Skoči na vsebino

Refleksi ...


cyc

Priporočene objave

quote:

Mogoče se ti je res usral na dva načina:

-ali si lovil

-ali si pa goljufal

Enostavno je reakcijski čas nekaj, kar potrebuje "nekaj časa", ziher pa ne pod 0.1s.

Mimogrede, najboljši šprinterji (atleti na 100m) na svetu imajo reakcijski čas od 0.1 - 0.15s.

Zato kolegi, ne ga srat, igrajte pošteno.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Ah tomy kaj bi goljufal, sej ne razpisujejo nagrade! Lahko da ga je samo skripta pac usrala neki in je pokazalo 0! Sej je le igra...

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah tomy kaj bi goljufal, sej ne razpisujejo nagrade! Lahko da ga je samo skripta pac usrala neki in je pokazalo 0! Sej je le igra...

Oh, sej ni problem onega javascripta mal spremenit da pokaze zeljeno vrednost, ce smo ze pri tem

Ampak itak - s tem si lahko malo izboljsas reflekse, kaj bi samega sebe goljufal ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Refleksi niso (samo?) prirojeni, da se jih trenirat, in ce bos sel enkrat namesto partije saha raje tole "goljufat" bo bolje

Saha ne igram od svojega 14(?) leta... reflkse pa treniram vsak dan, ko moram vstati...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se skoncentriras in gledas v zgornji del ekrana in miško naštimaš na hiter klik potem ni problem 0.16, čim malo zamudiš pa je 0,22. Sem doživel tudi 0s, samo sem prekmalu trznil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri odzivanju na spremembo prišel do 0,16 na blef pa mi je uspelo po ca 3 minutah na 0,04 samo to je naj še enkrat napišem bilo na blef.

Mislim da tisti ki imate pod 0,15 ala vam vera

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Glede testa...meni je ratal odzivni cas 0 s!

0 celih koliko?

Nisem na blef spuscal ... tko ne bi nikamor prisel; se mi je pa usralo definitivno

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 24/03/2002 ob 08:55:36

Skoda ker nisem shranil screenshota! Sem pa preprican da je pisalo samo 0, brez decimalk! Ne vem kako je uspelo....bom se parkrat probu!

Racing

Jaz sem tudi prišel do 0,00 seveda na blef še sedaj ne vem kako mi je to ratalo imam se odprto stran pa ne znam tega shranit oz, kako drugače dokazati. če kdo ve naj napiše hitro

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Glede testa...meni je ratal odzivni cas 0 s!

0 celih koliko?

Nisem na blef spuscal ... tko ne bi nikamor prisel; se mi je pa usralo definitivno

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 24/03/2002 ob 08:55:36

Skoda ker nisem shranil screenshota! Sem pa preprican da je pisalo samo 0, brez decimalk! Ne vem kako je uspelo....bom se parkrat probu!

Racing

Jaz sem tudi prišel do 0,00 seveda na blef še sedaj ne vem kako mi je to ratalo imam se odprto stran pa ne znam tega shranit oz, kako drugače dokazati. če kdo ve naj napiše hitro

Miška noče neobene druge stvari sprejeti kot samo You response time is: 0 seconds V redu.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0,06...Ko sem to dosegel, sem hito ruknu 2 x 2 deci črnega, da sem se spet spravu na znosnih 0,3 do 0,4 (nebiblovečprepoznegabremzanjavovinkihpress)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tole se mi zdi kr neki. Pravič sem probal za štos, pa sem dosegu 4,4 sek. Ok, mal sem že utrujen. Probam drugič: 0.06 sek. Definitivno usrano. Probam še parkrat, pa ves čas 0.22. Pfff, kr neki, vam rečem!

Burn to be wild

Popravil/a - lucky dne 25/03/2002 ob 23:18:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah parkat mi je ratal prec skor pa mi je napisu 5s???

A tole kej ne zna računat al kaj... sicer če pa kao prov pokaže pa 0.2 do 0.23 max. Res je pa, da je ura 1am pa sem spal preducerisnem/uceri 3 ure pa mam ene 3 lambarje kofeta v riti...

Grem spat, pol bomo pa vidl...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sem probou, pa sem bil od začetka razočaran, sem mislu, da mam slabe reflekse, ker sem dosegal čase od 0,16 do 0,22. No, po ene par poskusih sem dosegel 0,06, kar se mi zdi ugodno.

Sicer ste neki pisali o 0,00, ampak to mi ni čist jasno, kako je lahko odzivni čas enak 0. A zna to kakšen "tehničar" pojasniti?

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi fantje malo poznali fiziologijo in osnove percepcije, bi vedeli, da so te vaše številke vredne toliko, kot lanski sneg. V 0,06 sekunde nobeno oko ne zazna spremembe, kaj šele, da bi se odzval refleks. Torej, ali pritiskate kar nekam tja v tri dni, na naučen trenutek, ko naj bi se barva zamenjala, ali pa zadeva ne deluje pravilno. Skratka 0,03 sekunde, 0,06 - utopija, tak se še ni rodil in se do dobe robotov tudi ne bo!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če bi fantje malo poznali fiziologijo in osnove percepcije, bi vedeli, da so te vaše številke vredne toliko, kot lanski sneg. V 0,06 sekunde nobeno oko ne zazna spremembe, kaj šele, da bi se odzval refleks. Torej, ali pritiskate kar nekam tja v tri dni, na naučen trenutek, ko naj bi se barva zamenjala, ali pa zadeva ne deluje pravilno. Skratka 0,03 sekunde, 0,06 - utopija, tak se še ni rodil in se do dobe robotov tudi ne bo!

Lojzi ma vas rad

Tako kot si rekel, pritiskajo po principu predvidevanja in kakšenkrat se stvar "ulovi".

Ispod 0,22 nisem prišel ali to pomeni da imam reflekse kot je že nekdo rekel: crknjen konj ?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav interesantno, da smo stari mački nekoliko počasnejši-odkritejši. Pa nič hudega. Bistvo je tako povedal Lojzi. Treba pa je znat tudi bremzat, oziroma kot je dejala Tante Mici aus Vien; Mladim se hitro dvigne in še hitreje pade, ker ne znajo pritiskat na pravo bremzo! Torej nauk, pritisni na pravo zavoro ob pravem trenutku in to z pravim občutkom! Rocky 0,22 s pravim občutkom in ob pravem trenutku.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Lojzi, sem jim že jaz povedu da svirajo kur..!

Toda nekateri še vedno ne odnehajo...

0.17panegrenižičeseubijempress

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Popravil/a - tomy dne 26/03/2002 ob 13:15:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
0,06...Ko sem to dosegel, sem hito ruknu 2 x 2 deci črnega, da sem se spet spravu na znosnih 0,3 do 0,4 (nebiblovečprepoznegabremzanjavovinkihpress)

LP

Trenutno sem bolj na laško- union navezi- bolj znosni cajti pač..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!