Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Konkurenca a? :P

:slap: Ma ne, jaz sem amater... Snemam s staro VHS-C kamero, digitaliziram z el-cheapo TV kartico... Moji filmi bojo v primerjavi s tvojimi verjetno kar črno-beli... :lol1:

Tak da - no fear! :OK:

Jest mam prejšni video tut že na divx-u. Tko, da naslednjič, ko se vsi vidimo na marofu sem se odločil, da ga potalam za božično darilo vsem participantom. Tisti, ki boste na MH ga dobite tam.

Ja, to pa bi jaz tud mel... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk samo en krog-10-20MB nekam uploadaš? Da mal vidmo kako to zgleda, lohk tudi 500MB, sam kje boš najdu tak free server :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk samo en krog-10-20MB nekam uploadaš? Da mal vidmo kako to zgleda, lohk tudi 500MB, sam kje boš najdu tak free server  :P

jst mam se ene 120 giga frej na svojmu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil prvič na Marofu proga vredu, družba super mi je bilo v veliko veselje tako da se sigurno še vidimo tam dol  :OK:  :OK:  :OK:

Zdaj se spomnim lepotičke z LJ tablico.......Gregs nas ni mel časa predstavit, kaj?

:grim vsi smo bili, kot da smo zadnjič tam....precej nabito je bilo, na stezi in ob njej..... :)

Ja red kaj si pa ti delu u nedeljo - a si ti tut u lukno padu? :P

:grim

:yea2: :yea2: Podajmo si roke, prijatu!!

....saj me je prasička že opozarjala, da bi rada novo obutev.....vsa rdeča :D

pa sem se nameraval obladovati.....to ti je strategija :blush:

Sva se vlegla, ja O:-), v 7.krogu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se spomnim lepotičke z LJ tablico.......Gregs nas ni mel časa predstavit, kaj?

....saj me je prasička že opozarjala, da bi rada novo obutev.....

Red, tudi jaz sem Škorpijona spoznal šele na Marofu.... bi lahko naredil tako kot jaz: podal roko in rekel: kdo si ti? Jaz sem Gregs... :P :P :P

Kot drugo: tvoj motor NI prasička... :devil: Ker prasičke so samo CBR 600 (F, FS, RR)... :P ...čeprav... glede na to, da se je ulegla... no, naj ti bo... je tudi tvoja makina prasička... :lol1: :whistle: O:-)

PS: Berem, da je tvoja roka že v redu.... :yea2: :yea2: :yea2: To je glavno... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We want more, we want more....  :D  :naughty:  :whistle:

Naj ti bo... KLIK! (176MB)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ne dela ta stvar :( .Računalnik zašteka. :?

To, da zašteka, je čudno... Sicer pa rabiš DivX codec, morda (naj)novejšo varianto (DivX).

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stankano!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Danci, če bi bil ženska, bi ti dal enga :004 ... ma klinc, sej na lička ti ga lohka vseeno dam... :P

Super zadeva... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stankano!!!  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Super zadeva...  :OK:  :OK:  :OK:

:yes: sicer še nisem celega pogledal samo vseeno :worship: , se bomo oddolžili s tekočimi zadevami :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: če gre kdo dol pred 22.10., dajte pogledat ime (še bolje telefonsko) tistega gostišča, ki ima ponudbo sob za 13 EUR... je nekje malo pred centrom Marofa, tam na hribčku, smer Remetinec (2 km), en oglas... da bi tja poklical in si kaj rezerviral za 22.10., da se ne bi vozil zvečer domov... ampak direkt v posteljo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bo to soboto (8.10.) dol v primeru uporabnega vremena kaj dogajalo? Bo kdo dol, bo pista fraj, ...... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bo to soboto (8.10.) dol v primeru uporabnega vremena kaj dogajalo? Bo kdo dol, bo pista fraj, ...... ??

Če bo vreme, je vprašanje... .) Za vsak slučaj pa pokliči na +385 91 3733 698 (Krešimir Bartolić) in ti bo povedal, ali je prosto za ganjanje... Mene to soboto gotovo ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto bi naj bil dež in temparature od 10-15 , v nedeljo pa brez dežja in od 11- 17...

če le ne bo dežja in če bo pista fraj, greva mi2 s prikolico.......

LP D

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste tam, ziher kaj poklepetate z lastnikom? Recimo - koliko ga je koštala izgradnja piste, kako ne/zajebano je bilo pridobiti papirje (ali je na črno?), ... itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti radovednež ti! :P

Zajebano, zajebano je blo...

Baje je blo tam pravo močvirje in je moral nasipavat na tone in na tone skal, kamnov in peska. Vsa dovoljenja ima in bo pričel z izgradnjo povečanja letos jeseni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo pa brez dežja in od 11- 17...če le ne bo dežja in če bo pista fraj, greva mi2 s prikolico.......

LP D

javi pol tu da pridemo pogledat kako kolenčkaš .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo sploh namerava biti v nedeljo dol poleg dašenke seveda če bo vreme, ko bo kdo zvedel ali je pista frej naj sporoči tukaj gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javi pol tu da pridemo pogledat kako kolenčkaš  .)  :)

<_< :angry2: <_< ti dam raje par spletnih naslovov ( bolj zanimivih ) za gledat?

kdo sploh namerava biti v nedeljo dol poleg dašenke seveda če bo vreme, ko bo kdo zvedel ali je pista frej naj sporoči tukaj gor

moja malenkost , ampak v soboto ne ampak v nedeljo.

Grem montirat laptimer O:-) O:-) O:-)

(Danči, pridi mimo- če maš moped poflikan, boma sprobala )

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!