Skoči na vsebino

Delavnica dobre vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Maxijevci :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: vsa čast to ste res lepo izpeljali.Sam fak ej kako težko je furat počasi in lovit ravnotežje.Sem se navadu marsikaj novega kar prej nisem sploh vedu.

Je pa res da sem edini položil moped do smirokaza in navdušil množico gledalcev :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

post-5996-1119212940_thumb.jpg

Škoda pa ni velika le zlomljen smirokaz :whistle:

post-5996-1119213026_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo je blo dons! Ne vem zakaj nekateri hodjo v savno ko pa lahko združiš prijetno s koristnim :worship: Sem se čist prešvical dons! Res bi predlagal tko kot je reku Slepec! Ker to je ubijajoče če stojiš na soncu v popolni opremi! Še mojmu Pegasotu je blo skos vroče k si je pihal! :friend1: Drugače pa odlično izpeljana zadeva! Upam da bo še kdo dal slikce gor glede na to da je blo kr nekaj fotografov!

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godfather , zakaj pa motor po tleh mečeš , a ga ni škoda?

No ja ,sam , da ni blo kaj hujšega! :OK:

Pa srečno naprej! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če ne znam tako počasi vozit :whistle: je full zajebano :grim pa še to sm naredu kar je Blazdo 5 min prej reku da NE smemo.(Motor se je zvrnu pri hitrosti 1km/h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem jast že na prvi letošnji šoli varne vožnje ugotovil , da folk sploh ne zna počas vozit, kaj šele hitr. Res pa je , da take treninge lahko delaš tudi sam vsakodnevno in s tem piliš tehniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super :OK:

Bil prvič in definitivno ne zadnjič.. zanimivo je, kako si lahko za nekatere stvari prepričan da jih znaš, pa te potem bladzo postavi na realna tla, ker poligon z 250-kilskim motociklom odpelje tako, kot da bi se vozil s kolesom :worship:

Skratka.. vredno obiska, če bom imel le čas, se vidimo tudi naslednjič! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje delavnice se je udeležilo :eek: preko 70!!!! motoristov :eek: , ki so kljub lepemu vremenu, primernemu za izlete, vseeno našli pogum in čas za vadbo s svojimi konjički. Številčnost nas vedno znova preseneti in nam daje zagon za pripravo naslednje še boljše delavnice. Kot je bilo že napisano, se nam je pridružil tudi motorist reševalec Primož Velikonja :OK: :OK: , ki nam je dal koristne napotke, kako ravnamo s ponesrečenim motoristom in vse seveda tudi pokazal. Vse pohvale tudi udeležencem, saj so pokazali veliko strpnost, ko so zaradi gneče morali počakati kakšno minuto, pod žgočim soncem.

p.s. Zaradi velikega števila udeležencev, smo dosegli zgornjo mejo zmožnosti kvalitetnega izvajanja delavnice. Danes po koncu smo se že pogovarjali o reorganizaciji, ki bo pripomogla k večji pretočnosti poligona in možnosti še večje udeležbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maxxximum:

... pa žmigovc si zrihti :lol1: :D ( :grrr HONDA :slap: :grrr )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Je že popravljen... sekundo lepilo je zakon .)

Je pa zanimivo, da mi sploh ni blo treba past, da je odpadu :P

bilpocenzeodprej.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje delavnice se je udeležilo  :eek: preko 70!!!! motoristov :eek: , ki so kljub lepemu vremenu, primernemu za izlete, vseeno našli pogum in čas za vadbo s svojimi konjički.

Čestitkam! B) :yes:

Bi se z veseljem pridružiw, pa še vedno štriham moped hudičev. <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super  :OK:

Bil prvič in definitivno ne zadnjič.. zanimivo je, kako si lahko za nekatere stvari prepričan da jih znaš, pa te potem bladzo postavi na realna tla, ker poligon z 250-kilskim motociklom odpelje tako, kot da bi se vozil s kolesom  :worship:

Skratka.. vredno obiska, če bom imel le čas, se vidimo tudi naslednjič!  :yea2:

Kot si napisal :worship:

Če nebi probal, sploh nebi vedel kolk sem štorast. Bo treba še mal potrenirat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam! :OK:

Poučno, vzgojno in izredno dobro obiskano.

Priporočam vsem, ki znajo, ki mislijo da znajo in ki ne znajo!

Vse pohvale! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa žal, da nisem mogu prit, mi je ventilator na motorju sesulo :angry2: ,

tak da sem ga na Brezjah komaj za silo porihtal, da sem se do doma potegnil.

kolkr pa vidim, vas je blo pa ogromnooooooo :eek:

pohvale vsem Maksijevcem :OK:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo to se kdaj ponovljeno? mogoce v bliznji prihodnosti ?

delavnice so vsako tretjo nedeljo v mesecu, tako da bodo še 17.7.05, 21.8.05, 18.9.05 in 16.10.05...

glede na vse večji interes med udeleženci pa prosimo za predhodno prijavo preko obrazca na spletni strani www.drustvo-maksi.si ali telefona 041 850 850

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud filmček! Mogoče bi take z vajami lahko dali na MAKSI spletno stran ali pa na motosvet.com, ker bi lahko potem tudi sami vadili tisti ki so zainteresirani!

Drugač pa dobr bremzam na konc filma, a? :yea1:

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vse večji interes med udeleženci pa prosimo za predhodno prijavo preko obrazca na spletni strani www.drustvo-maksi.si ali telefona 041 850 850

To velja tudi za včerajšnje udeležence, glede na to da smo dobili potrdilo, ki omogoča sodelovanje na vseh delavnicah v letu 2005? :hmm:

Ali tisto velja samo toliko, da ni treba vsakič znova podpisovat formularja, da vozimo na lastno odgovornost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava velja celo leto

na delavnici pa se nato samo vpišeš na seznam udeležencev

na podlagi predprijav lahko ocenimo približno število udeležencev na naslednji delavnici in temu primerno prilagodimo organizacijo...s predprijavo je tudi zagotovljeno mesto na delavnici v primeru omejitve števila udeležencev, oz.uvrstitev v prvo skupino v primeru razdelitve v več skupin, kar bo glede na dosedanjo udeležbo potrebno storiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud filmček! Mogoče bi take z vajami lahko dali na MAKSI spletno stran ali pa na motosvet.com, ker bi lahko potem tudi sami vadili tisti ki so zainteresirani!

Drugač pa dobr bremzam na konc filma, a?  :yea1:

LP :OK:

Posnete vaje? Hm, res odlična ideja...se pridružujemo, da bi bilo to pametno izdelati...osnove tehnike vožnje...

Drugač pa dobr bremzam na konc filma, a?  :yea1:

A zato je dobr filmček, kaj? :grrr

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!