Skoči na vsebino

Poraba bencina motorjev


Gregs

Priporočene objave

Bandit 1200N - čist gol, porabi od 5l do 7,5l. Odvisno od razpoloženja :drunk:

... ne vem kako ti rata tistih 5 l ...

... moj ni šel nikoli pod 5,7...

... povprečno 6,2 ali 6,3 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne vem kako ti rata tistih 5 l ...

... moj ni šel nikoli pod 5,7...

... povprečno 6,2 ali 6,3 ...

:grim

pa nimam nageca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

evo... z mojim suzukijem sv650s sva porabla 1. tank bencina "po cestah" in poraba je 3,6 l/100 km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... z mojim suzukijem sv650s sva porabla 1. tank bencina "po cestah" in poraba je 3,6 l/100 km :whistle:

Jahali so peš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... z mojim suzukijem sv650s sva porabla 1. tank bencina "po cestah" in poraba je 3,6 l/100 km :whistle:

A motor sta mela pa na prikolci pod štangasom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Comet GT650 z večjimi dizami, športnim loncem in odprtim zrakom 5 - 8,5l/100km. Dobrih 5l kuri na turah z zmernim tempom oziroma turah kjer se ne nažiga.. Kadar pa gre za vožnjo bolj po lokalnih ovinkastih cestah, ki jih poznam (ride in podobno) in se motor vrti bolj proti drečemu polju gre pa poraba tudi do 8,5l/100km. V povprečju pa mi zadnje čase kuri 6,5 na 100km, pri precej dinamični vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... z mojim suzukijem sv650s sva porabla 1. tank bencina "po cestah" in poraba je 3,6 l/100 km :whistle:

Sem prej pozabil vprašat..

A mi poveš recept za tako porabo, jaz bi tudi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tale-3,6/100 je mal huda no :hmm:

Ampak men je pa dejansko ratal se peljat z GPZjem 500 mal pod 4 litre. Bla pa je tura iz gorenske na štajersko in nazaj pa ne po avtocesti. V enem dnevu. Nism mogu vrjet, ko sem tankou in ni v rezervar šlo skorej nič benza...

No-samo ne me zj zajebavat de če bi ga še mal bel šparou bi že benz ven mogu zlivat po 100km :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz z mojo 600 RR 2007 nardim okol 280 km z 18imi litri, se pravi je poraba okol 7l.

Men se to zdi kr vredu, pa tud ni neka upokojenska vožnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Suzuki-ja Bandit 600s, l.2002, pije mi od 5, 4- 5,8 litrov, pol sam, pol pa v dvoje.....kilometvrov seveda....naredim z 18 litri cca 350 kilometrov

Popravljeno . Popravil Sharky_dc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res. kako mi je to uspelo, ne vem... bom videla, kako bo zdaj pri drugem tanku...

je pa tako, da ga tut nisem tiščala "še" nad 140 km/h, ker imam izpit komaj 8 dni :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XJR 1,3 med 7,3 in 7,5. Lahko tudi več, ampak nikoli ne tiščim tako dolgo, da bi to lahko eksaktno izmetril. Manj ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha TDR 125 11kw 4,5l/100km. Ga vedno tiščim do konca, no tulk kulk da :rolleyes: , blokade so vse not (končna okol 120kmh).

Yamaha YBR 125. Ga vedno tiščim do konca, ker drugače se ne premika :P hec-hec hehe. 3l/100km...če se pa lepo polahko pelem, pridem pa tud na 2,5l/100km

ha, premagej to, če moreš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos SM125F.. tankal sem enkrat za 3€, pa enkrat 4.61 litra, pa imam 270km.. in še ni na rezervi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha YBR 125. Ga vedno tiščim do konca, ker drugače se ne premika :P hec-hec hehe. 3l/100km...če se pa lepo polahko pelem, pridem pa tud na 2,5l/100km

ha, premagej to, če moreš :evilgrin:

Glede na to da oba motorja nikamor ne greta, porabita še preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha xt 350, brez šparanja poraba med 4.3 in 4.5l, več ne gre :D za moje pojme zipo, glede na to da mi je prejšnji skuter pil skoraj 6l :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm nejbrž že kje na začetku teme napisal, pa se mi ne da iskat....

1984 Guzzi V35 - 3,5

1985 GPZ 600R - 5 - 5,5

1978 XS1100 - 6.5 - 9

1979 XS1100 - 7 - 7,5

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!