Skoči na vsebino

Kazni in neumnosti


gizmOkak

Priporočene objave

Ja ne saj samo veš,ko te tak za brezveze štrajfajo ne o.k priznam pripeljala sem prehitro samo če pa je bila kolona pred mano in za mano,nevem kje je ravno mene dobil

Z čem pa ti je izmeril hitrost? Z laserjem lahko izmeri hitrost samo prvemu v koloni.Vse ostalo je neveljavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozla sem se za drugimi v koloni,pa je edino mene ven potegnil:)Sem bila tak jezna ej ko drugih ni ne mene pa je.Pa ko juh je še bilo dosti pred mano in za mano,ne ampak ravno mene:)

Loviš kdaj ribe?

Dobiš kdaj VSE ribe? :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loviš kdaj ribe?

Dobiš kdaj VSE ribe? :P ;)

Ja vem kaj hočeš povedat,samo zdaj ko nisi na tem ti ti je lahko to rečt,če pa bi tebe tako vstavli pa bi biv tudi verjetno jezen.Dobro saj nimam kaj zdaj je kar je.Za nslednjič bo treba bolj po pameti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loviš kdaj ribe?

Dobiš kdaj VSE ribe? :P ;)

A si kdaj ven potegnil ribo, ki se ni ujela na trnek, ampak je pač bila v isti mlaki?? :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kdaj ven potegnil ribo, ki se ni ujela na trnek, ampak je pač bila v isti mlaki?? :hmm:

D.

Ni bilo potrebno, nekaj jih je kar samih skočilo ven... :P ;)

Yp, uporabljam agregat in golo žico :headbang:

Žrebl namesto varovalke, pa ne v vodi stat! :P :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi ta teden ustavli policaji,prekoračitev hitrosti,sem dobila 250eur kazni+3 kazenske točke:(.Nimamo kaj ne sicer je bila kolona pred mano tako,da študiram da bi se pritožila.Ima kdo kak pameten ugovor,ki deluje?

Hvala

Če te je meril z laserjem, naj dokaže kaj in kdaj je meril. Prva stopnja te bo sicer obsodila, vendar pa moraš vstrajati in se pritožiti, potem pa brez dokazov ne gre.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem kaj hočeš povedat,samo zdaj ko nisi na tem ti ti je lahko to rečt,če pa bi tebe tako vstavli pa bi biv tudi verjetno jezen.Dobro saj nimam kaj zdaj je kar je.Za nslednjič bo treba bolj po pameti

Ne bi bil jezen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te je meril z laserjem, naj dokaže kaj in kdaj je meril. Prva stopnja te bo sicer obsodila, vendar pa moraš vstrajati in se pritožiti, potem pa brez dokazov ne gre.

lp

Franc

Hvala za nasvet.Sicer se ne spoznam na te merilce hitrosti ne vem samo da je bil radar in me je izmeril,samo kaj ko ni nikjer nič napisano da pa je to bil ravno moj avto,lahko da je bil keri pred mano pa je meni pokazal.Tko da hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te je meril z laserjem, naj dokaže kaj in kdaj je meril. Prva stopnja te bo sicer obsodila, vendar pa moraš vstrajati in se pritožiti, potem pa brez dokazov ne gre.

lp

Franc

ja, potem pa svizec zavije čokolado v folijo in ti plačaš vse sodne stroške. iz izkušenj fighting0058.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, potem pa svizec zavije čokolado v folijo in ti plačaš vse sodne stroške. iz izkušenj fighting0058.gif

Moje izkušnje pa so ravno nasprotne, če ne pišeš kakšnih bedarij v pritožbo, v stilu saj so tudi vsi drugi vozili prehitro, pa sem še jaz..., ti pač ne morejo nič dokazati, brez dokazov pa te ne morejo obsoditi.

