Skoči na vsebino

Tromostovje


Thundercat

Priporočene objave

a na Tromostovju je bla kaka taka zadeva??

:hmm: verjetno misliš Tunizija 2005 v Raci ... ja, tam pa se je zbralo kar precej motoristov. :yes: :yes: B) B)

se oproščam :D bom drugič mal bl pozorn, kaj pišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, da se zgodovina ponavlja. Pred 25 leti in več, se je šminkarija zbirala pred Maxijem in to skoraj vsak večer - razstava pač, motoristi pa ob ponedeljkih na Gospodarskem razstavišču, za kakšno urico ali dve, ob dobri družbi, že pokojnega g. Komotar Cirila in takratnih "legend". Ker sem kot študent stanoval v Medvodah, sem ob ponedeljkih hodil na GR, ob sredah pa na podobna srečanja z družbo iz Svetega Duha (Škofja Loka). HHV opažam, da sva iz iste generacije in mogoče se še poznava. Kot vidim streljaš na glinaste golobe in verjetno si že kdaj bil pri Milič-u v Kazljah.

Lp Regi

Z gospodarskim razstaviščem verjetno misliš Kurenta nasproti GR? Ja tam je bilo nekaj moto klape na pijači. Pa še kakšno leto prej, ne le 25. le da sem jaz takrat prmogel le skromnega Tomosa. Ni bilo služba, ne denar, starci pa za motor niso hoteli prispevati. Sem še za kavbojke komaj sfehtal. Ko je bila pa služba, so se pa druge skrbi začele. In tudi izven Lj. .)

Ja Kazlje so mi znane, sem bil ene parkrat tam, ker ravno poznam ene dva člana tamkajšnjega strelskega društva. In glinastih golobov ne streljam. Pač včasih po nesreči. :blush: Bolj luknje v zrak okoli njih delam. .)

No, da ne bom čisto :topic: , 3M, mi že nekaj časa iz že oznanjenih vzrokov ne sede več. Kar pa ne pomeni, da se ne bom kdaj nalimal na Cockto. Da bom vedel nad čim se zgražati v bodoče. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se pride na 3M se takoj opazi kdo so pozerji. Se močno razlikujejo od " pravih " motoristov. Če ne po drugem pa po zglancanem motorju in svetlečem usnju na sebi. Sem že slišal pripombe nad čistočo mojega motorja tam, pa se ne sekiram, kajti če prideš s fure na kateri te je dobil dež, je pač čistoča temu primerna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se pride na 3M se takoj opazi kdo so pozerji. Se močno razlikujejo od " pravih " motoristov. Če ne po drugem pa po zglancanem motorju in svetlečem usnju na sebi. Sem že slišal pripombe nad čistočo mojega motorja tam, pa se ne sekiram, kajti če prideš s fure na kateri te je dobil dež, je pač čistoča temu primerna.

A pol če ma kdo zglancan motor, je pozer... ?

Aja, najbrž je blo mišljeno, da pozerji zglancajo samo takrat ko se gredo mal kazat...

se oproščam :blush:

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo v sredo na modni reviji :)

PS: a se kej ve, a Samsara bo letos spet al nikol več? Al je že marbit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vas tako pozerji motijo. Srečaš jih ali na Tromostovju ali na zboru ali kje drugje. Pač sediš s svojo družbo in se ne zmeniš zanje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vas tako pozerji motijo. Srečaš jih ali na Tromostovju ali na zboru ali kje drugje. Pač sediš s svojo družbo in se ne zmeniš zanje. ;)

Prov maš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Važn.....d pol ne grejo v Twina :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Danes je bilo kar fajn, edino škoda da je bilo slabo vreme.

Ja... kam si ušel pol zvečer, niti serbus si nismo rekli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem končno pogruntal kdo se je pripeljal s "tamalo" bemfo :) .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A to se še hvališ, da si bil s skuterjem :lol1:

:BUA: pa ...? bi s pony expresom prišu,pa preveč kuri :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: pa ...? bi s pony expresom prišu,pa preveč kuri :kva2:

Drugič bom s FLEXOM al pa SOLEXOM poraba 1.2 na 300km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič bom s FLEXOM al pa SOLEXOM poraba 1.2 na 300km

Od tega je 0,5 pivo, če je slučajno treba mal vintat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj družba,

kdaj se pa dobivate na tromostovju, ob kateri uri, da se prpelem mal naokrog, ljubljanskim srajcam svojo rit pokazat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj družba,

kdaj se pa dobivate na tromostovju, ob kateri uri, da se prpelem mal naokrog, ljubljanskim srajcam svojo rit pokazat :naughty:

če je ta rit ženska, sploh ni nujno, da prideš na tromostovje, pa ob sredah ... meni jo lahko kažeš kadarkoli, kjerkoli ...

Popravljeno . Popravil jezst
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo lepo vreme, je pa res, da so že dopusti in bo kak prišel pogledat samo rit od.... :devil:

Naj ti na riti piše da si Stella, da te bomo lažje prepoznali, sicer bo brez pomena tvoja objava :whistle:

Evo jaz ti bom pa moje noge pokazal- bom pripšel v kratkih hlačah :? O:-)

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!