Skoči na vsebino

Kazni in neumnosti


gizmOkak

Priporočene objave

Glej z pozitivne strani, vsaka stvar je za nekaj dobra.

Boljše, da si ga tu najebal, in so te pravi cajt ustavli.

Če je bila res tak dobra baba, bi šel itak do konca, potem pa bi šele videl kje ima hudič mlade!

Alimenti so še dražji!!

Lahko si hvaležn policaju, ki te je ustavo, poišči ga in ga povabi na pir. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja ta sramotna.

Letos enkrat prot konc avgusta grem z kolegomi vsak s svojim motorjem prot naši obali.Na Črnem Kalu zavijemo na AC za Koper.Po AC prehitevamo ku se je le dalo (16 letniki z 125-ki,sej veste kako je to,če ste dal skoz).

In jst lih mal pred tunelom dohitim en avtobus ki ga šiba ene 115km/h.Jst pa frajer ane pogledam u špehu da je frej pa dam žmiguc pa začnem prehitevat.Aja vozu sm pa takrat še serisko Yamaho DT125,tist pa gre kokr gre...cca 120km/h.No uglavnem začnem jst bus prehtevat (bus cca 115km/h),že ko sm začnu prehteva sm vidu da bo muka prehtet ker lih tok da sm mim lezu.

In lej...jst komi prilezn do sredine busa,ko ta začne pospeševat,tko da sva čist enako vozila.Jst že čist rdeč v faco,ko sm študiru kaj si folk u busu misle :blush:.In pol jst tko,da bom bus naprej spustu začem počas zmanšavat hitrost in pogledam u špegu...in kaj vidm...en avto ko mi že čist odzadi tišči.Kako sm se počutu takrat si lohk sam mislete.

Takrat bi se najraj pogreznu v asvalt.

No ja,sej pol je un u avtu vidu da mi nekak ne uspeva in je tut on zmanšu tok hitrost,da sm se lohk nazaj na vozni pas vrnu.

Tok kokr se takrat osmešu na cesti se nism še nikol in upam da je blo tut zadnič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja ta sramotna.

Letos enkrat prot konc avgusta grem z kolegomi vsak s svojim motorjem prot naši obali.Na Črnem Kalu zavijemo na AC za Koper.Po AC prehitevamo ku se je le dalo (16 letniki z 125-ki,sej veste kako je to,če ste dal skoz).

In jst lih mal pred tunelom dohitim en avtobus ki ga šiba ene 115km/h.Jst pa frajer ane pogledam u špehu da je frej pa dam žmiguc pa začnem prehitevat.Aja vozu sm pa takrat še serisko Yamaho DT125,tist pa gre kokr gre...cca 120km/h.No uglavnem začnem jst bus prehtevat (bus cca 115km/h),že ko sm začnu prehteva sm vidu da bo muka prehtet ker lih tok da sm mim lezu.

In lej...jst komi prilezn do sredine busa,ko ta začne pospeševat,tko da sva čist enako vozila.Jst že čist rdeč v faco,ko sm študiru kaj si folk u busu misle :blush:.In pol jst tko,da bom bus naprej spustu začem počas zmanšavat hitrost in pogledam u špegu...in kaj vidm...en avto ko mi že čist odzadi tišči.Kako sm se počutu takrat si lohk sam mislete.

Takrat bi se najraj pogreznu v asvalt.

No ja,sej pol je un u avtu vidu da mi nekak ne uspeva in je tut on zmanšu tok hitrost,da sm se lohk nazaj na vozni pas vrnu.

Tok kokr se takrat osmešu na cesti se nism še nikol in upam da je blo tut zadnič.

ne se sekirat, to pomeni, da ne moreš biti vedno najhitrejši in če se s tem sprijazneš, boš še zagotovo dolgo živel

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja ta sramotna.

Letos enkrat prot konc avgusta grem z kolegomi vsak s svojim motorjem prot naši obali.Na Črnem Kalu zavijemo na AC za Koper.Po AC prehitevamo ku se je le dalo (16 letniki z 125-ki,sej veste kako je to,če ste dal skoz).

In jst lih mal pred tunelom dohitim en avtobus ki ga šiba ene 115km/h.Jst pa frajer ane pogledam u špehu da je frej pa dam žmiguc pa začnem prehitevat.Aja vozu sm pa takrat še serisko Yamaho DT125,tist pa gre kokr gre...cca 120km/h.No uglavnem začnem jst bus prehtevat (bus cca 115km/h),že ko sm začnu prehteva sm vidu da bo muka prehtet ker lih tok da sm mim lezu.

