Skoči na vsebino

MK VOLKOVI


mick

Priporočene objave

Zahvaljujemo se vsem motoristom, prijateljem in znancem, ki ste prišli na otvoritev naših klubskih prostorov.

Volkovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me ni bilo tam, ampak sta Hrco in Tinchi potrdila, da je plac res lepo zrihtan in da ste za obiskovalce nadvse prijetno poskrbeli...

Cestitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so Vaši klubski prostori?

Ali nameravate v bodoče organizirati kakšna srečanja/koncerte?

Kakšen odpiralni čas imate?

:) mogoče je bil pa smajli kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp ... hvala za družbo, postrežbo .... mrzu pir in odojek .... :OK:

Sej bi še ostal in kakšno rekl, ampak so na žalost klicale druge obveznosti ... :cry:

... pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Volkovom za prisrčen sprejem. Golaž je bil odličen, na odojka pa na žalost nisem mogel počakati :cry:

Kljub vsemu svaka čast za prostore in postrežbo.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:krneki: maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volkovi mamo brlog na Sneberski cesti v Ljubljani. Trenutno še nimamo odprto za nečlane kluba (baje so inšpektorji na tem področju zlo zoprni), ampak moboče se v kratkem na tem področju kaj spremeni.

Tudi v mojem imenu hvala vsem, ki ste prišli na otvoritev, predvsem pa sosedom, ki so pokazali veliko mero tolerance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOČM SLIKE VIDT :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Še posebi une, katere sem zamudu :P :P :P

zdj mi je pa full žal ... :slap: :slap:

lp

maus

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

atv2: in zakaj nisi povedal,da imate otvoritev :angry2: ... :D :D :D

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volkovi mamo brlog na Sneberski cesti v Ljubljani. Trenutno še nimamo odprto za nečlane kluba (baje so inšpektorji na tem področju zlo zoprni), ampak moboče se v kratkem na tem področju kaj spremeni.

lahko imaš člane in "člane", ki imajo iskaznico samo toliko da lahko poceni pivo pijejo pri vas brez bojazni pred inšpekcijo. je izvedljivo brez problema .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko imaš člane in "člane", ki imajo iskaznico samo toliko da lahko poceni pivo pijejo pri vas brez bojazni pred inšpekcijo. je izvedljivo brez problema

Sej to se skriva v tistem " morda se bo v kratkem kaj spremenilo":033

cagiva sorry, ampak lohk sm jih sam 5 povabu. Valda štekaš, da so mele ženske prednost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej so mi povedal da ste mel odojka! Svinjarija.....

PS: a ga je še kej ostal:)

hehe zmankal ga je v parih minutah:) komi sm se prigrebu do rebrc, mljac... ampak tut golaž je biu odličen, blo ga je pa tok, da bi ga lohk zjutri namest kisle župce, če ga en neb pozabu zapret :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva sorry, ampak lohk sm jih  sam 5 povabu. Valda štekaš, da so mele ženske prednost ;)

...aja...ste mel omejen,...ni panike .) ....itaq da boš raj ženske povabu,...jz bi jih tud :grim :grim :grim .....

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!