Skoči na vsebino

Tromostovje


Thundercat

Priporočene objave

Glede na to, da je danes sreda, pa sonce, pa toplo .... ali je 3M letos dovoljen ali prepovedan???

Briga me dovoljeno ali prepovedano. Men je važno, da bo tam dost robe. Zdele še sv. Petru pošljem mail, da naj za popoldne še bolj zakuri, da bo roba bolj slečena kot oblečena. Djevojke u ljetnim haljinama volim .... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je danes sreda, pa sonce, pa toplo .... ali je 3M letos dovoljen ali prepovedan???

da..prepovedan je

...notri prides samo z VIP kartico, ki jo dobis šele po dolgotrajnem lobiranu pri županji...

post-368-1117007698.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kar bo tebi gotovo prej ratalo, saj se punce hitro dogovorite ...

PS: če me spomin ne vara, so pred parimi leti 3M "prestavili" na Metelkovo, ker so se cerkveni dostojanstveniki nekaj pritoževali čez motoriste na Prešercu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nagaya: Prišparaj provociranje za popolne, ko boš zaveso iz omare potegnila!  :P  :evilgrin:

Alla :evilgrin:

noge obrila pa v škafu???? :doze:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat vidim motorje parkirane na 3m, tko da zgleda, da se da priti do tja :OK: . Jz bom dans poskusla priti, razen če me cajt ne bo zabasu. Aloooo, še kdo pride? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tm če prideš iz strani Kongresni trg stoji en jape in "čuva" da folk ne gre mimo, lohk sam trole pa taxiji...

Pejte pa čez čopovo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh ja točn, nism se spomnu na Miklošičevo, pa čeprou so tm svjetki bureki :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pred parimi leti 3M "prestavili" na Metelkovo, ker so se cerkveni dostojanstveniki nekaj pritoževali čez motoriste na Prešercu

nop...3M je še vedno na istem mestu...

glede motoristov na 3M pa je res, da so se nekaj trudili s prestavitvijo "moto srečanj" na Metelkovo, pa ne vem če je bilo kaj uspeha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...iz strani Kongresni trg stoji en jape in "čuva" da folk ne gre mimo, lohk sam trole pa taxiji...Pejte pa čez čopovo

Rajš čez Miklošičevo. Je manj možnosti, da kakega pešča zgazite!

najbolje bo kar direktno po wolfovi - mimo kongresnega in tistega varnostnika, ki vedno lepo pogleda vstran ko se pripeljem mimo z motorjem - da se ne bo kdo obregnil ob "ogrožanje " pešcev s strani motoristov, ki vozijo po čopovi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ker sem nov me zanima, če se motoristi še sprečujejo vsako sredo popoldne pred Prešernovim spomenikom v Ljubljani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem nov me zanima, če se motoristi še sprečujejo vsako sredo popoldne pred Prešernovim spomenikom v Ljubljani?

temu se reče motosvetova sreda... in tut tema obstaja o tem. Drugač pa zdej k je zima se nismo dobival, zdej k bodo pa bejbe v minikiklcah hodile po Prešernovem trgu, se nas bo pa spet začel nabirat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!