Skoči na vsebino

moto srečanje MK Lisjak 24. in 25. 6. 2005


tom

Priporočene objave

MK Lisjak iz Apaške doline prireja 24. in 25. 6. drugo srečanje motoristov v Zgornjem Konjišču pri Gornji Radgoni.

Program:

24.6.:

16.00 Promocija MINIMOTO

19.00 glasbeni program s skupinama Toti Štirje in Desmis iz Lj.

Sledi presenečenje za predstavnice nežnejšega spola.

25.6.:

Proslavitev praznika državnosti

14.00 Godba na pihala

16.00 Panoramska vožnja

20.00 Koncert HEAT BAND iz Izole in gostje večera D' KWASCHEN RETASHY

-presenečenje za moške

-bogat srečelov

-VSTOP PROST

-MOŽNO KAMPIRANJE

-za hrano bo skrbel mojster srbske kuhinje

Srečanje bo ob vsakem vremene, tudi v pokritem prostoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv izbor glasbenih improvizatorjev!

Prosim, če lahko kdo objavi fotografije obiskovalcev in nstopajočih po dogodku!

:alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No kak je zdaj? Pride kdo od motosvetovcev ta petek ali v soboto v konjišče? Da vem, če bom končno imel možnost spoznat koga od vas in kakšno rečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme verjetno midva z Jaso priromama do tja.

(Sem v Lotmerki že enega vašega vlekla za rokav ki te je to Apaška dolina in mi je prav prijazno razložil :grim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne bi škodilo,če bi malo opisal,kako se do tega konjišča sploh pride... :blush:

Saj menda ne pričakujete le lokalnih bajkerjev,kajne? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem našel nekaj. Upam, da bo zemljevid dovolj, če pa komu še kaj ne bo jasno pa naj kar vpraša.

post-135-1119513657.jpg

Torej do samega konjišča je več poti. Pa bom probal opisat nekaj variant:

1. Maribor - Lenart - Trate - potem pa proti Apačam - po pribl. 2 km vožne se zavije z glavne ceste levo - še pribl. 2 km vožne po stranski cesti - evo Konjišče.

2. Maribor - Šentilj - Sladki Vrh - Trate - potem pa dalje enako kot pri 1.

3. Maribor - Lenart - proti Gornji Radgoni - kak kilometer pred Radgono, v Podgradu zaviješ levo proti Apačam - pot skozi Apače in še 10 km dalje - zaviješ desno spet na tisto stransko cesto proti samem Konjišču.

4. Murska Sobota - Radenci - Gornja Radgona - v Podgradu desno proti Apačam - naprej kot pri 3.

No mislim, da zdaj pa nebi smelo bit problemov z iskanjem same lokacije. V bližini samega srečanja, pa tako mislim, da bodo postavljene table, ki vas bodo vodile na prizorišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naju ne bo ko nisi napisal kak se do tja pride s ptuja in moj šufer pol ne zna .)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kak se pride s Ptuja? Niti ceste nimas vrisane... :angry: :angry:

:lol1:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej do samega konjišča je več poti. Pa bom probal opisat nekaj variant:

1. Maribor - Lenart - Trate - potem pa proti Apačam - po pribl. 2 km vožne se zavije z glavne ceste levo - še pribl. 2 km vožne po stranski cesti - evo Konjišče.

2. Maribor - Šentilj - Sladki Vrh - Trate - potem pa dalje enako kot pri 1.

3. Maribor - Lenart - proti Gornji Radgoni - kak kilometer pred Radgono, v Podgradu zaviješ levo proti Apačam - pot skozi Apače in še 10 km dalje - zaviješ desno spet na tisto stransko cesto proti samem Konjišču.

4. Murska Sobota - Radenci - Gornja Radgona - v Podgradu desno proti Apačam - naprej kot pri 3.

No mislim, da zdaj pa nebi smelo bit problemov z iskanjem same lokacije. V bližini samega srečanja, pa tako mislim, da bodo postavljene table, ki vas bodo vodile na prizorišče.

Dobr si to opisal :OK:

Zdaj pa še samo kakšno mrzlo pivo zrihtajte :beer1: Pa lep vreme vsaj za dve osebi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobro no, opisal sem več variant za tiste, ki ne poznajo tolko naših krajev. Pa sem se kot izhodiščno mesto najbolj orientiral na Maribor, dalje pa naj vsak izbere kakor mu paše. Se mi pa zdi najbolj fajn pot preko Šentilja in Sladkega Vrha - se nabere kar nekaj ovinkov tudi za na koleno.

Če pa komu paše pa lahko gre tudi čez Golico in potem po Route 69 do Murecka ali BadRadgesburga in potem do Konjišča. Varian je ogromno...

Ja vreme obljubljajo lepo, razen možnosti kakšnih vročinskih neviht ob popoldnevih. No upam, da se nas bo vreme usmililo. Hladno pivo bo, pa tudi sence bo dovolj za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kak se pride s Ptuja? Niti ceste nimas vrisane...  :angry:  :angry:

:lol1:

sam kompas rabis .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že bil na prizorišču srečanja in kolko sem videl, je že postavljenih kar nekaj šotorov :OK:

Sem pa opazil da ni ravno kakšnih posebnih tabel, ki bi vodile na srečanje. Vglavnem z glavne ceste Apače - Trate se proti Konjišču zavije v naselju Vratja Vas (glej tablo Športno rekreacijski center Konjišče).

Pa še eno dobro namerni nasvet vsem, ki mislite ostati tam v večernih urah ali pa celo kampirat...zaradi bližine reke Mure znajo bit ob večerih komarji kar nadležni, tako da priporočam kakšno sredstvo za odganjanje komarjev. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eno dobro namerni nasvet vsem, ki mislite ostati tam v večernih urah ali pa celo kampirat...zaradi bližine reke Mure znajo bit ob večerih komarji kar nadležni, tako da priporočam kakšno sredstvo za odganjanje komarjev. .)

škaf in sod nafte :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škaf in sod nafte  :OK:

Štuhi, če boš vsaj tolk gaziran, v kar nekako ne dvomim :devil:, kot na prejšnjih zborih se ti ni treba komarjev bat ! :devil: :devil: :whistle:

LP Jaša

Popravljeno . Popravil Jasa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!