Skoči na vsebino

staro za novo?


typeR

Priporočene objave

Zanima me, kje bi mi vzeli v račun BMW R1150R letnik 01 brez praske, za kawasakija Z750..Namreč bil sem pri enem dilerju z motorji in mi je rekel, da če bi ga pripeljal marca meseca, nebi bilo problema (motor kot nov) ampak da zdej ni kao več sezona in da si ga ne upa vzet..Dam ga za pametno ceno s tem, da hočem obvezno črnega Z750..?

Motor sem poskušal ze prodajati preko (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in zgleda sploh ni interesa, ubistvu ne morem verjeti da se rabljeni BMWji tako slabo prodajajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se tii ne mudi počakaj do spomladi. Problem je v tem, da letos očitno sezona ne bo kej preveč dolga, če bo takle vreme; pa kdo je mislu, je za letos že kupil motor. Tako da, čakaj do konca sezone, ali pa začetka naslednje, če češ dobiti malo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je res, sam men je novi Z :wub: , ubistvu bi dal motor izpod cene, pa doplačal recimo 150k SIT in mel novega Z ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Z750 stane 1.750.000 SIT. Doplačal bi 150.000 SIT, kar pomeni, da bi sedanji motor rad prodal za 1.600.000 SIT - po moje je to predrago.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cas za prodajo in nakup je mimo. Zato ni interesa, ne zato, ker ljudje ne bi kupovali BMWjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predrago??

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=37168

moj ima še dodatno veterno zaščito, centralno stojalo, nosilec za kovčke zadaj, dodatna vtičnica, in celih 17000 km, servisno knjigo...kupljen v SLO..edino barva je malo drugačna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale bo verjetno dobil status spomenika, ti pa lepo iztvojega kar je dodatnega dol pojemlji ( saj si prišparal original, aneda?) pa posebej prodaj.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim, da bo kdo kupil, spet druga finta pa je v tem, da se cene gibljejo med 1.7-1.85

miljona..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka metla svoj štil najde, tut tvoja ga bo (res da je grda :P - joke - ampak ni vrag da se ne bo kupec najdu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!