Skoči na vsebino

Poraba bencina motorjev


Gregs

Priporočene objave

6.07 litra povprečno

:kva2: stručko ko še ker tu!Matematiki na vrhuncu :worship: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :D se menda še krave smejijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res ni normalno,daj malo preglej vsaj membrani v vergazerjih, mogoče ima katera majhno luknjico kar precej poveča porabo,pa še poglej ko spustiš zaug ali se dokonca vrne nazaj(sicer nastavi zajlo).

je blo mal bezobrazno od mene ja :blush: . ampak tako je blo. ko sm se vozil po reziji sm z rezervarjem naredu 300+km. na jadranki je blo pa čist nek druzga. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje povprečje po prevoženih slabih 12k km je 5,21 litra, minimalna poraba je znašala 4,85 litra, maximalna 5,80 litra. Motor se čez 5000 obr/min bolj redko zavrti; GS 1100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Futura pa:

-Normalna vožnja v dvoje na daljše relacije nekaj čez 6

-Preganjanje po mestu in okolici okoli 10

-Gonjenje v tri krasne tam do rdečega polja pa krepko čez 10 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko tole berem je moj ER-6F pravi šparovček najmanj (izmerjeno) 3,7

povprečno - vsakdanja vožnja 4,2

dolga potovalna tura 4,0 :naughty:

AC Koper - Celje na polno (180 - 220 km/h)- kjer se je dal in še nekaj oštrih km 5,7 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: stručko ko še ker tu!Matematiki na vrhuncu :worship: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :D se menda še krave smejijo

Kaj ti ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko tole berem je moj ER-6F pravi šparovček najmanj (izmerjeno) 3,7

povprečno - vsakdanja vožnja 4,2

dolga potovalna tura 4,0 :naughty:

AC Koper - Celje na polno (180 - 220 km/h)- kjer se je dal in še nekaj oštrih km 5,7 :evilgrin:

al ma tvoj kwak pedala, al pa je definicija na oštro neki čist druzga kot si to jez predstavljam. S kolegom sva se dobila na pumpi v bistrici, in skočila do Paga, za 210km (on je tankal na Bivju) je porabil 12l. Model je zame medicinski fenomen, saj ima amputirano desno nogo. tako da, na oštro nismo peljali, je šlo pa lepo tekoče. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No FZ6-S2, povprečje okrog 5.5l/100km, največ 6l/100km, najmanj 4.5l/100km... Mislim da je to dovolj ok (ni ravno prepočasna vožnja) :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja XX-a pr 1100 ccm in 164 KM, najmanj 5,5 litrov na turi, drlajsanje sem in tja in hitrejša vožnja pa 7,7. Bi popila tut več, pa je nimam kje ožemat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je.

Tvoj pravopis je porazen, glede na podpis, ki ga imaš.

Napiši " jaz z 17L ne naredim več kot 220km", če je pa pretežko pa: " ja od 17L ne napravim više od 220km. ".

Pa še to: kdor se srečuje z nenormalno visoko porabo na preveri "emulsion tube". Ne vem kako je pravilno po slovensko. U glavnem, to so dize, katere odpira igla. Te z leti lahko postanejo ovalne. Ta problem je zelo pogost na Mikuni BDSR38, ki jih med drugim uporabljata YZF1000R in TDM850.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je.

Tvoj pravopis je porazen, glede na podpis, ki ga imaš.

Napiši " jaz z 17L ne naredim več kot 220km", če je pa pretežko pa: " ja od 17L ne napravim više od 220km. ".

Pa še to: kdor se srečuje z nenormalno visoko porabo na preveri "emulsion tube". Ne vem kako je pravilno po slovensko. U glavnem, to so dize, katere odpira igla. Te z leti lahko postanejo ovalne. Ta problem je zelo pogost na Mikuni BDSR38, ki jih med drugim uporabljata YZF1000R in TDM850.

pa fzr1000. Jat se ta problem "rešil" tko, da sem spustil igle za en utor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!