Skoči na vsebino

Žiri 2007 08.06.-10.06.


Vale

Priporočene objave

Najbul je bit pijan

ka je pal brž use bel raun

:hmm: čak, čak, eh navim, mislem de je Lovšin glih mal drgač piu, al kak :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne jst ne O:-) jst sam mislem...

Hm če pa spet samo misliš, zihr ne bo nič pametnga od tebe :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm če pa spet samo misliš, zihr ne bo nič pametnga od tebe :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

opa kak kompliment, a je kdaj kej pametnga blo? :lol1: :naughty: :lol1:

zanimiu... :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se zgodi sam ne smeš prezgodi omagat. Čene res vse najboljše stvari prekomiraš, zjutri pa u mater kok je blo fajn... :headbang: :headbang: :headbang: :whistle: :whistle: :kva1:

a ti to meni........... :fight1: :fight1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZEKKO - reševalci bodo ta pravi......mislim vsaj Miha je ful kul, sam prav, da ne sme nč pit, ker bo v službi......ampak :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma no dobr...nism nevem kolk zahtevna :lol: :whistle:

merila :hmm: a kar mere rajš povem ? :lol1: :lol1: ;)

mah ne no...če pravijo da je za videt kej....pol ok...jim vrjamem :grim .....samo če pa ne bo :evilgrin:

pol pa se me pazite :whistle: :evilgrin: :yes: O:-) O:-)

14 dni pa je v Žireh zbor pol pa Medvode a greva aa najbolš da z šotori :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZEKKO - reševalci bodo ta pravi......mislim vsaj Miha je ful kul, sam prav, da ne sme nč pit, ker bo v službi......ampak :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ja prov,bom pa jest namest nega kej vase uliv :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČUDN, BOVA SKUPI, AL KAJ :naughty: :winkiss:

Glede na to,da sem ti dolžan osebno in klub tudi veliko količino malinovca,se za tvojo alko izobrazbo pod taktirko hrabrega Zekkota sploh ne bojim! :rolleyes: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjanci..... :evilgrin: O:-) :xx:

Prosim pazi na izraze,kajti mi nismo to kar si ti misliš! Mi smo samo tvoji pomočniki pri uničevanju alkohola, kajti bojimo se za tebe, ker potem bi pa ti (ker si pač dobra duša)hotel vse sam skonzumirat in verjetno ne bi bilo najboljše za tebe. :kva2: :kva2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim pazi na izraze,kajti mi nismo to kar si ti misliš! Mi smo samo tvoji pomočniki pri uničevanju alkohola, kajti bojimo se za tebe, ker potem bi pa ti (ker si pač dobra duša)hotel vse sam skonzumirat in verjetno ne bi bilo najboljše za tebe. :kva2: :kva2: O:-)

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mihc, ti sam pazi, ker je u Žireh kar nekaj...jarkov :whistle:

hhmmm..jarki tam niti niso tak problem....bolj tist potok k teče mimo zgornjega kampa :whistle:

tm so se dogajale čudne stvari :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhmmm..jarki tam niti niso tak problem....bolj tist potok k teče mimo zgornjega kampa :whistle:

tm so se dogajale čudne stvari :alien1:

Zakva???

Aj kšn vidu palčka Smuka :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to,da sem ti dolžan osebno in klub tudi veliko količino malinovca,se za tvojo alko izobrazbo pod taktirko hrabrega Zekkota sploh ne bojim! :rolleyes: :devil:

sem mislila, da si že pozabil...... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZEKO k bi bil sam palček smuk bi blo še vredo;)

A si slišou k je nam letos bog poklonu cel vikend lepga vremena.... Baje se je Irenca 1 teden pogajala z nim da je naprosla lep vreme:) :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZEKO k bi bil sam palček smuk bi blo še vredo;)

A si slišou k je nam letos bog poklonu cel vikend lepga vremena.... Baje se je Irenca 1 teden pogajala z nim da je naprosla lep vreme:) :P :whistle:

Letos bi blo bol če se nebi nč pogajala.Sej je bol če je mal bl čudn vreme :kva2: bo saj mal man za delat :D

ja ej pa blat nav treba delat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bi blo bol če se nebi nč pogajala.Sej je bol če je mal bl čudn vreme :kva2: bo saj mal man za delat :D

ja ej pa blat nav treba delat :naughty:

še od lani nisem spucala čevljev, se prav nič ne bojim, da ne bi bilo blata :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še od lani nisem spucala čevljev, se prav nič ne bojim, da ne bi bilo blata :P :P :P :P

Izvoli tvoje čevlje direkt z zborapost-12931-1180683052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še od lani nisem spucala čevljev, se prav nič ne bojim, da ne bi bilo blata :P :P :P :P

temu ti praviš čavlji :eek: .....za v Žiri :lol1:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva???

Aj kšn vidu palčka Smuka :kva2: :kva2:

ko bi bil sam palček smuk... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!