Skoči na vsebino

Žiri 2007 08.06.-10.06.


Vale

Priporočene objave

Za vse tiste,ki jih daje domotožje po blatu imamo izkopano jamo 20x4 m!Za blat garantirama!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa Akrapovič glavna nagrada v pluvanju govejih oči, se mi pa zdi, da bo huda konkurenca. :naughty: Jah kva pa je drgač kot, popit en šnopc, potem si pa domišljaš, kako ti akrapo prede :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Klajba pol te pa lohk že kr napišem na listek da boš prvi demonstrirav za vse tiste k še niso videl tega... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod volk umir se :angry: boš ti vidu kandidati k men :P zdej pa še za pir ne dobiš k se tok grd do mene obnašaš B) B) B)

No, če pa je za pir, pa menjam

Sam da se je.. !

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem a je bil v žireh že kdaj blat B) skos je sam sončk mormo očala noset B) :) ;)

Dan potem :grim

rdeče oči

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prav nič, saj smo navajeni teh scen......... :winkiss: :naughty:

Kakšnih scen :eek:

to je umetnost :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah volk ti morš pa vse po pravic povedat :angry: ;)

A ja pa še to če kerga zanima kakšne so letošne majce in boxarce in kape si lohka ogledate na naši spletni strani

http://www.sairach-club.si ----> prodaja

Tangice so pa na žalost še v tisku ker je z njimi pač več dela (tko kt v ponavad več dela z babam kot z deci) ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Klajba pol te pa lohk že kr napišem na listek da boš prvi demonstrirav za vse tiste k še niso videl tega... :P

Če ga mi brš daš, zakej pa ne :lol1: , drgač pa mal reklame na škodva jel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej nisem reku de je kej narobe an... sam rabmo enga poskusnga zajčka za vse tiste k še niso vidl kak to poteka. :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej nisem reku de je kej narobe an... sam rabmo enga poskusnga zajčka za vse tiste k še niso vidl kak to poteka. :OK: :lol1:

:lol1: :lol1: , ti sam ana majca bi mi pa lahk paslal gar na Vrsnik, de začnem mal zno usmajet ke pa svit :naughty: , pa adzat nalimajte una lanska slika tipa ka ga je glih plunu :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ga bomo pa ta vikend mal......... :naughty: :rolleyes: :naughty: :rolleyes:

A že spet. :rolleyes: Mene bo razžrl od telih zborov letos :evilgrin: 8 jih mam že za sabo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že spet. :rolleyes: Mene bo razžrl od telih zborov letos :evilgrin: 8 jih mam že za sabo :naughty:

Zekko, jest pijem zatu, de avkohol uničujem, ka je tega hudiče tuk na svit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OGLEJTE SI IZVRSTNE NAGRADE:

Mixi foto natečaj na 9. motozboru v Žireh

Podjetje Mixi Foto Video, v sodelovanju z organizatorjem moto zbora MK SAIRACH, prireja nagradni foto natečaj, ki bo potekal ta vikend, 8., 9. in 10. junija v Žireh. Vsi ljubitelji fotografije in motorjev ste torej vabljeni na 9. tradicionalni moto zbor v Žireh, kjer vam poleg brezplačne vstopnine in kampiranja nudijo še polno rock n' roll glasbe, razvedrilnih iger, izdelavo airbrush-ev in tatoo-jev ter nenazadnje tudi hrano in pijačo.

Vrhunec moto zbora je v soboto, 9. junija 2007, ko se zbere največ obiskovalcev iz celotne evrope, na glavnem odru pa je poleg koncerta glavna atrakcija tudi strip-tease. V soboto bo tudi največ priložnosti za fotografiranje.

Fotografiranje je v soglasju z organizatorjem dovoljeno.

Letos pa smo vam pripravili novost. Vse fotografije bodo predstavljene in ocenjene na spletni strani www.e-fotografija.com. Lahko jih pošljete tudi na naš elektronski naslov skupaj z osebnimi podatki. Pripravite jih v JPEG (.jpg) formatu največje širine 1500 pik. Poslane fotografije bo ocenila strokovna komisija, do konca meseca junija. Seveda pa najboljši ne boste ostali samo pri hvali, zato smo pripravili lepe nagrade.

NAGRADE:

1.: digitalni fotoaparat NIKON CoolPix L10 v kompletu + MIXILAB BON za razvijanje fotografij MIXILAB v vrednosti 10€

2.: MP3 predvajalnik PQI mTrix + kartica SD PQI 1GB + MIXILAB BON za razvijanje fotografij v vrednosti 5€

3.: USB ključ Mr. Flash 512MB + MIXILAB BON za razvijanje fotografij v vrednosti 5€

4. do 10. nagrada: BON za razvijanje fotografij v vrednosti 5€

Najboljše fotografije bodo tudi objavljene na spletnih straneh www.mixilab.tv, www.e-fotografija.com in v naslednji številki revije e-Fotografija.

Lahko si ogledate še na njihovi strani: http://www.mixi.tv ---> mixilab

Me zanima za fotografiranje.Na koga se je treba obrnt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima za fotografiranje.Na koga se je treba obrnt?

Kaj te zanima? Obrneš se lohk na mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zekko, jest pijem zatu, de avkohol uničujem, ka je tega hudiče tuk na svit :whistle:

Oja sej tist pa tud jest rad alko uničujem :naughty: Sam ponavad je tk da ga ja volim

a on mene baca :wacko: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva bajkerja iz Nemčije pršla dones okol dveh glih pred največjim nalivom .) svaka čast njima :worship:

post-10179-1181073927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva bajkerja iz Nemčije pršla dones okol dveh glih pred največjim nalivom .) svaka čast njima :worship:

Aj tole Pihl iz Minhna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že spet. :rolleyes: Mene bo razžrl od telih zborov letos :evilgrin: 8 jih mam že za sabo :naughty:

ZEKKO!!!

kr te ne ubije te okrepi....

jest sm ze nesmrten O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZEKKO!!!

kr te ne ubije te okrepi....

jest sm ze nesmrten O:-)

Kod pa piše da me nav :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morebiti se v petek narišem gor.... :whistle:

OOO majster...Ti če boš mislu resno za petek me pokliči, če se prej ne slišmo, jest grem 100% :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridemo pogledat, pa kako fotko narest. :photo: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!