In lej...jst komi prilezn do sredine busa,ko ta začne pospeševat,tko da sva čist enako vozila.Jst že čist rdeč v faco,ko sm študiru kaj si folk u busu misle :blush:.In pol jst tko,da bom bus naprej spustu začem počas zmanšavat hitrost in pogledam u špegu...in kaj vidm...en avto ko mi že čist odzadi tišči.Kako sm se počutu takrat si lohk sam mislete.

Takrat bi se najraj pogreznu v asvalt.

No ja,sej pol je un u avtu vidu da mi nekak ne uspeva in je tut on zmanšu tok hitrost,da sm se lohk nazaj na vozni pas vrnu.

Tok kokr se takrat osmešu na cesti se nism še nikol in upam da je blo tut zadnič.

podobna stvar se mi je večkrat nardila ko sm šou po kaki regionalni cesti prehtevat kak avto, tovornak,....z moro predelano rs50....... :slap:

tko da ne se sekirat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še ena moja ta sramotna.

Letos enkrat prot konc avgusta grem z kolegomi vsak s svojim motorjem prot naši obali.Na Črnem Kalu zavijemo na AC za Koper.Po AC prehitevamo ku se je le dalo (16 letniki z 125-ki,sej veste kako je to,če ste dal skoz).

In jst lih mal pred tunelom dohitim en avtobus ki ga šiba ene 115km/h.Jst pa frajer ane pogledam u špehu da je frej pa dam žmiguc pa začnem prehitevat.Aja vozu sm pa takrat še serisko Yamaho DT125,tist pa gre kokr gre...cca 120km/h.No uglavnem začnem jst bus prehtevat (bus cca 115km/h),že ko sm začnu prehteva sm vidu da bo muka prehtet ker lih tok da sm mim lezu.

In lej...jst komi prilezn do sredine busa,ko ta začne pospeševat,tko da sva čist enako vozila.Jst že čist rdeč v faco,ko sm študiru kaj si folk u busu misle :blush:.In pol jst tko,da bom bus naprej spustu začem počas zmanšavat hitrost in pogledam u špegu...in kaj vidm...en avto ko mi že čist odzadi tišči.Kako sm se počutu takrat si lohk sam mislete.

Takrat bi se najraj pogreznu v asvalt.

No ja,sej pol je un u avtu vidu da mi nekak ne uspeva in je tut on zmanšu tok hitrost,da sm se lohk nazaj na vozni pas vrnu.

Tok kokr se takrat osmešu na cesti se nism še nikol in upam da je blo tut zadnič.

Z leti boš dokupil konje in ti ne bo več nerodno! Nerodno je, ko spoznaš, da si konj postal sam!

Hiti počasi in z andahtjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z leti boš dokupil konje in ti ne bo več nerodno! Nerodno je, ko spoznaš, da si konj postal sam!

Hiti počasi in z andahtjo!

:yes:

Predvsem pa ne se dat sprovocirat avtomobilistom, ki hočejo 'dirkat' s tabo in motorinom, in jih prehitevat za vsako ceno, ker ni hujšega, ko greš na knap prehitevat, pol ti pa on pospeši :xx: ..takega se da najelegantneje zaobit pri kakem semaforju, kjer se mu 'zaštopa' brez bilo kakšnega tveganja, pa še ves zelen je pol v avtu če mu pomahaš malce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok kokr se takrat osmešu na cesti se nism še nikol in upam da je blo tut zadnič.

Dragi moj, res ne vidim, kje naj bi se osmešil - morda le sam pred seboj? :? Sicer je res neumnost začeti prehitevati pri 115, če imaš max 120, a to si vedel le ti in ne avto za teboj in ne voznik busa. Če bi bil jaz avtomobilist za tabo, bi si mislil, da se ti pač ne divja in bi te v mislih celo pohvalil :OK: (no ja, če si imel smolo, je bil tudi on motorist in je takoj vedel, da imaš 'švoh' stvar - ozka guma,auspuh kot slamica za sok ... a tudi take 'švoh' stvari z malce predelave letijo 150+ :angry: ). Avtobusar pa, kateri še predobro ve, kako vozijo motoristi po naših cestah, si je verjetno mislil: 'Ta bo ročko za gas samo pogledal, pa bo šel 180.' .) Za razliko od pogleda od zadaj se v vzvratnem ogledalu ne vidi, a ima cestar za tabo 125 ali 1000 ccm, ker enostavno ni časa, da bi si ogledal vse detalje, podobnost pa je ogromna.

