Skoči na vsebino

Tromostovje


Thundercat

Priporočene objave

ja ce ma fant hlace sredi riti se tud fajn vidijo boksarce :naughty: ..

..

..ne nosim bokseric.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kaka modna revija na 3M al kaj se tolk o perilu govori??

Sploh pa fantje kaj si tolk želite videt deklice/o v tangah - a vas celulit tolk rajca :lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: hvala za komentar

-neumestno , o.k. sprejmem

-neokusno ; zakaj že , ker si dama in imaš potencial, da te doleti celulit? (sploh pa sem pod vtisom ZELO OKUSNE reklame ki se zadnje čase rola po TV in bi mi zato lahko bilo oproščeno - kolk je faj bit fantek :P )

-brez veze ; tolk kot tvoj post o ven gledanju rite iz boksarc :?

Vsi drugačni, vsi ovce!!

P.S.

pa ne se sekirat, kaj bi blo če bi za vsak tvoj/od kogarkoli post takoj napisal da je brezvezen in :topic: sej nisem nic slabega mislil (opaziš smileta na koncu posta );

in pa kaj se sploh oglasas :hmm: saj ni bilo namenjeno tebi (...fantje... )

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele si ga pa pihnil, eno tevtonsko maščevanje se bo na tvojem biku dogodilo. Bi naslednjič pogledal, če so še puše od koles v enem kosu. :hmm: :lol1: :lol1: :lol1:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meter, kle pa hiter zamerte :o človeka od skrbi kaj mu bo maščevanje prineslo kar mine da bi sploh še prebiral forum :huh:

v mojih zadnjih postih res ne vidim nič osebno žaljivega in zato se tudi ne kanim nikomur opravičevati, nasilje pa tudi obrod zgolj....

če pa kdo išče povod za prepir pa naj gre raje za kak šank al pa na veselico, tu sem (in tako predvidevam tudi za ostale) zaradi zabave

pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel pridt pogledat, samo sem imel "stemarco" v zobeh .) :cry: :cry: :cry:

Upam da nisem zamudil kej "golote" :P :D :devil:

Popravljeno . Popravil Skubaduba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil s punco na tromostovju...tam bila Pupa(nisem vidu že 2 leti) pa bladzo pa symruja ne gre za neoment pa noben drug meni poznan...bila tam 20 minut potem pa krenila domov ker je pri nas že malo hladno za ob 20.00 hodt domov...na poti tja srečal gregsa ki je šel iz Ljubljane(malopred brezovico) v smer postojna nekam...pred brezovico na levo za eno hišo(pred eno picarijo na levi stani smer Lj) se je zbralo par motorjev(6 ali več) ko sem šel nazaj jih tudi videl.....

se zapeljemo drug teden še kaj do tromostovja..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leti) pa bladzo pa symruja ne gre za neoment pa noben drug

in ti je tisti vaš domači maček jezik snedel, pa nisi mogle Živjo rečt? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti je tisti vaš domači maček jezik snedel, pa nisi mogle Živjo rečt? :)

ma sej....neki si se z blažem pogovarjal potem pa si odpeketal(s kolesom) k šanku...tako da...drugič...sem moral Pupi razlagat o sladkorni in vsem ona pa meni kako je in kje hodi.... :rolleyes:

kdo je prišel s Sv-jem modrim-parkiran desno od mojga...a je motosvetovc al kako(2 sta bila voznik in sopotnica) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma si bil pol brez cuvaja :angry: ....clo cipke si opazu.....ki so ble BTW plave in ne sive :angry:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma si bil pol brez cuvaja :angry: ....clo cipke si opazu.....ki so ble BTW plave in ne sive :angry:

"izurjeno oko" vse opazi.

Tadej

Je bil pa tak mrak v OLP-ju, da ni bilo opaziti razlike med sivo in plavo barvo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"izurjeno oko" vse opazi.

Tadej

Je bil pa tak mrak v OLP-ju, da ni bilo opaziti razlike med sivo in plavo barvo.

Tadej

preveč gledaš pa premal v roke vzameš :)

jaz recimo že na otip vem, katere čipke ima Tejka oblečene :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če je to "srečanje" vsak teden? K jst bi tud rad kej tangic vidu :lol1: :lol1: , resno me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes si jih že zamudil- tako kot jaz, samo jaz sem jih nekje drugje gledal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da so potem srečanja vsak teden, krasnu. Pridem nasleden teden kej pogledat, da vidm kako je kej na teh zborih, najbrš bo moj 125 uprimerjavi z ostalimi mal mejhen sam vseen(s tem mislim motor in nič drugega ;) ).

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu učeri na 3m na sladoledu, pa se mi zdi, da je blo več turistov kot motorjev. Muzka je bla pa bombastična-glih prow za večer, medle lučke, 23stopinj in za relaxirat.

kible so mal krožle, par bajkerjev si ni mogl kej, da ne bi mal pozornosti pritegovali in pred ugašanjem motorja mal obrate sprobal, ampak - všeč mi je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Sem se oglasil, da spoznam kako faco, pa sem padel v naročje sošolki, sva malo poklepetala in minila je tista ura, kolikor je bilo časa.

Tako nisem spoznal nobenega novega forumaša. Se pa zahvaljujem neznanemu dolenjskemu motoristu, ki sem ga dobesedo napadel in mu izpulil nekaj informacij o S1.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ... pa sem padel v naročje sošolki, sva malo poklepetala in minila je tista ura, kolikor je bilo časa.

Te majo pa sošolke rade, da jim lahko kar javno v naročja padaš ... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Glede na to, da je danes sreda, pa sonce, pa toplo .... ali je 3M letos dovoljen ali prepovedan???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!