Skoči na vsebino

Motoristi v E Leclerc


Mengele

Priporočene objave

dva tedna nazaj smo se jest in dva kolega odpravili v mercator po nakupih in to v popolni motoristični opremi (kombinezon, škornji, čelada...)

res, da so nas vsi malo čudno gledali, ampak težil ni pa noben  .)

aha, pa še en tisti fini voziček, ko ima zraven še zic za froce okoli prevažat si vzameš, pa lepo čelado noter :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Enkrat sem stopil v kučico na petrolu, da bi plačal benz, pa sem pozabil podkapo dol dat.

Uboga pupa je take učke dobila, da sem mislil, da bo kar okol padla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Enkrat sem stopil v kučico na petrolu, da bi plačal benz, pa sem pozabil podkapo dol dat.

Uboga pupa je take učke dobila, da sem mislil, da bo kar okol padla.

LP

hehe, jaz si še helme dol ne dam, ko grem benz plačat :grrr (razen če ni prevroče, seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jaz si še helme dol ne dam, ko grem benz plačat  :grrr (razen če ni prevroče, seveda)

Pametno jast tud ne za kwa pa bi saj maš namen sam plačat! Zarad mene če vsi dol padejo!!! Motoristi smo motoristi ne pa l......!!! :P :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Enkrat sem stopil v kučico na petrolu, da bi plačal benz, pa sem pozabil podkapo dol dat.

Uboga pupa je take učke dobila, da sem mislil, da bo kar okol padla.

LP

pejt v menjalnco tko dnar menjat .. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jaz si še helme dol ne dam, ko grem benz plačat  :grrr (razen če ni prevroče, seveda)

Jaz imam tudi navado plačevati s čelado, čeprav se mi čedalje bolj pogosto dogaja, da mi rečejo naj čelado snamem, da se ne sme it noter v črpalko s čelado.. <_< Ok, razumem, varnost pa to, vseeno pa je zamudno snemati čelado, pa podkapo, ruto, pri tem odpet jakno.. Sicer pa kdor ima namen oropat črpalko bo šel noter s podkapo ali čelado neglede na to, ali je to dovoljeno ali ne.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi navado plačevati s čelado, čeprav se mi čedalje bolj pogosto dogaja, da mi rečejo naj čelado snamem, da se ne sme it noter v črpalko s čelado..  <_< Ok, razumem, varnost pa to, vseeno pa je zamudno snemati čelado, pa podkapo, ruto, pri tem odpet jakno.. Sicer pa kdor ima namen oropat črpalko bo šel noter s podkapo ali čelado neglede na to, ali je to dovoljeno ali ne..  <_<

Nikoli v šestih letih se mi kaj takega ni zgodilo. Tudi v tujini plačeval s čelado, tako, da ni bilo nobenih problemov. Ne vedno plačujem tako, vendar velikokrat.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnjič hotel v Mercator z motorjem, pa mi je varnostnik zatežil, da ga moram pustiti zunaj. Ko sem ga vprašal zakaj, je rekel, da tudi prodajajo tudi motorje (Trgoavto), in da je varnostni ukrep - proti krajam.

Kam se lahko pritožim, ker nas motoriste vedno bolj in na vsakem koraku maltertirajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa so krivi lastniki podjetij. Saj veste kako je tisto:

Bojijo se, da so vsi takšni lopovi, kot so oni sami, pa se želijo zaščititi.....

da te slučajno šef ne bere :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo pa šli v garažo parkirat in to v Kranju pa ni noben težil

itaq mu pa lahko rečeš, da v mercatorju prodajate SKUTERJE in ne tapravih motorjev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!