Skoči na vsebino

Poraba bencina motorjev


Gregs

Priporočene objave

Se mi zdi :hmm: da sem nekje napisou, da moj a CBRa l.93 pije 5.5 litra na 100 km... no, to trditev popravljam. Prasica je žrla 12+ na Grobniku... sm še brez bencina ustou :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred nekaj tedni smo se odpravili na morje relacija Kranj-LJ-Logatec-Postojna-Portorož-in nazaj isto....

stil vožnje LT in tudi SS na določenih odsekih,...povprečna hitrost recimo okol 120km/h

v Kranju natankal polno,se pravi 18 litrov...prevozili smo ca. 320km in do Kranja mi ni blo treba tankat :grim :devil:

cbr900 l.95 :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi :hmm: da sem nekje napisou, da moj a CBRa l.93 pije 5.5 litra na 100 km... no, to trditev popravljam. Prasica je žrla 12+ na Grobniku... sm še brez bencina ustou :headbang:

Se strinjam... grobnik je hudič za benzin! Jest sem 27. šu 3x tankat tisto 98 župco, ki je 1/3 dražja kot pri nas <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj GS 1150, voznja sam, v dveh pa AC in magistralkah povprecno popije 5,2l, 98 oktanca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam... grobnik je hudič za benzin! Jest sem 27. šu 3x tankat tisto 98 župco, ki je 1/3 dražja kot pri nas <_< .

Ja... mater jim hrvatsku :P Sej sm poj tut jest drug dan na tankštel stal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... mater jim hrvatsku :P Sej sm poj tut jest drug dan na tankštel stal...

zakwa ne probaš na kurilca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa ne probaš na kurilca :P

A da se mi poj ventili zamašijo od tistga mazuta :lol1:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Men suzika 600 l.00 že dolg časa ni pila 6/100 km, ker kadar jo pelem na sprehod, sploh na Kočevje pije gladkih 10 litrčkov. lahk bi reku za zjokat sam pol tud jest pijem k ona, ko se ustavim ker švicnem k konj od adrenalinčka, endorfinčka ipd. :kva2:

Hja to je tko al počas špranciraš al pa daš duška obema.

res pa je, da se kaka tisočka še zdaleč tko ne zmatra ampak pije pa še vedno zadosti :doze:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moja poraba. Če se kvalificiram glede vožnje nekje LT, pa na vsake kvatre mal adrenalina iz sebe(po ravnem) + dva na motorju- pol znese 5,5 l/100 :) zadovoln, pa če mam kestl 26l pol pa že nekam pridem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDM 900, cca 100km v dvoje ostalo solo LT temperatura med 10 in 20, veliko ovinkov, prelaz... 352km in 16,7 l. Pomeni 4,74 l/100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

DT125...off-road:do 10l/100km,mestna vožnja:od 6-8l/100km,relacija:prb.5l/100km

TDM900...mestna:od 6,5-7,5l/100km,relacija:pod 5l/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sršen 900....vrti se okol 5,2l na 100km sam ali v dveh skoraj ni razlike..... :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kaj 125ccm motorji? Nekaj malo se oglašate voznikii te kategorije. Moj Daystar VL125E popije 2,6l pri polni obremenitvi (žena + jaz) tudi preko Vršiča. Tako z enim tankom narediva preko 500km in potem dolijeva ca 13l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kaj 125ccm motorji? Nekaj malo se oglašate voznikii te kategorije. Moj Daystar VL125E popije 2,6l pri polni obremenitvi (žena + jaz) tudi preko Vršiča. Tako z enim tankom narediva preko 500km in potem dolijeva ca 13l.

Motorji se začnejo nekje z vsaj 500 ccm. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Motorji se začnejo nekje z vsaj 500 ccm. :OK:

Še ena tvojih pametnejših izjav. Preberi si definicijo in kategorizacijo, pa boš zvedel kje se "začnejo motorji".

ON TOPIC:

Kolega ima TA staro 3 leta, porabi pa mu do 7 litrov.

Moja krava jih spije okoli 8.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, po vseh teh objavah vidim da spadam z mojim Gixerjem 1000 v kategorijo nešparovnih voznikov :blush: . Saj do sedaj še nisem zabeležil manjše od 8l porabe na 100km, večjo pa že večkrat :cry: . To velja tudi za dokej umirjeno vožnjo hitrosti 90 - 130 km/h vendar kar vedno nad 6k in definitivno pod 11k obrati.

Sicer pa sem mi zdi večji strošek kot tale bencin gume, ki jih bom moral zgleda tudi začeti menjavati 2x letno. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caponord 1000 ---- OD 5-7L/100km .) zadovoljen ----več al manj v dvoje

Se pravi cca. 400km/tank

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Brihta prej v temi o ducatiju si omenju porabo vtr da je okol 8 litrov a je to normalne vožne al neko povprečje

k jst mam zdej na 600 porabo od 7 do 10l

in se mi 8 ne zdi tok velik :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki GSX 1300 R Hayabusa pri polnih obratih v 6 prestavi 13,6 litra neosvinčenega. Dosti, ampak je luštno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSX-R600 mit 25KW Blokada ->5-5.5Litrov, večinoma ožemanje do kolkr gre(ne prou dost) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!