Skoči na vsebino

Je oprosti dovolj


Ris

Priporočene objave

Pozdravljeni

Dolgo časa že prebiram forum in vam moram povedat, da ste super. Človek ima kaj prebrat. Pred mesecem pa se je zgodilo MAM MOTOR. Tako sem se vam pridružil tudi na cesti. Super občutki, ko se ti uresničijo sanje. Danes pa se je zgodilo, odvzem prednosti. Po hudem zaviranju in umikanju desno sem se izvlekel(hvala bogu za avtobusno postajo) brez posledic. Ko sem tipa v kombiju ustavil in mu povedal par krepkih :fight2: je dejal OPROSTI NISEM TE VIDEL, GREMA KAJ SPIT. Človek se vpraša s kom bi on pil, če bi se izšlo drugače kot se je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, če je iskreno! :D

Tudi tebi se lahko zgodi, da kdaj koga spregledaš. :blink:

In če bo sreča, se izide podobno... z opravičilom. :OK:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler se je izšlo kot se je...., dobrodošel pa čim manj podobnih situacij (oz. NOBENE!)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je dejal OPROSTI NISEM TE VIDEL, GREMA KAJ SPIT. Človek se vpraša s kom bi on pil, če bi se izšlo drugače kot se je?

:hmm: kaj ti pa naj drugega reče :?

.) Hvala bogu, da se je srečno izšlo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....OPROSTI NISEM TE VIDEL, GREMA KAJ SPIT. .....

Ti si ga videl. Člouk je vsaj kulturen. To je bil prvi izmed 1000 dogodkov. Bod kul.

Čestitam za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesreča......ima zanimivo ime, ki veliko pove...ne gre za namerne uboje ampak za ...nesrečo....se dogaja.....ne imet tiste kateri povzročijo nesrečo za kriminalce....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju boš doživel še veliko nevarnih situacij, tudi razna izsiljevanja in odvzeme prednosti. Vsakdo kdaj kaj spregleda in če se vse ok konča, se lahko le oddahneš in sprejmeš opravičilo. Tudi tebi se lahko zgodi, da boš kdaj koga spregledal.. V primeru namernega izsiljevanja je pa to že popolnoma druga zgodba, tam pa nikar varčevat z besedami. Je treba povedat kar gre!

Srečno, pa veliko lepih in varnih km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če človk k nardi pizdarijo to prizna in se iskreno opraviči,nimaš kej pizdit in kazat sredincev...poceni šola za oba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAM MOTOR.

čestitke, pa obilo lepih & varnih kilometrov

Danes pa se je zgodilo, odvzem prednosti. Po hudem zaviranju in umikanju desno sem se izvlekel(hvala bogu za avtobusno postajo) brez posledic. Ko sem tipa v kombiju ustavil in mu povedal par krepkih :fight2:  je dejal OPROSTI NISEM TE VIDEL, GREMA KAJ SPIT. Človek se vpraša s kom bi on pil, če bi se izšlo drugače kot se je?

ta je bil res izredno kulturen, ponavadi kakšen tak tebe sqrca: " kok se pa voziš, motorist zmešan ..." :fight2:

če se je zadeva iztekla, kot se je je takšnole opravičilo čist zadosti, vmo pa vsi,

da se mnogokrat ne izide.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP Ris

Welcome to the club! Na naših cestah to ni nič novega. Vsak motorist ima svoje zgodbe, samo od trezne glave in sreče pa je odvisno koliko časa trajajo!

Tak je to.... :cry:

Želim ti veliko KM brez kriznih situacij - pa srečno!

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tip v kombiju je bil videt kar prestrašen, ko sem stopil k oknu. Nisem nasilen, tako tudu ne reagiram agresivno. Povedal sem mu, da ima cesta levo in desno stran in je treba obe strani pogledat. Opravičilo je bilo sprejeto, na pijačo pa v taki situaciji res ne grem.

Ob nakupu motorja mi je dejal prodajalec, ki je sam motorist, pazi druge na cesti, ker oni tebe ne bojo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob nakupu motorja mi je dejal prodajalec, ki je sam motorist, pazi druge na cesti, ker oni tebe ne bojo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zalost je res tko, da mormo se na druge pazit, oz na njihove budalastine :angry2: .

