Skoči na vsebino

Prodaja motorja


mAc10

Priporočene objave

Ko si overil pogodbo, si prepisal motor na kupca. Problem je edino, ker je zavarovalna polica na tvoje ime in v primeru nezgode se stvari znajo zakomplicirat.

On mora skleniti novo zavarovalno polico na svoje ime in tebi poslati kopijo, da lahko prekineš svojo polico.

Kupcu moraš dati polico brez kupončkov, da on to lahko uredi.

Ja jaz razumem celoten postopek; ampak jest sprasujem kaj narediti, ce tega kar je pisano v bold, kupec ne naredi?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz razumem celoten postopek; ampak jest sprasujem kaj narediti, ce tega kar je pisano v bold, kupec ne naredi?!

Obrni se na AMZS pa ti bodo vse povedal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ali mogoče kdo ve če to drži:

če motor, ki si ga imel manj kot 3 leta prodaš, da moraš plačat še davek 20%, zaradi preprodaje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče kdo ve če to drži:

če motor, ki si ga imel manj kot 3 leta prodaš, da moraš plačat še davek 20%, zaradi preprodaje :?

ma ne serji :slap:

prodaš pa prepis narediš za dva Prešerna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je bil en tak beden zakon, ja. Si ga moral imeti nek določen čas. Če si ga prodal pred iztekom tega obdobja, je bil pa res nek davek. Koliko in kakšen čas, pa sem že pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bo to držalo,razen v primirih ko je bilo vozilo kupljeno z oprostitvijo davka (invalidi,firme).

Torej če imaš pravico do vozila brez davka,ga kupiš in če ga prodaš pred iztekom zakonskega roka(3-5let)si dolžan plačat komplet davek.Mislim pa,da to ne obstaja več :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče kdo ve če to drži:

če motor, ki si ga imel manj kot 3 leta prodaš, da moraš plačat še davek 20%, zaradi preprodaje :?

Sem jih imel v zadnjih letih ene par, vse manj kot 3 leta, pa nisem nikoli plačal. Prepis pri posredniku+overovitev na občini. Vsega skup NAJVEČ 4 jurje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!