Pri tebi se zaenkrat pojavlja en sam problem - mlad si še ! Pa saj smo bili vsi enkrat taki in VSI smo počeli neumnosti. Sedaj so neumnosti v glavnem hvala bogu mimo, ŽAL pa tudi mladost :cry: . In vsaj še kakih 25 do 30 let mi ne boš verjel: največji užitek je vožnja nekje med 90 in 110, ko lahko opazuješ tudi pokrajino, vidiš srno na jasi, lepo hišo na hribu itd. itd. :wub: Pa gre moja drek pumpa tudi hitreje - da spoznam njene sposobnosti, sem jo enkrat - in res samo enkrat - nateral na 195, več pa res ni šlo. :D

Želim ti še veliko let motorističnih užitkov, vožnjo pa prilagodi sposobnostim motorja, PREDVSEM pa svojim lastnim !

LP, Andi.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Pa gre moja drek pumpa tudi hitreje....

LP, Andi.

Bravo Andi-motor ki ga poganja drek-morš mi povedat kako deluje,pri nas ga je polno pa ne vemo kam z njim,vendar če bo poganjal motor sploh ne bo več problema z njim.Idealno-v vladi jih bojo verjetno kupili zelo veliko-za svoje riti :D

Kolk pa pokuri B)

užitki pa se razlikujejo od posameznika,meni napremer sede ko cik-cakam med avti(prehitevanje),pa ne zato da sem čimprej mimo ampak ker vidiš da se ti neki približuje pa se lahko umakneš in greš mimo.

Najlažje pa se spravjo na takega švoh motorista kakšni jaki frajerji z audijem,mene je en teru od rid pa do logatca.Sj ne da drgač nebi vozu hitr po ovinkih( :yea1: )sam za ritjo mu pa ni blo treba tok vozit.No uglavnem,u logatcu me je prehutu,proti vrhniki pa je vozu70( :headbang: :hmm: ).Ne vem a me je jebu al pa :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje pa se spravjo na takega švoh motorista kakšni jaki frajerji z audijem,mene je en teru od rid pa do logatca.Sj ne da drgač nebi vozu hitr po ovinkih( :yea1: )sam za ritjo mu pa ni blo treba tok vozit.No uglavnem,u logatcu me je prehutu,proti vrhniki pa je vozu70( :headbang: :hmm: ).Ne vem a me je jebu al pa :wacko:

kadar se mi kdo nalima na rit (z mofo ali avtom) se potrudim, da ga čimprej spustim mimo in si prihranim razmišljanje o tem kdo me je al ni jebov v glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadar se mi kdo nalima na rit (z mofo ali avtom) se potrudim, da ga čimprej spustim mimo in si prihranim razmišljanje o tem kdo me je al ni jebov v glavo...

Od planine do kalc je dolga ravnina-je imel šanso prehitet pa je ne izkoristu.V logatcu pa je šel mimo po tem ko sem zavil na stransko cesto(sm se ustrašu da je kakšen letečman :huh: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... užitki pa se razlikujejo od posameznika,meni napremer sede ko cik-cakam med avti(prehitevanje) ...

... u logatcu me je prehutu,proti vrhniki pa je vozu70( :headbang: :hmm: ).Ne vem a me je jebu al pa :wacko:

Ej, užitkov je na motorju na tone, tudi cik-cak med avti. Ga poznam, da ne bo nesporazumov, hehe. In prav vsi so dopustni, dokler so vsaj kolikor toliko v skladu s predpisi in dokler z njimi ne ogrožaš sebe in drugih.

Kar pa se tiče idiota v Audiju - seveda te je jebu ! Tudi take neumnosti sem že večkrat doživel, reagiram pa na dva načina (odvisno od razpoloženja):

- čim prej ga spustim naprej (na odprti cesti) ali

- se postavim tik ob črto in začnem voziti po predpisih (striktno upoštevam vse omejitve hitrosti,večkrat rahlo stisnem ročico za bremzo, ravno toliko, da se prižge zavorna luč, a bremza še ne prime, itd.).

Saj poznaš tisto - Imperij vrača udarec ali Ti mene jebal boš ne!

