Skoči na vsebino

ktm 400 lc 4


mirko ktm

Priporočene objave

imam ktm 400 lc 4 letnik 95, ni starterja, ni akumulatorja, kar naenkrat je pričel kurit žarnice najprej zadnjo nato še spredaj kratko. regulator je drag a je kaka druga varianta za uredit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj! Jaz sem imel enak problem na moji lc4 620 letnik 95, vse sem probaval pa ni nič pomagalo tko da sem na koncu zamenjal rele pol je bil pa mir. Res pa je da je rele zelo drag. l.p .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj! Jaz sem imel enak problem na moji lc4 620 letnik 95, vse sem probaval pa ni nič pomagalo tko da sem na koncu zamenjal rele pol je bil pa mir. Res pa je da je  rele zelo drag. l.p  .)

kaksen rele pa je to bil, kje pa je, zakaj se rabi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi se dalo rešit s nekim elektro relejam ki bi ga šel iskat v kako elektro trgovino, vpraši kakega dobrega štromarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crknu al pa odklopu se ti je volt regulator, stvar pa je vidna nekje pod desno bočno plastiko

original je kar drag, se pa da dobit univerzalne reglerje, samo mogoče je problem, ker ima KTM izmenično napetost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj! Jaz sem imel enak problem na moji lc4 620 letnik 95, vse sem probaval pa ni nič pomagalo tko da sem na koncu zamenjal rele pol je bil pa mir. Res pa je da je  rele zelo drag. l.p  .)

Tega je že kar dolgo, ampak če se prav spomnim, je nekje pod sedežem,oz pristrani. Je pa podolgovata zadeva srebrne barve z hladilnimi rebri. l.p. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!