Skoči na vsebino

Tromostovje


Thundercat

Priporočene objave

Oj družba,

kdaj se pa dobivate na tromostovju, ob kateri uri, da se prpelem mal naokrog, ljubljanskim srajcam svojo rit pokazat :naughty:

Če prideš tkole, te bojo vsi spoznali

[attachmentid=75215]

post-5391-1152623402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D haha dečki, sm orenk babnca, pa bolj težk na rit navlečem razne pajkice, pa bikinke. Se ne branim pira, pol itak veste , da nimam ploskega trebuha, tak da ni treba pridit na oglede :grrr . Bom pa z veselem, jaz pogladala kakšne fajne moške nogce, pa okroglo ritko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj ne vem ure, se prav, da nočte moje rit gledat :kva2: :kva2: :naughty:

(S) mejte se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tem ponorelim motorističnim divjakom pozerjem zaprl pot do tromostovja eno lepo ograjo okoli in okoli pa še počez <_<

ha ha in ha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D haha dečki, sm orenk babnca, pa bolj težk na rit navlečem razne pajkice, pa bikinke. Se ne branim pira, pol itak veste , da nimam ploskega trebuha, tak da ni treba pridit na oglede :grrr . Bom pa z veselem, jaz pogladala kakšne fajne moške nogce, pa okroglo ritko :naughty:

:eek: :OK: :beer2:

Pa Savinjčanka povrhu :hmm:

Zgornja al spodnja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tem ponorelim motorističnim divjakom pozerjem zaprl pot do tromostovja eno lepo ograjo okoli in okoli pa še počez <_<

ha ha in ha :grim

In pol smo spet pri skoku čez plot , pa bo zopet moraliziranje i.p.d. :lol1: Koker gledaš, vse se suče okoli motorjev ali pa pi... :hmm:

:eek: :OK: :beer2:

Pa Savinjčanka povrhu :hmm:

Zgornja al spodnja :?

Moja "zemljakinja baje"

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj ne vem ure, se prav, da nočte moje rit gledat :kva2: :kva2: :naughty:

(S) mejte se :OK:

no če že toliko ura zanima recimo da je od sedme do 9 ure največ ljudi na 3M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tem ponorelim motorističnim divjakom pozerjem zaprl pot do tromostovja eno lepo ograjo okoli in okoli pa še počez <_<

ha ha in ha :grim

:lol1: Gorazd, ne se bat, bom moped na traktorsk prikolc prpelala, da vam ne bom prelepe bele Ljubljane, s savinjskim drekom usrala :lol: . Pa če še tega nisi vedu, vsi ki mamo motorje, jih mamo za to, da se razkazujemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je napisala, da bo pripeljela s traktorjem, da motor ne bo preveč usran :? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tem ponorelim motorističnim divjakom pozerjem zaprl pot do tromostovja eno lepo ograjo okoli in okoli pa še počez <_<

ha ha in ha :grim

tudi tebi vročina škodi, al pa alkohol od vikenda ni naredil vsega do konca in so posledice ostale... .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res :slap: si me mogu spomnt? :kva2:

pozabila sm :cry:

pa saj je :beer2: tud pasal

prav, te bom drugič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto o zagrajenem 3mostovju sem napisal, ker se eni ponoreli divjaški pozerji :devil: tle usajajo nad tistimi ponorelimi divjaškimi pozerji ki se zbirajo na ridah :rolleyes:

tako malo za hec :grrr

3mostovje pešcem! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto o zagrajenem 3mostovju sem napisal, ker se eni ponoreli divjaški pozerji :devil: tle usajajo nad tistimi ponorelimi divjaškimi pozerji ki se zbirajo na ridah :rolleyes:

tako malo za hec :grrr

3mostovje pešcem! :closedeyes:

o tem so tekle žolčne in dolge debate ene 3-4 leta nazaj ... zagotovo ti jih iskalnik najde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!