lp

Franc

Pred par tedni je v enem od časopisov, ki jih tlačijo po nabiralnikih, neki pravnik pisal o tem, mnenje "strokovnjaka" o tem pisanju, pa je bilo zelo izmotajoče, v stilu kako je to odvisno od sodnika (huda pravna država, če je to odvisno od razpoloženja sodnika).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naj kdo napiše kaj takega, kot se je v začetku teme pisalo-bolj o neumnostih... Kazni same so dolgočasne, ker je vse kvantitativno, neumnosti pa doživlja vsak po svoje. ;)

Saj vem, da je zajebano, če te na radar hvatnejo ampak tem o radarjih in teh zadevah je že nekaj na MS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Mene pa zanima kakšne so kazni če se pelješ z motorjem 125ccm brez izpita.(z registracijo) in kakšna je kazen ce bezis in te potem dobijo

hvala

Če nimaš izpita in jim ustaviš, je kazen lahko hitro kakih 1000 evrov ...

Če bežiš, je kazen lahko 'smrtno resna', če razumeš ... se je že zgodilo, da je kdo bežal, pa mu ni zneslo, adrenalin naredil svoje, in se je 'razlimal'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš izpita in jim ustaviš, je kazen lahko hitro kakih 1000 evrov ...

Če bežiš, je kazen lahko 'smrtno resna', če razumeš ... se je že zgodilo, da je kdo bežal, pa mu ni zneslo, adrenalin naredil svoje, in se je 'razlimal'.

Hvala. Še nekaj bi vprašal kaj pa če si mladoleten? Ista kazen?

hvala ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bežal z 125 ko so me dobili in mi zaračunali 25 prekrškov ki sem jih storil med bežanjem in se moral plačati kompletno kazen čeprav sem bil mladoleten .aja pa še motor so mi vzeli za 6 mesecev .

FANTJE NE IZPLAČA SE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si mladoleten je samo sodnik za prekrške, on odloči ali bo kazen ali ne, v 99% primerih pa dobiš ukor oz. opozorilo

Čestitam. Odgovorno ravnanje je potrebno vzpodbujati na vsakem koraku :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj bi ti rad da tu lažem kaj bo in strašim ljudi, povem tako kot je v resnici, da pa je tako pa nisem jaz kriv

Malo samokritike in bolj zrelega razmišljanja ti ne bi škodilo pri takšnih postih. Če pa ne veš o čem govorim pa res nisi ti kriv :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo samokritike in bolj zrelega razmišljanja ti ne bi škodilo pri takšnih postih. Če pa ne veš o čem govorim pa res nisi ti kriv :winkiss:

ok, pa naj bo po tvoje: givos, ne smeš se vozit brez izpita, ker je to kaznivo, s tem ogrožaš sebe in druge udeležence v prometu!

....zdaj se pa ziher ne bo šel vozit, ker sem mu jaz rekel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te ne vidim kje divja btrez izpita, da o pameti ne govorim (glede na to kaj sprašuješ...) Ravno zadnjič je en fasal po murki...

Resno mislim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, pa naj bo po tvoje: givos, ne smeš se vozit brez izpita, ker je to kaznivo, s tem ogrožaš sebe in druge udeležence v prometu!

....zdaj se pa ziher ne bo šel vozit, ker sem mu jaz rekel :slap:

Ni po moje, ker jaz na to vprašanje ne bi tako odgovoril. Definitivno pa ga ne bi spodbujal. In pri tem je zanimivo, da imate na Dolenjskem veliko čez problematične Rome medtem, ko je problematiziran način razmišljanja očitno razširjen tudi med ostalimi ('če si mladoleten, ti nič ne morejo'). Poleg tega je nekdo podal mnenje, ki je nasprotno tvojemu.

A se bo šel vozit ali ne je stvar odločitve njega samega in če je odločen, da bo to storil, mu tega nihče od nas ne more preprečiti. Vsekakor pa neumnosti ni treba posebej vzpodbujati na javnem forumu. A bi se ti čutil kaj odgovornega za to kar si napisal v primeru, da se bo mladenič šel voziti in se bo raztreščil med begom pred policijo?

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!