Skoči na vsebino

Kazni in neumnosti


gizmOkak

Priporočene objave

Lahk ti organiziram ponovno "snemanje" :D

:grrr .. ne hvala... nimam dinar za plačevanje kazni in mojih neumnosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men posnetka iz helihopterja niso hotl dat :whistle:

A to se hecas al resno ti? Helikopter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to se hecas al resno ti? Helikopter?

Resno :grim

ob priliki ti na ridah vse povem .)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr .. ne hvala... nimam dinar za plačevanje kazni in mojih neumnosti :whistle:

dajo na obroke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj...ni to DURS, da lahko uveljaviš olajšave..

...ok zdj mal zabredli že.

Prov maš :worship:

skratka.. vsak ki počne/mo neumnosti po cesti nj za to prevzame odgovornost in plača kazn :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tko jemat... js sm biu tud slikan.. ... plaču sm.. :closedeyes:

A si bil na fotki sam ali sta bili dve vozili (slikani), vozeči v isto smer :? ..... dobr, da je jesen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa nekako tako! Originala prekrita "vidno" ! Kkšno mnenje oz na dan z besedam (pametne, neumne, neprimerne,...itd) :whistle:

post-5113-1188550817_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajo na obroke ;)

jaz sem jih tudi konkretno dobil po peesdi... 580€ + 5pik... zdaj pa me zanima slednje...

kot študent nimam dohodkov in obstaja možnost, da kazen odslužim preko javnih del...ok.. zanima me, kakšna so ta dela, koliko ti računajo na uro (da ne bom glih dve leti delal) in kako je potem s termini dela, ker na fax je vseeno treba hodit...

aja pa še kako jim vse našteto sploh sporočim... moram napisati kako prošnjo naslovljeno na sodišče ali kako? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na PU kjer so izdali plačilni nalog nasloviš dopis v katerem prosiš za plačilo v obrokih oz, če je možno kazen odslužiti preko javnih del, ker nimaš rednih prihodkov. Čeprav to z javnimi deli ne vem kako poteka :hmm:

Če imaš štipendijo, se ne moreš izgovarjat da nimaš prihodkov. Če delaš preko študenta, prav tako ne..... ;), vsaj mislim da je tako. Če ni, naj me kdo popravi !!!

Če greš na obroke, pozabi polovičko. (sj zdej je 580 na pol a ne?)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jih tudi konkretno dobil po peesdi... 580€ + 5pik... zdaj pa me zanima slednje...

Koliko časa je minilo od povzročenega prekrška pa do izrečene kazni? A si imel sodnika?

Če greš na obroke, pozabi polovičko. (sj zdej je 580 na pol a ne?)

ZCPP(neki podobnega je kratica) sem opazil, da tih 5 pik in teh 580 Euričov celotna kazen(290 Eur-polovica)

za 100% prekoračitev, ali se motim?

lp

Če so pike ni polovičk.

lp

Resno misliš/veš ????? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po spletu čudnih okoliščin pripeljal 83 na 50 omejitve (kar sem izvedel kasneje)...

sodišče rešilo brez moje vednosti...

ni polovičke...

dobil le položnico v enkratnem znesku, obvestilo o pravnomočnosti sodbe in grožnje, kaj vse mi sledi če ne plačam...

evo tule pa sem že takrat opisal kaj se mi je zgodilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, imaš čas 8 dni po prejetju odločbe, da prosiš za plačilo kazni na obroke.

Najboljše da se oglasiš oz. pokličeš na sodišče ki ti je izdalo odločbo in njih povprašaš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Danes 29.12.2007 sem dobil položnico z zahtevo naj nemudoma plačam zahtevani znesek v vrednosti 125,38 €, zaradi prometnega prekrška, ki sem ga storil 14.7.2007. Zahtevani znesek sem v manj kot štirinajstih dneh po prekršku plačal na pošti v Štepanjskem naselju (na Litijski cesti 38), s tem sem plačal polovico prvotne kazni. Sedaj pa sem po skoraj petih mesecih dobil položnico od MF DURS z enakim zneskom in nekaterimi napačnimi podatki o dnevu prekrška ter svarilom o davčni izvršbi. Na žalost potrdila o plačilu nimam več, me pa zanima če obstaja kakšna druga možnost preko katere bi lahko preverili, da je bila položnica že plačana. Ali so morda potrdila o plačanih položnicah shranjena v poštnih računalnikih ali v katerih drugih bazah podatkov preko katerih bi vse skupaj lahko preverili?

Že vnaprej se Vam zahvaljujem za odgovor in upam, da do takšnih zapletov ne bo več prihajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo pokliči na območno enoto DURS ki te terja in se probaj zmenit če lahko oni preverijo zakaj te terjajo, možno da si napačno napisal kak sklic ali pa da si plačal polovico po izteku 8 dni (rok je 8 ne 14 dni če se ne motim). če si plačal prepozno te terjajo za razliko.

če se ne boš zmenil pa idi na pošto, vsa potrdila morajo bit shranjena. če so ti trgali iz računa imaš itak še bančni izpisek, če pa si plačal v kešu pa more tudi imet pošta potrdilo.

ker bo to verjetno trajajo nekaj časa pa obvezno napiši pritožbo (mislim da je 8 dni) kjer navedi oporekaš terjatvi ker si kazen plačal in da rabiš nekaj dodatnbih dni da dostaviš vsa potrebna potrdila.

pa še nasvet - VEDNO SHRANI POTRDILA, VČASIH TI PRIDEJO PRAV PO PARIH LETIH!!!! jaz imam vse kazni shranjene ker nikoli ne veš po kolko letih grejo preverjat in te kje najdejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delikatna zadeva. Vsi podatki o finančnih transakcijah se arhivirajo. To sigurno. Mislim da 5 let. Kje, pa ne vem. Mogoče kdo od forumašev dela na pošti, pa bi vedel.

Je pa to shit, verjamem. In če ne boš našel dokazila, boš moral plačati še enkrat. Sodelavca so našli, da ni plačal dodatnega zavarovanja za celo leto nazaj, odrezkov ni imel. Plačati ali rubež. Kaj je mogel, plačal je. Saj pravim, jeba na kubik, s temi plačili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo pokliči na območno enoto DURS ki te terja in se probaj zmenit če lahko oni preverijo zakaj te terjajo, možno da si napačno napisal kak sklic ali pa da si plačal polovico po izteku 8 dni (rok je 8 ne 14 dni če se ne motim). če si plačal prepozno te terjajo za razliko.

če se ne boš zmenil pa idi na pošto, vsa potrdila morajo bit shranjena. če so ti trgali iz računa imaš itak še bančni izpisek, če pa si plačal v kešu pa more tudi imet pošta potrdilo.

ker bo to verjetno trajajo nekaj časa pa obvezno napiši pritožbo (mislim da je 8 dni) kjer navedi oporekaš terjatvi ker si kazen plačal in da rabiš nekaj dodatnbih dni da dostaviš vsa potrebna potrdila.

pa še nasvet - VEDNO SHRANI POTRDILA, VČASIH TI PRIDEJO PRAV PO PARIH LETIH!!!! jaz imam vse kazni shranjene ker nikoli ne veš po kolko letih grejo preverjat in te kje najdejo.

hvala za odgovor

(zmotil sem se, v 8. dneh sem plačal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!