Skoči na vsebino

ODHOD pred PARLAMENT


Noise

Priporočene objave

še na pumpi je snemal moj hrbet z napisom cisto od blizu, ampak tega potem niso pokazali.

Sicer pa Brrm, hvala za pohvale. Vsaj nekaj pozitivnega iz tvojih ust, glede štrajka pred parlamentom.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ("le nekaj pozitivnega"), saj nisem bil proti. Z veseljem bi se ga tudi sam udeležil, pa žal ni šlo.

Le o velikem vplivu takega pohoda na zakonodajno telo dvomim.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo lepo se vas vidi, ampak a je kdo opazil, da so v delu objavili sliko na kateri se na celadi lepo vidi nemska zastava z klukastim krizem. niso si mogli pomagat, da nebi nekaj negativnega najdli. sicer pa tudi meni ni jasno zakaj si bedaki klukaste krize na jakne pa celade limajo. kaj krezeni mislijo da bi v nacizmu lahko se kar svobodno vozili pa druzli. idioti neko nacisticno sranje mesajo v motorizem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravek: mora bit KRETENI namesto krezeni, sicer pa vam je tak jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

DANES JE MINILO 14 DNI OD ŠTRAJKA PRED PARLAMENTOM, PA ME ZANIMA, CE JE ŽE KDO KAJ NOVEGA ZVEDEL O SPREMEMBI ZAKONA.

Po mojem ne bo nic od nic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblast je rekla, da bo odgovorila v 14 dneh. Danes je 14. dan, ce dneva dogodka, srede, 13. junija 2001 ne štejemo.

Torej, ce danes popoldne napišejo pismo in ga jutri oddajo, ga lahko motozveza dobi v petek in da napiše sporocilo za javnost, je tu sobota.

Dajmo casu cas do ponedeljka, potem pa zacnimo s tem, kdo je vedel in kdo ni da bo in da nic ne bo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!