat slišali in tudi upoštevali.

To je bilo sedaj prvic v zgodovini motorizma, da smo motoristi kaj protestirali. Že to je bil velik šok.

Enega, ki se skoz nekaj dere, na koncu tudi slišiš ne.

Menim (in s tem bi tudi rada zakljucila tole debato), da imamo neko možnost tole dosežti, ce ne se bo o nas še slišalo.

Upam le, da bomo takrat še številcnejši.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stevilcnejsi??

Razen Satanov nobenega od MCjev bilo ni. Od Road Warriorsov sta bla pa dva od tega vrli Kekec (predsednik) na sposojenem motorju... Pa dej no... kdo ga lahko sploh resno jemlje..

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein...

Sliko (Delo) ti bom poslal na poštni predal preko motosveta. Samo so gor samo mali ljudeki in se moraš res poznati, da se boš morebiti kje prepoznal

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat glede TV prispevkov.

Sami posnetki in zadeva na sploh je res zgledala kul, a zakaj so morali novinarji na koncu vsega dodati še t.i. negativne atribute, ko pa je cela zadeva tako pozitivna.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker moramo (le kot prispodoba) odgovornemu uredniku kupiti motor, da bo postal naš in potem na motoriste ne bo gledal kot avtomobilist, ki gre zjutraj v Lj in stoji 1 uro v pocasni koloni, motoristi pa lepo vmes in mimo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da so prispevek v casopisu DELO postavili pod rubriko KRONIKA. Verjetno so vajeni le tu objavljati stvari glede motoristov in so to storili že po defaultu.

Sem pa gledal prispevek o dogajanju (na SLO1), pa zacuda nisem zasledil nobenih negativnih pripomb, kot tudi ne oslarij s strani motoristov. Po koncu pa je tv voditel le moral dodati nekaj v smislu, da upa da ne bo treba še tega kdaj poslušat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res Sem lep na tej sliki (vsaj nekje :))... No, kdor ne ve kje sem naj pa na sredino pogleda kjer je nekaj pobritega z rdecim X-om na hrbtu...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

U glavnem tisti najgrsi na sliki je on

Pupa

Pri tvojih smileyih bi poudaril

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bi prišel, pa bi videl.

Sicer smo pa bili kar zbrani: Noise Data, Uzzy, Gregs, Einherjer, Climber, FP, Puma in moja malenkost.

Drugace pa je bilo baje cca 300 motorjev. Pahor obljubil, da bo v 14 dneh sporocil, kaj od zahtevanega bodo lahko sprejeli.

Carica Pupa

Tud Leko je bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi je pa potegnalo od kod mi je "znan" tist Enfield, ki je stal za nami (in NIC REKEL) že na bencinski postaji Barje.

Madona, kua ste za en folk, da si ne upate do nas???!?! Al smo mi tolk cudni?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa se jaz povedal svoje: zadeva "parlament" je bila uspešno izvedena. incidentov ni bilo, ni bilo kurjenja gum ali pokanja. nekaga policaja smo vorašali kako je bilo. pa je rekel da je bilo veliko bolje kot so pricakovali. vsekakor pozitivno.

ce sem pahorja dobro razumel je rekel"naredil bom vse kar je v moji moci...";ta stavek je dobro znan in sem ga iz njegovih ust slišal že velikokrat(tako da bistvenih spremeb ne pricakujem). moram pa malo reci, da motoristov sploh ni bilo veliko.pricakoval sem jih vec. zanašajo se na ostale - sej jih bo dosti - si pravijo. tipicna slovenska mentaliteta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vam povem da se bo kaj spremenilo bo pa treba pocakati še kar nekaj casa razen v primeru da bo kdo od ta velikih živin šel med bajkerje potem pa se bodo nekateri zakoni spremenili po hitrem postopku a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

razen v primeru da bo kdo od ta velikih živin šel med bajkerje

dream on......

not in my lifetime.....

sweet dreams are made of this.....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V parlamentu sedi 6 poslancev, ki imajo motor doma. Pupa

in kje so bili v sredo?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

razen v primeru da bo kdo od ta velikih živin šel med bajkerje

dream on......

not in my lifetime.....

sweet dreams are made of this.....

best

Ice

sanje se vcasih uresnicijo a ne a ne vsaj meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

V parlamentu sedi 6 poslancev, ki imajo motor doma. Pupa

in kje so bili v sredo?

best

Ice

ne vem, mogoce tam, mogoce kje drugje. Sicer pa je bil tako ali tako samo pogovor s Pahorjem pomemben. Vseh 6 motoristov bo pa lahko znotraj parlamenta nanj pritisnili.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: skoda, da tisti od POP TV ni bolje pozumiral na Noisov in moj hrbet, kjer se je svetil napis Motosveta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!