Najhuj pa je, da se velik voznikov sploh ne zaveda svojih neumnosti, ki jih pocnejo na cestah !!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vsaj naletel na enega zelo zelo redkih kulturnih voznikov :grim

večina potem ko naredi napako pizdi nate da si bil ti kriv pa prehiter(stalnica v motorizmu)pa čeprav si vozil pod omejitvijo :grim

hvala bogu da se je srečno izšlo in obema veliko srečnih kilometrov s čimmanj takih situacij :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vsaj naletel na enega zelo zelo redkih kulturnih voznikov :grim

večina potem ko naredi napako pizdi nate da si bil ti kriv pa prehiter(stalnica v motorizmu)pa čeprav si vozil pod omejitvijo :grim

hvala bogu da se je srečno izšlo in obema veliko srečnih kilometrov s čimmanj takih situacij :grim

Popolnoma se strinjam z zgornjo izjavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gmh, zato pa rabmo rokavice s karbonskimi ščitniki, oz. pl postanejo agresivniki, ko kakega prkuriš skoz okno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečeš lahko samo "hvala Bogu" da se je zgodilo tako kot se je. Takšno stvar lahko povzročiš tudi ti. Vedi pa, da to ni zadnjič. Me pa zanima koliko si ga kaj prikuril po cesti in ne mi sedaj reči, da si peljal po predpisani omejitvi hitrosti. Velika večina NAS krepko vozi prehitro in so omejitve hitrosti bolj ali manj postranska zadeva. Dejstvo pa je, da moraš ob tem vzeti v zakup, da te ostali udeleženci v prometu ne zaznajo pravočasno. Ne vzeti sedaj tega kot pametovanje ampak kot dejstvo, ki se odraža vsakodnevno na naših cestah. Še dobro namerni nasvet: PREDVIDEVAJ!!!!!!

Pa obilo užitkov ter veselih in SREČNIH kilometrov! :OK:

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gmh, zato pa rabmo rokavice s karbonskimi ščitniki, oz. pl postanejo agresivniki, ko kakega prkuriš skoz okno :OK:

:nono: danes je agresivnost lahko zelo drago <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je še lani, pred nesrečo zgodilo isto. Na ravnini sem se komaj izognil enemu, ki je prehiteval kolono, če ne bi zapeljal čisto ob rob, bi bil sam še packa na vetrobranu. No, ko sem obril in ga v litiji dohitel, sem mu isto povedal, naj malo pazi, pa mi je isto rekel oprosti. :?

Se mi je tko še vedno ok zdelo, pač ,kaj naj pa drugega naredi, samo je bil pa tko prestrašen, da mu res nisem mogel nič naredit, je bil že sam dost prestrašen.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene

Pravkar sem se vrnil z dnevne vožnje. Bil sem v Logarski doli. Bilo je fino in varno :OK: . Ko prebiram vaša sporočila, najprej hvala za varne km. Večina vas je enotna, da je žal tako, da mora šibkejši paziti na močnejšega in ne obratno. Kultura voznikov je takšna kot je. Tudi sam sem voznik avta in vem kako je, ko te preseneti motorist, ki prehiteva. Na srečo nobeden v križišču, ko sem se vključeval v promet.

Na vprašanje, če sem bil prehiter bi se dalo razpravljati :hmm:. Tisti, ki se vozite na relaciji G.Radgona-Lenart veste kje je vulkanizer pred Zg.Ščavnico, in tudi veste,da je tam rahel levi ovinek, če se peljemo iz Radgone. Ko sem pripeljal na vrh klanca sta dva avtomobila zavijala desno, torej proti meni, kombi pa levo proti Šcavnici Na vrhu klanca je bila moja hitrost približno 70km/h, ko sem jih opazil in pričel zmanjševati. Omejitev pa je na tem delu 60.

Jaz pač mislim, če bi voznik pogledal desno, bi me opazil.

Sicer pa hvala bogu, da se je izšlo kot se je.Upam, da bo takšnih situacij čim manj na naših potepih z motorjem.

Srečno vsem ki se vozite na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak kdaj naredi napako (dobr no hm.... CELO jst ane :blush: .) ) če je blo opravičilo iskreno... pol si dubu več kot dobi velika (99,9999%) večina izsiljenih šoferjev, men še nihče ni ustavu k sm mu signaliziru nej me počaka da se pomenva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je izsililo v moji moto karieri že vsaj par tisoč takšnih in drugačnih šoferjev in še prav nihče me ni povabil na drink!

....oprosti še nisem slišal od nobenega....zakaj te je pa hotel na pijačo povabit?......oprosti...ampak iz lastnih izkušenj - mi je tip zaprl pot (klasika), pač zavil na levo proti oštariji, mene pač ignoriral,jst pač zabremzal,s kolenom mu razbil zadnjo luč,ampak padu nisem,,,sm se ustavu, tip skoči do mene,neki tuli,pole ko vidi da so ga iz oštarije opazovali me vljudno povabi na pijačo - zakaj - ker je pač ga že imel tolk v sebi (alkota namreč), da če bi jst klical taplave se mu ne bi dobro izšlo....hvala lepa za takšno povabilo na pijačo....oprosti zadostuje - ena beseda več pove kakor vabilo na pijačo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!