Skoči na vsebino

MARATON FRANJA, 3.7.2005


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Bila prvič in sem maksimalno uživala. :OK:  Hvala mojemu šoferju Bladzotu, ki me je vseskozi varno vozil, da sem se lahko posvetila fotografiranju in snemanju.  :OK:

Alla B)

:? Kje so pa slike in posnetki? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil letos prvič in moram rečt, da mi je bilo kar prijetno :) :OK:

Na začetku sem mislil, da bo bolj "muka", vozit 30-40 km/h, ampak sploh ni bilo problema.

V glavnem, drugo leto pridem, če me boste rabili ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale organizatorju in nasemu vodju skupine :yea2:

Neprimerno boljse organizirano kot lani :OK:

.....dekle in fantje iz skupine, ki smo spremljali "malo Franjo".....pejmo se kdaj na kufe :naughty: ....bomo piskali kej vec jutranje sencke :P

Drugo leto pa spet :yea1:

Lp, Karmen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da naredi cenzuro :hmm:

:grim  :grim

a miš, da je kaj materiala blo naslovljenega Bladzo in Alla "V grmovju"?

Mislim, da tukaj cenzura ni potrebna ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila že tretjič, čeprav tokrat v vlogi obtežilnika zadnjega zica in snemalca. Res je bilo tokrat veliko bolje organizirano kot prejšnja leta. Zanima me samo, zakaj me organizatorji niso šteli za veterana :slap: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto pridem spet :grim Vse ku šus, razn to d sm po rondoju po daljši strani zapelu :blush: paše dobro d sm mel mal več metrou fore pa d so kolesarji bl pametni ku spremljevalc :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila že tretjič, čeprav tokrat v vlogi obtežilnika zadnjega zica in snemalca. Res je bilo tokrat veliko bolje organizirano kot prejšnja leta. Zanima me samo, zakaj me organizatorji niso šteli za veterana :slap: :hmm:  :hmm:

Vsekakor smo te upoštevali kot veterana, saj smo te dali v to skupino ravno zato, ker si kot izkušena udeleženka lahko svetovala ostalim in tako pomagala vodji skupine.

p.s. : uradno poročilo, foto, video material sledi

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ku šus, razn to d sm po rondoju po daljši strani zapelu :blush: paše dobro d sm mel mal več metrou fore pa d so kolesarji bl pametni ku spremljevalc :lol:

Aja a bi moral it po krajši poti, se pravi kontra smeri vožnje :blush: No kakorkoli mene je moja skupina ubogala in peljala za menoj.... zgleda so mi čist zaupal.... še dobr da so ble table da se nisem kje zgubu k pol bi bli pa jezni k bi jim slovenijo razkazoval...

Sam biciklisti so pa živi norci.... :worship: pa naj sam kdo reče do so motoristi norci....matr sem jim komaj ušel po ovinkih navzdol.

Organizacija super, tud moji fantje izredno zadovoljni in se drugo leto zopet vidimo, če nas boste potrebovali :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je kdo opazil, da se je na Sovodnju dogajal tudi protest  :?  :?

:fight2: Kot , da bi hotel nekaj povedat :oops:

post-5346-1120508936_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto pridem spet  Vse ku šus, razn to d sm po rondoju po daljši strani zapelu  paše dobro d sm mel mal več metrou fore pa d so kolesarji bl pametni ku spremljevalc

Ja na sreco so bli moji kolesarji tam bolj na repu in ze cist hin tko, da sploh niso nc vec razmisljal sam fural... tko bol pocas:D

Aja a bi moral it po krajši poti, se pravi kontra smeri vožnje :blush:  No kakorkoli mene je moja skupina ubogala in peljala za menoj.... zgleda so mi čist zaupal.... še dobr da so ble table da se nisem kje zgubu k pol bi bli pa jezni k bi jim slovenijo razkazoval...

Jest sm kr lepo najprej pogledala kje grejo uni kolesarji mal pred mano, pol sm sla pa se jest tam... moji kolesarji pa valjda za mano.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!