Pa en lep pozdrav vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, užitkov je na motorju na tone, tudi cik-cak med avti. Ga poznam, da ne bo nesporazumov, hehe. In prav vsi so dopustni, dokler so vsaj kolikor toliko v skladu s predpisi in dokler z njimi ne ogrožaš sebe in drugih.

Kar pa se tiče idiota v Audiju - seveda te je jebu ! Tudi take neumnosti sem že večkrat doživel, reagiram pa na dva načina (odvisno od razpoloženja):

- čim prej ga spustim naprej (na odprti cesti) ali

- se postavim tik ob črto in začnem voziti po predpisih (striktno upoštevam vse omejitve hitrosti,večkrat rahlo stisnem ročico za bremzo, ravno toliko, da se prižge zavorna luč, a bremza še ne prime, itd.).

Saj poznaš tisto - Imperij vrača udarec ali Ti mene jebal boš ne!

Pa en lep pozdrav vsem skupaj, Andi.

Meni se kdaj zgodi v avtu, da se lokalni frajerji za takimi jajci kot so: Clio, 206, Golf3, Punto, ki imajo gor za 200kg grdih spojlerjov in 2KW muzike, seveda 1.2mašina, neki pičit v rit. Gassss in že jih ni več :D

Celo kaki z Golfom3 GTI me enkrat ni mogu držat, jest pa s tisto mojo 90KM kripo :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gassss in že jih ni več :D

Jasno, to je tretja možnost, na katero sem pozabil. Prestavo ali dve nižje, pa gas, pa ima frajer nos do jajc. :kva2: :kva2:

In ker se taki 'frajerji' ponavadi ne vozijo s Ferariji in Poršeji, ti že povprečen 250 ccm motor nudi zadosti pospeškov za hitri pobeg. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, to je tretja možnost, na katero sem pozabil. Prestavo ali dve nižje, pa gas, pa ima frajer nos do jajc. :kva2: :kva2:

In ker se taki 'frajerji' ponavadi ne vozijo s Ferariji in Poršeji, ti že povprečen 250 ccm motor nudi zadosti pospeškov za hitri pobeg. :OK:

:grrr

razen če zzr 250 ni povprečen motor?!? :hmm:

PS:pobegneš že,samo te lahko kaj hitro ulovijo.Če bi mel pa rs250 bi bla pa druga zgodba :kva2: :kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja ta sramotna.

Letos enkrat prot konc avgusta grem z kolegomi vsak s svojim motorjem prot naši obali.Na Črnem Kalu zavijemo na AC za Koper.Po AC prehitevamo ku se je le dalo (16 letniki z 125-ki,sej veste kako je to,če ste dal skoz).

In jst lih mal pred tunelom dohitim en avtobus ki ga šiba ene 115km/h.Jst pa frajer ane pogledam u špehu da je frej pa dam žmiguc pa začnem prehitevat.Aja vozu sm pa takrat še serisko Yamaho DT125,tist pa gre kokr gre...cca 120km/h.No uglavnem začnem jst bus prehtevat (bus cca 115km/h),že ko sm začnu prehteva sm vidu da bo muka prehtet ker lih tok da sm mim lezu.

In lej...jst komi prilezn do sredine busa,ko ta začne pospeševat,tko da sva čist enako vozila.Jst že čist rdeč v faco,ko sm študiru kaj si folk u busu misle :blush:.In pol jst tko,da bom bus naprej spustu začem počas zmanšavat hitrost in pogledam u špegu...in kaj vidm...en avto ko mi že čist odzadi tišči.Kako sm se počutu takrat si lohk sam mislete.

Takrat bi se najraj pogreznu v asvalt.

No ja,sej pol je un u avtu vidu da mi nekak ne uspeva in je tut on zmanšu tok hitrost,da sm se lohk nazaj na vozni pas vrnu.

Tok kokr se takrat osmešu na cesti se nism še nikol in upam da je blo tut zadnič.

Nič se sekirat !!!Če ni šlo pač ni šlo.Vseeno si pametno naredil, da si zmanjšalin šel za njega! Imam 10X več kubikov in nekaj konjev več, pa se tudi 90 peljem , pa gre bus ali kombi mimo : Pa kaj ?? Uživam v vožnji, ko mi je pa jih pustim daleč zadaj. In tudi ti jih boš lahko ko boš VEČJI!!! Le po pameti vozi, da boš dolgo naš !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se sekirat !!!Če ni šlo pač ni šlo.Vseeno si pametno naredil, da si zmanjšalin šel za njega! Imam 10X več kubikov in nekaj konjev več, pa se tudi 90 peljem , pa gre bus ali kombi mimo : Pa kaj ?? Uživam v vožnji, ko mi je pa jih pustim daleč zadaj. In tudi ti jih boš lahko ko boš VEČJI!!! Le po pameti vozi, da boš dolgo naš !!!

Bog nam daj čimveč takih, kot si ti ! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni se kdaj zgodi v avtu, da se lokalni frajerji za takimi jajci kot so: Clio, 206, Golf3, Punto, ki imajo gor za 200kg grdih spojlerjov in 2KW muzike, seveda 1.2mašina, neki pičit v rit. Gassss in že jih ni več :D

Celo kaki z Golfom3 GTI me enkrat ni mogu držat, jest pa s tisto mojo 90KM kripo :lol1: :slap:

Ja kakšen avto pa so ti, za božjo voljo, kupili starši? Ferrarija? Da so za tebe Clio, Punto, Golf itd. jajca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj, res ne vidim, kje naj bi se osmešil - morda le sam pred seboj? :? Sicer je res neumnost začeti prehitevati pri 115, če imaš max 120, a to si vedel le ti in ne avto za teboj in ne voznik busa. Če bi bil jaz avtomobilist za tabo, bi si mislil, da se ti pač ne divja in bi te v mislih celo pohvalil :OK: (no ja, če si imel smolo, je bil tudi on motorist in je takoj vedel, da imaš 'švoh' stvar - ozka guma,auspuh kot slamica za sok ... a tudi take 'švoh' stvari z malce predelave letijo 150+ :angry: ). Avtobusar pa, kateri še predobro ve, kako vozijo motoristi po naših cestah, si je verjetno mislil: 'Ta bo ročko za gas samo pogledal, pa bo šel 180.' .) Za razliko od pogleda od zadaj se v vzvratnem ogledalu ne vidi, a ima cestar za tabo 125 ali 1000 ccm, ker enostavno ni časa, da bi si ogledal vse detalje, podobnost pa je ogromna.

Pri tebi se zaenkrat pojavlja en sam problem - mlad si še ! Pa saj smo bili vsi enkrat taki in VSI smo počeli neumnosti. Sedaj so neumnosti v glavnem hvala bogu mimo, ŽAL pa tudi mladost :cry: . In vsaj še kakih 25 do 30 let mi ne boš verjel: največji užitek je vožnja nekje med 90 in 110, ko lahko opazuješ tudi pokrajino, vidiš srno na jasi, lepo hišo na hribu itd. itd. :wub: Pa gre moja drek pumpa tudi hitreje - da spoznam njene sposobnosti, sem jo enkrat - in res samo enkrat - nateral na 195, več pa res ni šlo. :D

Želim ti še veliko let motorističnih užitkov, vožnjo pa prilagodi sposobnostim motorja, PREDVSEM pa svojim lastnim !

LP, Andi.

Za vse ki imate moperle, bi priporočal da si nabavite motorje(čim prej ko je to mogoče)

pa bote lahko prehitevali tudi avtobuse, tovornjake in podobno cestno nesnago. :lol1: :lol1: :lol1:

Aja pa še nekaj za Andija.

Motoristi so si med seboj različni . Eni lahko opazujejo (opazujemo) naravo tudi pri 200km/h. :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Motoristi so si med seboj različni . Eni lahko opazujejo (opazujemo) naravo tudi pri 200km/h. :grrr :grrr

Res je. Eni jo celo opazujejo zelo od blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Eni jo celo opazujejo zelo od blizu.

Ampak ne tisti pri 200 km/h. Tam luč ugasne takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še nekaj za Andija.

Motoristi so si med seboj različni . Eni lahko opazujejo (opazujemo) naravo tudi pri 200km/h. :grrr :grrr

Vse verjamem.

Za nekatere pač fizika in t.i. 'tunel efekt' ne veljata. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadar se mi kdo nalima na rit (z mofo ali avtom) se potrudim, da ga čimprej spustim mimo in si prihranim razmišljanje o tem kdo me je al ni jebov v glavo...

Jaz mu dam pa lekcijo. Še nikoli se nihče ni prav dolgo"limal" name.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!